WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Boria

Mariusz Kowalewski napisał książkę o kulisach pracy w TVP. „Opisałem samą prawdę, nie boję się procesów”

Boria Wto Gru 10, 2019 8:02 am

Mariusz może wystartuje przeciw Schetynie w wyborach na szefa PO skoro taki odważny jesteś hahaha
Awatar użytkownika
Słodziak

Re: Mariusz Kowalewski napisał książkę o kulisach pracy w TVP. „Opisałem samą prawdę, nie boję się procesów”

Słodziak Wto Gru 10, 2019 8:16 am

Niech lepiej opisze nocne imprezki w Olsztyńskich klubach :-D
Awatar użytkownika
Kuba

Re: Mariusz Kowalewski napisał książkę o kulisach pracy w TVP. „Opisałem samą prawdę, nie boję się procesów”

Kuba Wto Gru 10, 2019 8:18 am

Kupię te książkę. Szkoda, że życie dostarczyło materiału do jej napisania. To bardzo smutne, że niby publiczna TV jest takim partyjnym rzygiem. Myślę, że nawet duża część wyborców PiS ma tego dosyć. Ile można traktować ludzi jak idiotów?
Awatar użytkownika
Janusz

Janusz Wto Gru 10, 2019 8:33 am

A jaka byla publiczna TVP za rzadow PO i wczesniej SLD? Pamietacie moze?
Awatar użytkownika
Kllokn

Kllokn Wto Gru 10, 2019 8:33 am

Pan autor rej publikacji, może i pisze prawdę. Tyle tylko, że po cholere on zgrywal tzw dziennikarza śledczego i tylu ludziom obiecywał pomoc, z której nic nie wyszło, bo pan dziennikarz to po prostu zwykły leń.
Awatar użytkownika
kumpela

kumpela Wto Gru 10, 2019 9:01 am

"Janusz" napisał(a): A jaka byla publiczna TVP za rzadow PO i wczesniej SLD? Pamietacie moze?

Ano pamiętamy...zarząd był niejednoosobowy , ludzie nie byli zwalniani za myślenie , pracowali tam w większości profesjonaliści. Za najlepszy przykład niech posłuży to że najbardziej krytyczna do PO i każdej innej władzy Danuta Cholecka spokojnie mogła pracować w TVP. Nikt jej nie promował nie wypychał na szefową (bo to miernota była zawsze) ale też nie zwolnił z wilczym biletem , w oparach hejtu z wilczym biletem na państwowe media. taka była TVP
Awatar użytkownika
LInn

LInn Wto Gru 10, 2019 9:01 am

Desperacki krok.Czasem konieczny. Ze świadomością, że to bilet w jedną stronę. W mediach raczej pracy nie znajdzie. Żaden potencjalny szef nie będzie ryzykował, że go później pracownik opisze.
Awatar użytkownika
zaman

zaman Wto Gru 10, 2019 9:11 am

"Kllokn" napisał(a): Pan autor rej publikacji, może i pisze prawdę. Tyle tylko, że po cholere on zgrywal tzw dziennikarza śledczego i tylu ludziom obiecywał pomoc, z której nic nie wyszło, bo pan dziennikarz to po prostu zwykły leń.

Może leń, może zgrywał śledczego, może obiecywał i nie dotrzymał ....ale jakie to ma znaczenie w kontekście tego że opisuje prawdę o działaniu tego pierdol...ka? skoro ma kwity na to co pisze, przygotował materiał i opublikował to jaki teraz interes Twój w tym aby go oceniać , hejtować? Pracownik z Placu jesteś co się boi że jego nazwisko padnie tam? czy zwykłym trollem za 2 zł od wpisu?
Awatar użytkownika
zapora

zapora Wto Gru 10, 2019 9:19 am

"Słodziak" napisał(a): Niech lepiej opisze nocne imprezki w Olsztyńskich klubach
haha - wszystkie olsztyńskie gwiazdy, liderzy z łodzi , siepacze ze szczecina, mężowie i żony - szefowie i ich kochanki. Wszystko się teraz na placu bawi !
Awatar użytkownika
Do"zaman"

Do"zaman" Wto Gru 10, 2019 9:27 am

Jakbyś znał gościa, to byś tak nie bredził. I daj se na luz z tym niby hejtem. A autor książki po prostu chce zarobić. I to jest fajne, jak niby dziennikarze piszą książki, vide p. Łucyan z tvn.
Awatar użytkownika
Fonzi

Fonzi Wto Gru 10, 2019 9:36 am

Nie pamiętam, proszę, przypomnij mi.

"Janusz" napisał(a): A jaka byla publiczna TVP za rzadow PO i wczesniej SLD? Pamietacie moze?
Awatar użytkownika
maria awaria

maria awaria Wto Gru 10, 2019 10:12 am

REDAKCJO - NIE BLOKUJ MOZLIWOSCI WSTAWIANIA LINKÓW
dla tych którzy chcę przeczyta - wpiszcie w gogle : Michał Cichy, Dziennik, Wojna pokoleń przy użyciu cyngli
Awatar użytkownika
Paweł

Paweł Wto Gru 10, 2019 10:21 am

No musi coś w tym być, bo pis-trolle się w komentarzach uaktywniły. Oby tak dalej - trudno o lepszą reklamę. Kupuję!
Awatar użytkownika
Tru

Tru Wto Gru 10, 2019 10:52 am

Służbowe wydawnictwo kazali kwity na pisiorow zbierać teraz oficer rzucił już czas wybory wkrótce ostatnia szansa na powrót do koryta
Awatar użytkownika
Dzień dobry

Dzień dobry Wto Gru 10, 2019 10:53 am

Piątek czy Kowalewski który wazniejszy czy wyższy stopniem
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości