[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Marek Twaróg nie jest już naczelnym „Dziennika Zachodniego”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Antypis

Marek Twaróg nie jest już naczelnym „Dziennika Zachodniego”

Antypis Czw Kwi 29, 2021 5:06 pm

Jak to Obajtek mówił? "Nie będziemy robić czystki w redakcjach"? Zakłamanie i propaganda to domena PiSu!
Awatar użytkownika
Q

Re: Marek Twaróg nie jest już naczelnym „Dziennika Zachodniego”

Q Czw Kwi 29, 2021 5:10 pm

"Do momentu, gdy będę mógł kierować tą redakcją, nie będziemy tubą żadnej partii - mówił w marcu w rozmowie z Onetem Marek Twaróg. - Od mniej istotnych działaczy PiS na Twitterze, czy Facebooku, co chwilę słyszę pytania, czy jestem już spakowany i kto jest na moje miejsce. Przyjmuję to spokojnie. Odpowiadam, że jestem dziennikarzem. Jeśli właściciel uzna, że powinien mieć tutaj dziennikarza, który inaczej rozumie swoją misję lub ma jakieś inne pomysły, to przyjmuję to do wiadomości – dodawał."
Awatar użytkownika
funfel Bajtek

Re: Marek Twaróg nie jest już naczelnym „Dziennika Zachodniego”, zastąpi go Grzegorz Gajda

funfel Bajtek Czw Kwi 29, 2021 5:20 pm

ktos kiedys pierdnie w pasiak na kojo
Awatar użytkownika
tim

Re: Marek Twaróg nie jest już naczelnym „Dziennika Zachodniego”, zastąpi go Grzegorz Gajda

tim Czw Kwi 29, 2021 5:23 pm

Hordy pisowskich nieuczników, karierowiczów już przebierają nóżkami. Za oeiniążki będą się wysługiwać swoim panom z pisu ;). Obleśne.
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Czw Kwi 29, 2021 5:24 pm

Jako przeciwnik obecnej władzy mówię Nie dla takich zmian!
Awatar użytkownika
płaczemy!

płaczemy! Czw Kwi 29, 2021 5:31 pm

Marek - cudowny, mądry i wspaniały. Świetny redaktor.
Awatar użytkownika
PD

PD Czw Kwi 29, 2021 5:48 pm

"Mam inną koncepcję tej gazety. Chcę doprowadzić do wzrostu sprzedaży i odwiedzalności w internecie, chcę się oprzeć na osobach, które znam i wiem, że mogą to zagwarantować - powiedziała nam Dorota Kania." To są okoliczności i dane, które łatwo będzie można sprawdzić za np. pół roku i przekonać się jak ta gwarancja się sprawdziła...
Awatar użytkownika
*

* Czw Kwi 29, 2021 5:50 pm

stawiam na "odwiedzalność" :)
Awatar użytkownika
antykacz

antykacz Czw Kwi 29, 2021 5:57 pm

Gajda - Misja specjalna - wszystko jasne.
Awatar użytkownika
YKK

YKK Czw Kwi 29, 2021 6:00 pm

Walec nieudaczników i miernot, ale jednak walec. Niby było wiadomo co zrobią, ale mimo wszystko przykro na to patrzeć.
Awatar użytkownika
Igor

Igor Czw Kwi 29, 2021 6:23 pm

"antykacz" napisał(a): Gajda - Misja specjalna - wszystko jasne.
Żaden z niego dziennikarz. W tych "wywiadach" w tvp katowice był cieńki jak d... węża. Krótka ławka pisu
Awatar użytkownika
Obajtek...

Obajtek... Czw Kwi 29, 2021 6:27 pm

Jawne lekceważenie postanowienia Sądu Okręgowego w Warszawie z 8 kwietnia 2021 r. w sprawie wstrzymania koncentracji. Ale przecież PiSowska bezkarna kasta nie musi respektować orzeczeń sądu...
Awatar użytkownika
Slask

Slask Czw Kwi 29, 2021 6:28 pm

Jak śpiewał Limahl
... Never ending story ........
Awatar użytkownika
Igor

Igor Czw Kwi 29, 2021 6:47 pm

"PD" napisał(a): "Mam inną koncepcję tej gazety. Chcę doprowadzić do wzrostu sprzedaży i odwiedzalności w internecie, chcę się oprzeć na osobach, które znam i wiem, że mogą to zagwarantować - powiedziała nam Dorota Kania." To są okoliczności i dane, które łatwo będzie można sprawdzić za np. pół roku i przekonać się jak ta gwarancja się sprawdziła...
Zabawna jest. Układzik towarzyski nie sprawdza sie w mediach. Z tego co słyszałem to GGajda nie ma doświadczenia w zarządzaniu. Śmiesznie będzie
Awatar użytkownika
Fafik

Fafik Czw Kwi 29, 2021 6:48 pm

Najpierw mówią, że od 2008r nie było podwyżek a potem, że szefowie, którzy odchodzą byli najlepsi. Czyli czas na obniżki hahajaja
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości