[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Marek Borzestowski i Piotr Majcherkiewicz twórcami Gruper.pl (wideo)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
bierzyński

Marek Borzestowski i Piotr Majcherkiewicz twórcami Gruper.pl (wideo)

bierzyński Wto Kwi 20, 2010 10:16 am

słabe serwis
kopia amerynskiego
wtórny pomysł

czytso złodziejstwo!!!
Awatar użytkownika
vialattea

Re: Marek Borzestowski i Piotr Majcherkiewicz twórcami Gruper.pl (wideo)

vialattea Pią Cze 18, 2010 11:09 pm

Witam,
chciałabym przedstawić małe sprostowanie do Państwa artykułu.
Otóż pierwszym serwisem Polsce był FastDeal.pl (od 31 marca 2010).
Poniżej przesyłam linki:
1) http://startups.pl/startup,2798,fastdea ... im-miescie
2) http://di.com.pl/news/30934,0,FastDeal_ ... firmy.html
3) http://prnews.pl/marketing-i-pr/fastdea ... 50538.html
4) http://www.pb.pl/a/2010/04/22/Borzestow ... est_jedyny
5) http://www.komputerswiat.pl/nowosci/int ... sieci.aspx
Pozdrawiam !
Awatar użytkownika
sadsa

sadsa Sob Lip 10, 2010 1:29 pm

z tego co obserwowalem, pierwszym byl Gruper.pl, jestem informatykiem i obserwuje nowinki internetowe u nas w Polsce. Fastdeal byl duzo pozniej:)
zresztą- tak czy siak, fajniejszy jest gruper.pl :) bueheuheue:)
nara
Awatar użytkownika
Spec

Spec Pon Lip 19, 2010 8:42 am

Co z Ciebie za ,,śledzący" informatyk skoro publikacje wskazują na debiut FastDeala? buehehe, głowa mode on
Awatar użytkownika
marcin

marcin Pon Lut 14, 2011 11:54 pm

Zakupy grupowe to zdecydwanie wynalazek ostatnich lat. Zapraszam na serwis http://www.cennik-online.pl/index.php/grupowe w którym można znaleźć zbiór ofert z wielu portali. Wszystko w jednym miejscu. Istnieje wyszukiwarka, dzięki której znajdziesz interesujące Cię oferty.
Awatar użytkownika
wenon

wenon Pon Lut 21, 2011 12:56 am

Czy to ważne kto był pierwszy? :) czy http://www.fastdeal.pl czy http://gruper.pl :) ważne, żeby oferty były fajne :lol:
Awatar użytkownika
cherry

cherry Czw Mar 03, 2011 10:24 pm

A dla mnie to oszustwo, nie żadne super oferty!!!Dałam się naciągnąć, kupiłam kupon, którego nie mogę zrealizować, gruper nie odpowiedział na moje prośby pomocy, więc ja dziękuję za takie suuuper korzyści. Raz dałam się naciągnąc i oszukać, więcej nie chce...Was też ostrzegam, to jedna wielka ściema
Przykre, że ktoś potrafi wzbogacać się na naiwności innych.
Awatar użytkownika
Katarzyna

Katarzyna Pią Kwi 15, 2011 10:08 am

gruper jedno wielkie oszustwo. Kupowałam na innych portalach kupony wszystko było OK. Ponad miesiąc walczę o swoje pieniądze, na każdą odpowiedz czekam 2 tyg i do tego muszę dodatkowo dzwonić do biura , żeby mi szanownie odpisali. W Poniedziałek dzwoniłam Pan z biura miał oddzwonić , jest już piątek dalej nie otrzymałam odpowiedzi. Oszukują , że przesłali pieniądze już do hotelu , hotel mówi , że nie mogli dostać tych pieniędzy ponieważ kupon jest niewykorzystany, błędne koło. Robią ludzi za debili. Zapewne ta sprawa trafi do sądu, bo nie dam z siebie zrobić idiotki!
Awatar użytkownika
emka

emka Nie Maj 08, 2011 9:20 am

Kupiłem dwa kupony w gruper.pl, który jak sie okazało posredniczy w sprzeaży usług zupełnie niesprawdzonych firm typu "krzak", po zrealizowaniu pierwszego kuponu było jasne że drugi zwrócę (jakość usługi żenująca) a gruper.pl ma to w nosie:(.
Awatar użytkownika
Gość

Gość Śro Maj 11, 2011 11:27 pm

cherry napisał(a):A dla mnie to oszustwo, nie żadne super oferty!!!Dałam się naciągnąć, kupiłam kupon, którego nie mogę zrealizować, gruper nie odpowiedział na moje prośby pomocy, więc ja dziękuję za takie suuuper korzyści. Raz dałam się naciągnąc i oszukać, więcej nie chce...Was też ostrzegam, to jedna wielka ściema

ja również nie polecam zakupów za pośrednictwem grupera. Oszuści i nic więcej. W ogóle nie są nastawieni do klienta zależy im tylko na zgarnięciu kasy za sprzedaż i tyle, reszta ich nie obchodzi. Kupiłam kupony na depilację laserową, ale w związku z tym że zaszłam w ciążę kuponów nie mogłam zrealizować (ciąża stanowiła przeciwwskazanie do takich zabiegów). Gdy napisałam do grupera czy mi pomogą w tej sytuacji to się wypieli i odpisali że to już mój problem a nie ich bo oni już się rozliczyli z usługodawcą. Podsumowując porażka - nigdy już nic nie kupię za pośrednictwem grupera, nie dorastają konkurencji do pięt np. do MyDeal - gdzie też kupiłam jakąś usługę i nie mogłam jej zrealizować - to w MyDeal potraktowali mnie poważnie i zwrócili mi pieniądze a nie olali jak to zrobił gruper. Osobiście nie polecam zakkupów za pośrednictwem grupera
Awatar użytkownika
gość

gość Śro Maj 11, 2011 11:29 pm

cherry napisał(a):A dla mnie to oszustwo, nie żadne super oferty!!!Dałam się naciągnąć, kupiłam kupon, którego nie mogę zrealizować, gruper nie odpowiedział na moje prośby pomocy, więc ja dziękuję za takie suuuper korzyści. Raz dałam się naciągnąc i oszukać, więcej nie chce...Was też ostrzegam, to jedna wielka ściema

ja również nie polecam zakupów za pośrednictwem grupera. Oszuści i nic więcej. W ogóle nie są nastawieni do klienta zależy im tylko na zgarnięciu kasy za sprzedaż i tyle, reszta ich nie obchodzi. Kupiłam kupony na depilację laserową, ale w związku z tym że zaszłam w ciążę kuponów nie mogłam zrealizować (ciąża stanowiła przeciwwskazanie do takich zabiegów). Gdy napisałam do grupera czy mi pomogą w tej sytuacji to się wypieli i odpisali że to już mój problem a nie ich bo oni już się rozliczyli z usługodawcą. Podsumowując porażka - nigdy już nic nie kupię za pośrednictwem grupera, nie dorastają konkurencji do pięt np. do MyDeal - gdzie też kupiłam jakąś usługę i nie mogłam jej zrealizować - to w MyDeal potraktowali mnie poważnie i zwrócili mi pieniądze a nie olali jak to zrobił gruper. Osobiście nie polecam zakkupów za pośrednictwem grupera
Awatar użytkownika
Bang

Bang Czw Cze 09, 2011 3:48 pm

Ja staram się wyszukiwać oferty na wszystkich portalach, jednak najwygodniej robi się to za pośrednictwem fastdeal - nie czeka się na uzbieranie sie odpowiedniej liczby chętnych na dana ofertę.
Awatar użytkownika
Ania

Ania Wto Cze 14, 2011 8:53 am

Dla mnie też to ściema wyciąganie pieniędzy.Zostały mi 2 dni do końca ważności a w gabinecie Pani stwierdziła, że nie ma miejsc do końca miesiąca .Czyli zapłaciłam dla Panów pieniążki charytatywnie. Dobra forma zarabiania a właściwie naciągania POLAK POTRAFI
Telefony podane na stronie nie odpowiadają Szukaj wiatru w polu???????????
Awatar użytkownika
Ania

Ania Wto Cze 14, 2011 8:54 am

Dla mnie też to ściema wyciąganie pieniędzy.Zostały mi 2 dni do końca ważności a w gabinecie Pani stwierdziła, że nie ma miejsc do końca miesiąca .Czyli zapłaciłam dla Panów pieniążki charytatywnie. Dobra forma zarabiania a właściwie naciągania POLAK POTRAFI
Telefony podane na stronie nie odpowiadają Szukaj wiatru w polu???????????
Awatar użytkownika
Edyta

Edyta Wto Cze 21, 2011 9:23 am

Gruper to jedno wielkie oszustwo.Kuponu na tablet nie można zrealizować od kilku miesięcy, nie można też odzyskać pieniędzy .Proszę o kontakt wszystkie oszukane osoby: edytamol@poczta.onet.pl
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości