[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Mam talent!” z najwyższą oglądalnością i wpływami z reklam

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
szok

Re: „Mam talent!” z najwyższą oglądalnością i wpływami z reklam

szok Śro Paź 24, 2012 9:12 am

LUDZIE OGLADAJACT TO GOW...O SA D E B I L A M I !!!!!!!!!!!!!!!!!! z calym szacunkiem dla debili.
Awatar użytkownika
George

George Śro Paź 24, 2012 10:54 am

ciekawe nikt z moich znajomych nie ogląda TVN-u, skąd te badania?
Awatar użytkownika
i

i Śro Paź 24, 2012 11:12 am

bitwa na głosy rozpacz w kratkę.
Awatar użytkownika
Antoni

Antoni Śro Paź 24, 2012 11:20 am

Mnie te wygłupy w MT już nie bawią, a lubię za to kawał dobrej muzyki, którą mam w MBTM, już od kilku sezonów, a poziom nie spada. Dobrze, że będzie piąta edycja, bo w Polsce uzdolnionych muzycznie jeszcze wielu.
Awatar użytkownika
max

max Śro Paź 24, 2012 12:19 pm

Tak, show Polsatu jest ciekawsze, już zapowiadają kolejny sezon. A Kuba się już wyczerpał...
Awatar użytkownika
Piotrek Jarecki

Piotrek Jarecki Śro Paź 24, 2012 12:40 pm

Czy ten program prowadzi taki niedoszły księżulek Hołownia? Taki złotousty kazniodzieja,ze gdy go słucham to mdłości mnie nachodzą co i raz ...że i takich sie wykorzystuje w TEFAŁENIE, żeby co cna ogłupiali ten naród ???
Awatar użytkownika
zbud-21

zbud-21 Śro Paź 24, 2012 2:00 pm

nie oglądam TV 1-to gówno ,ze starymi filmami , Lisem , taką "paskudną z "twarzy"redaktorką -od wywiadów /w Dzienniku i w TVN też , przerywającą wciąż /niegrzecznie i z głupimi uwagami/ Jaworowicz itd ,itd
Awatar użytkownika
glewski

glewski Śro Paź 24, 2012 2:10 pm

Biedny naród ludzi zepchniętych do defensywy!. Zamiast rozwijać w sobie talent, umiejętności i spożytkować je dla siebie, swojej rodziny, to spędza się na arenę buraków, którzy mają w tym bantustanie za zadanie -rozerwać pozostałą resztę motłochu. Wyrzuciłem tele-nie-wizor. Jestem Wolny...od reklam, indoktrynacji i manipulacji!!! Do widzenia w plenerze! A reszcie radzę pilny kontakt z psychiatrą
Awatar użytkownika
wasda

wasda Śro Paź 24, 2012 5:07 pm

PiSowskie dzieci, ruszyły do komputerów - Jarosław pozwolił ?
Awatar użytkownika
liberal

liberal Śro Paź 24, 2012 7:00 pm

Cos ci sie potniatniutnialo....pisowskie dzieci to wlasnie target tego programu...to nierozgarniete dzieci z prowincji ogladaja to badziewie....biedactwa :-(((
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości