WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Public Relations

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Marek P

Marian Banaś pozostając szefem NIK jest obciążeniem dla PiS i paliwem dla opozycji (opinie)

Marek P Wto Paź 22, 2019 8:09 am

Oglądałem materiał superwizjera i jak na razie trudno jednoznacznie określić winę pana Banasia. owszem może kamienica jest jego ale tak naprawdę nie dokońca wiadomo czy tak jest naprawdę. Droga rzecz jest pokazane jak "gangster" dzwoni niby do Banasia ale tak naprawdę nie jest to do końca zweryfikowane. W programie sporo niedomówień tak jakby autor programu chciał pogrążyć ofiarę ale nie ma do końca twardych dowodów. Jest sporo niedomówień które "mają pogrążyć" pana Banasia ale NIE ma na to dowodów.
Awatar użytkownika
AW

Re: Marian Banaś pozostając szefem NIK jest obciążeniem dla PiS i paliwem dla opozycji (opinie)

AW Wto Paź 22, 2019 8:34 am

PiS to partia komunistyczna a nie demokratyczna!
Awatar użytkownika
?

Re: Marian Banaś pozostając szefem NIK jest obciążeniem dla PiS i paliwem dla opozycji (opinie)

? Wto Paź 22, 2019 9:48 am

"Marek P" napisał(a): Oglądałem materiał superwizjera i jak na razie trudno jednoznacznie określić winę pana Banasia. owszem może kamienica jest jego ale tak naprawdę nie dokońca wiadomo czy tak jest naprawdę. Droga rzecz jest pokazane jak "gangster" dzwoni niby do Banasia ale tak naprawdę nie jest to do końca zweryfikowane. W programie sporo niedomówień tak jakby autor programu chciał pogrążyć ofiarę ale nie ma do końca twardych dowodów. Jest sporo niedomówień które "mają pogrążyć" pana Banasia ale NIE ma na to dowodów.

Człowieku przecież w wywiadzie dla TVP Info ten człowiek mówił że wynajął kamienicę dla tego gangstera, mało tego przyznał się że odebrał wówczas telefon od niego. Dowody zatem są jednoznaczne. O jakich zatem niedomówieniach mowa?
Awatar użytkownika
Marek P

Marek P Wto Paź 22, 2019 11:18 am

Wywiadu w TVP Info nie oglądałem ale wiele źródeł w internecie podawało że kamienicę kupił zupełnie ktoś inny niż podawał superwizjer (podobno jakiś przedsiębiorca z Nowego Sącza?) Druga rzecz to kwestia wpisu do ksiąg wieczystych na które jest czas 5 miesięcy (czas dla urzędników). Wiadomo że niektórzy do sprawy podchodzą zbyt emocjonalnie i patrzą na nią przez pryzmat polityki ale wydaje mi się że na obecnym etapie jest jeszcze za wcześnie aby przesądzać o winie pana Banasia.
Owszem na pewno sprawa budzi wiele kontrowersji i zwyczajnie "niesmaczna" ale czy niezgodna z prawem...? poczekajmy
Awatar użytkownika
on

on Wto Paź 22, 2019 11:40 am

"Marek P" napisał(a): Wywiadu w TVP Info nie oglądałem ale wiele źródeł w internecie podawało że kamienicę kupił zupełnie ktoś inny niż podawał superwizjer (podobno jakiś przedsiębiorca z Nowego Sącza?) Druga rzecz to kwestia wpisu do ksiąg wieczystych na które jest czas 5 miesięcy (czas dla urzędników). Wiadomo że niektórzy do sprawy podchodzą zbyt emocjonalnie i patrzą na nią przez pryzmat polityki ale wydaje mi się że na obecnym etapie jest jeszcze za wcześnie aby przesądzać o winie pana Banasia.
Owszem na pewno sprawa budzi wiele kontrowersji i zwyczajnie "niesmaczna" ale czy niezgodna z prawem...? poczekajmy
Gościu na Twoim przykładzie widać jak można Tobą manipulować. Kamienicę kupił ktoś faktycznie, ale już po nakręceniu materiału. W dniu w którym był kręcony, właścicielem był ten Pan jeszcze. To raz a dwa na antenie TVP Info, ten Pan przyznał się do optymalizacji podatkowej, do wynajmu po zaniżonej cenie. I co się w tej sprawie dzieje?
Awatar użytkownika
Jack

Jack Wto Paź 22, 2019 1:24 pm

Nie wiem, o jakim paliwie dla opozycji mowa. Zamiast drążyć temat i badać, to Grzesiu Schetyna chodzi i się uśmiecha. Co sugeruje (ale tylko sugeruje), że po drugiej stronie ludzie są równie umoczeni. :(
Awatar użytkownika
gość

gość Wto Paź 22, 2019 1:50 pm

"AW" napisał(a): PiS to partia komunistyczna a nie demokratyczna!

Najpierw poczytaj co to był komunizm, a potem dopiero pisz, i to nie dyrdymały.
Awatar użytkownika
gość

gość Wto Paź 22, 2019 1:52 pm

"?" napisał(a):
"Marek P" napisał(a): Oglądałem materiał superwizjera i jak na razie trudno jednoznacznie określić winę pana Banasia. owszem może kamienica jest jego ale tak naprawdę nie dokońca wiadomo czy tak jest naprawdę. Droga rzecz jest pokazane jak "gangster" dzwoni niby do Banasia ale tak naprawdę nie jest to do końca zweryfikowane. W programie sporo niedomówień tak jakby autor programu chciał pogrążyć ofiarę ale nie ma do końca twardych dowodów. Jest sporo niedomówień które "mają pogrążyć" pana Banasia ale NIE ma na to dowodów.

Człowieku przecież w wywiadzie dla TVP Info ten człowiek mówił że wynajął kamienicę dla tego gangstera, mało tego przyznał się że odebrał wówczas telefon od niego. Dowody zatem są jednoznaczne. O jakich zatem niedomówieniach mowa?

Nie wiedziałem, że wynajmowanie kamienicy i odebranie telefonu jest przestępstwem.
Awatar użytkownika
gość

gość Wto Paź 22, 2019 2:05 pm

Tak wygląda manipulacja .... Cytuję:
"dziennikarze TVN ujawnili w programie „Superwizjer”, że Marian Banaś w kamienicy w krakowskim Podgórzu prowadził hotel na godziny i miał mieć kontakty biznesowe z przestępcą skazanym prawomocnym wyrokiem."

Reportaż widziałem, i nie wynikało z niego że p. Banaś prowadził hotel, tylko wynajmował człowiekowi który prowadził hotel. Różnica mało subtelna.
Awatar użytkownika
?

? Wto Paź 22, 2019 2:31 pm

"gość" napisał(a):
"?" napisał(a):

Nie wiedziałem, że wynajmowanie kamienicy i odebranie telefonu jest przestępstwem.

Optymalizacja podatkowa juz tak
Awatar użytkownika
kola

kola Śro Paź 23, 2019 1:21 am

Ależ się troszczą o wizerunek PiS!
Wróć do Public Relations

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości