WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
KiedysPracownik

Marcin Gaworski: napędza mnie bycie pionierem

KiedysPracownik Czw Lis 11, 2021 11:25 am

Ta branża w związku ze swoją charakterystyką bycia małą branżą nigdy nie mówi szczerze co myśli i co mówią o nim pracownicy. Jest najzwyczajniej niemiłym gościem z grubymi kompleksami. Zmuszonym do uśmiechania się, płynąc zgodnie z tym na co każe koniunktura i co może dać profit.
Awatar użytkownika
MN

Re: Marcin Gaworski: napędza mnie bycie pionierem

MN Czw Lis 11, 2021 11:47 am

Naprawdę tęcza na placu to pionierstwo, bo nagroda była? To akcja o której usłyszało 1000 osób z PL i 10 osób z EU.
W ogóle chwalenie się aktywacjami wykonywanymi pod nagrody, które nie mają żadnego zasięgu: oby ten trend skończył się jak najszybciej. Podobnie jak chwalenie się pracą dla śmieciowych producentów jedzenia czy producentów wody z cukrem - za 10 lat agencje będą to ukrywać, dziś pieją, bo Karolak zagrał w ich reklamie "burgera".
Awatar użytkownika
Jan

Jan Czw Lis 11, 2021 1:31 pm

Reklama faceta od promocji nie najlepiej świadczy o jego możliwościach:))
Awatar użytkownika
Szymars

Szymars Czw Lis 11, 2021 5:22 pm

Mnóstwo niezwykłych wyróżnień w wydarzeniach do których wpisowe liczy się w tysiącach euro.
Awatar użytkownika
Artur

Artur Pią Lis 12, 2021 2:51 pm

Znam go!
Awatar użytkownika
fekument mieczyslawy

fekument mieczyslawy Sob Gru 25, 2021 12:54 pm

o co najczesciej pyta ministerstwo finansow balcerowicza polska akademie nauk ewce barcelony
Awatar użytkownika
Inżynier Karowski

Inżynier Karowski Sob Sty 15, 2022 12:12 pm

Zatrudniliście ucznia technikum do pisania artykułów? Znam kilku cudzoziemców, którzy składnię języka polskiego opanowali lepiej niż autorka.
Awatar użytkownika
Qwerty

Qwerty Sob Sty 15, 2022 12:13 pm

Burza kręconych włosów w swetrze ręcznie robionym, druty z Tarczyna... i wymiękam. Pani redaktor Joanna nie umie w przecinki.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości