WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Virtu

Marcin Dobski: Polskie Radio rozstało się ze mną, bo zapytałem resort kultury o dotację dla fundacji szefowej komunikacji w NBP

Virtu Sob Mar 09, 2019 12:30 am

Państwo jednej partii
Awatar użytkownika
Yeti

Re: Marcin Dobski: Polskie Radio rozstało się ze mną, bo zapytałem resort kultury o dotację dla fundacji szefowej komunikacji w NBP

Yeti Sob Mar 09, 2019 12:52 am

Rzeczniczka nie odpowie, bo jej praca polega na nieodpowiadaniu ewentualnie niekomentowaniu.
Awatar użytkownika
Mm

Re: Marcin Dobski: Polskie Radio rozstało się ze mną, bo zapytałem resort kultury o dotację dla fundacji szefowej komunikacji w NBP

Mm Sob Mar 09, 2019 1:09 am

Kolejny frustrat, nie widzący żadnych perspektyw poza robotą na państwowym, a swoje nieudacznictwo tlumaczacy szykanami politycznymi. Zadzwoń może do Gosi fryzjerki, może nauczy Cię fachu, będziesz wreszcie robił coś konkretnego.
Awatar użytkownika
Neta

Neta Sob Mar 09, 2019 1:38 am

Jest pan z każdej pracy, gdzie nawet nie ma normalnej umowy, wywalany po kilku tygodniach, a potem zgrywa sie na ofiarę decyzji politycznych. A może po prostu z panem jest coś nie halo...
Awatar użytkownika
zza

zza Sob Mar 09, 2019 1:40 am

A ten pan nie odszedł przed zeszłorocznymi wyborami z dziennikarstwa i nie został rzecznikiem partii? To jakaś komedia w jego wykonaniu?
Awatar użytkownika
qi

qi Sob Mar 09, 2019 2:24 am

moim zdaniem krokodyle łzy. federacja czeka. dodałbym rosyjska, żeby było spójnie. a powód wywalenia to kpina. to musiała być nielojalność.
Awatar użytkownika
Gioldo

Gioldo Sob Mar 09, 2019 7:56 am

Jak zwykle Chęciński pozatrudniał miernoty a teraz trzeba posprzątać!
Awatar użytkownika
Gosc

Gosc Sob Mar 09, 2019 8:26 am

W państwowym pluralizmie nie może być niewłaściwych pytań. Państwowe imperium medialne należy sprzedać i problem sam się rozwiąże.
Awatar użytkownika
Kantor

Kantor Sob Mar 09, 2019 8:27 am

Jak Piszczek mógł przesłuchiwać redaktor Spór i Zaleśną w pażdzierniku 2016 roku jeśli pracuje w Polskim Radiu od kwietnia 2017 roku? Trochę więcej rzetelności redakcjo!
Awatar użytkownika
Kolo

Kolo Sob Mar 09, 2019 8:35 am

Dajcie spokój z tym wywlekaniem czyiś partykularnych interesów. Będziecie też pisać o panu Kaziu którego wywalili z roboty bo leżał pijany w stróżówce ?
Awatar użytkownika
cenzura

cenzura Sob Mar 09, 2019 8:39 am

Nie wolno dotykac tej sfery tzn NBP
Awatar użytkownika
jarek k. pierwsze człowiek w Poslce

jarek k. pierwsze człowiek w Poslce Sob Mar 09, 2019 8:39 am

Wolne media według PiS
Awatar użytkownika
Upiór w operze.

Upiór w operze. Sob Mar 09, 2019 8:41 am

Ten Piszczek, to widzę, zrobi co mu każą. Zdalnie sterowany.
Awatar użytkownika
adam

adam Sob Mar 09, 2019 9:23 am

Wywalony ze zlecenia i szuka afery... ech.. może zacznimy u siebie szukac "czegoś nie tak"?
Awatar użytkownika
Co to jest

Co to jest Sob Mar 09, 2019 11:05 am

Przeciez to rzecznik partii Korwina. Czyli skonczyl rzecznikowanke i zostal ponownie dziennikarzem? Polska zamienila sie w Bantustan, w Republike Wspolnoty Panstw Niepodleglych. Co to sa za standardy? Zenujace.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość