[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Marcin Kydryński i Jedliński krytycznie o powstaniu Radia 357. „Wkurzyło mnie to nieprzytomnie”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ExSłuchacz Trójki

Marcin Kydryński i Jedliński krytycznie o powstaniu Radia 357. „Wkurzyło mnie to nieprzytomnie”

ExSłuchacz Trójki Śro Paź 07, 2020 7:22 am

Obu rozgłośniom życzę powodzenia.
Tymczasem rozglądam się za odbiornikiem radia internetowego do kuchni. Czas zastąpić trzeszczące FM sygnałem z internetu.
Awatar użytkownika
tarpan

Re: Marcin Kydryński i Jedliński krytycznie o powstaniu Radia 357. „Wkurzyło mnie to nieprzytomnie”

tarpan Śro Paź 07, 2020 7:26 am

Radio Nowy Świat jest nacechowane ideologicznie. Być może ludzie Trójki mają tego dość. Ja się nie dziwię.
Awatar użytkownika
Dizel

Re: Marcin Kydryński i Jedliński krytycznie o powstaniu Radia 357. „Wkurzyło mnie to nieprzytomnie”

Dizel Śro Paź 07, 2020 8:07 am

Okazuje się, że jednak zespół starej Trójki nie był tak jednolity, jak wszyscy o tym mówili. Już było to widać po tym kto dołączył a kto nie dołączył do Nowego Świata po aferze z Kazikiem. Ekipa Kuby to ta bardziej otwarta na obiektywizm, nie skażona uwielbieniem lewactwa i czekoladowego orła, która widać wcale nie miała dobrych doświadczeń z szefowania Magdy Jethon - co doskonale zostało udowodnione z kolei po odejściu Jedlińskiego za poglądy niezgodne z linią radia, To tzw. niezależność (sic!) w poczuciu Magdy Jethon. I tu niszczyciele z PIS zawalili sprawę, że nie dali szansy Trójce Kuby. Mogli wyjść z tego z twarzą i mieć naprawdę dobre radio trochę przewietrzone z kurzu wyznawców dziwnie pojmowanego .. Sądzę, że Strzyczkowski i ekipa dali by radę. Szkoda tylko, że jak to w Polsce już nowa plemienna wojenka się szykuje - tym razem ekipa Nowy Świat kontra Radio 357 - będzie awanturka, która Trójka była bardziej "mojsza" niż "twojsza".
Awatar użytkownika
Słuchacz

Słuchacz Śro Paź 07, 2020 8:16 am

No to się zaczęło. Ja jednak chyba będę wolał Radio 357. Może tam będzie normalnie, bo ani oficjalna "Trójka" PR ani Radio Nowy Świat dzisiaj mnie nie przekonują.
Awatar użytkownika
U

U Śro Paź 07, 2020 8:17 am

Tez bym nie chcial pracowac z jethon o sosnowskim. Anu Marcinkiem lansujacym zonke
Awatar użytkownika
Alex

Alex Śro Paź 07, 2020 8:21 am

Ja się dziwię, że ktoś w ogóle chciał pracować z Jethon. Po słynnym wywiadzie z Mazurkiem wydawałoby się, że kobieta jest skompromitowana w środowisku, a tu proszę Mann, Sosnowski i inni "szlachetni i kultowi" dziennikarze za nią poszli. Nigdy tego nie zrozumiem. To nowe radio jest dla mnie sygnałem, że jednak nie jest tak źle z tymi ludźmi.
Awatar użytkownika
Dariusz

Dariusz Śro Paź 07, 2020 8:35 am

Uważam, że za "wkurzeniem" Kydryńskiego kryje się obawa o utratę sporej części patronów, byłych słuchaczy Trójki, od której NŚ się dystansuje, a 357 wprost przeciwnie - chcą kontynuować trójkową tradycję i format.
Awatar użytkownika
Tom

Tom Śro Paź 07, 2020 8:35 am

O tak, lepsze Radio 357 niż partyjne SZkodNictwo mejd by jethon!
Awatar użytkownika
smiechuwarte

smiechuwarte Śro Paź 07, 2020 8:37 am

Już się zaczynają wojenki, jak tak dalej pójdzie oba radyjka jak szybko powstaly tak upadną :D
Awatar użytkownika
aaa

aaa Śro Paź 07, 2020 8:58 am

Ma racje. Teraz widać, że wewnętrznie ponowały w Trójce różne frakcje a spoiwem był publiczny piniondz.
Awatar użytkownika
Zio

Zio Śro Paź 07, 2020 9:14 am

Te gorzkie żale są naprawdę wzruszające.
Awatar użytkownika
On

On Śro Paź 07, 2020 9:22 am

I teraz dawni trójkowicze "pokrzywdzeni", "niszczeni" przez reżim będą żreć się między sobą. Zobaczymy jacy to są mili, tolerancyjni, nowocześni, kulturalni, europejscy, ba - światowi :)
Awatar użytkownika
Agnieszka

Agnieszka Śro Paź 07, 2020 9:53 am

RNŚ nadaje od 10.07., a nie jak pisze autor artykułu, od 07.07.
Awatar użytkownika
O Ho Ho!

O Ho Ho! Śro Paź 07, 2020 10:07 am

To teraz Kazik musi wydać następny utwór. Które to radio jest lepsze.
Awatar użytkownika
R357

R357 Śro Paź 07, 2020 10:12 am

Nie chcę żadnego radia platformy obywatelskiej. To nie jest żaden nowy świat. To jest po prostu Nowy SWAT! Się zeswatali wielbiciele wzajemni. Kiedyś szczury pouciekały z AWSu i założyły platformę, a teraz Nowy SWAT w radiu.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości