WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Pablo

Mariusz Staniszewski nie jest już członkiem zarządu Polskiego Radia. „Nieporozumienia w kierownictwie, zamieszanie z Trójką”

Pablo Pią Mar 15, 2019 7:22 am

Rogoyski teraz bedzie sie tak bardzo staral, ze zrealizuje kazdy idiotyzm Czabanskiego. Bardzo niebezpieczna stytuacja.
Awatar użytkownika
Robert

Re: Mariusz Staniszewski nie jest już członkiem zarządu Polskiego Radia. „Nieporozumienia w kierownictwie, zamieszanie z Trójką”

Robert Pią Mar 15, 2019 7:32 am

Jedynce i Trójce nic już nie pomoże przy tej ekipie rządzącej tymi propagandowymi radiowymi szczekaczkami. Dlatego słuchacze odwrócili się od radia. Ja, nie mogąc słuchać wiadomości i programów publicystycznych, zwyczajnie skasowałem w samochodzie Trójkę i teraz na poz. 3 mam Meloradio. Spokojnie i muzycznie. A nie ciągle alleluja PiS. Szkoda mi klimatu radiowej Trójki, szkoda mi dziennikarzy, którzy budowali klimat świetnych audycji. W ubiegłym roku starałem się słuchać "Lata z radiem", ale to już nie to. Drętwy klimat posypany nieznośnymi wiadomościami i ukrytą lub otwartą propagandową sukcesów.
Awatar użytkownika
BKJ

Re: Mariusz Staniszewski nie jest już członkiem zarządu Polskiego Radia. „Nieporozumienia w kierownictwie, zamieszanie z Trójką”

BKJ Pią Mar 15, 2019 9:13 am

No to jeszcze B.K-J prosimy :-)
Awatar użytkownika
Georg

Georg Pią Mar 15, 2019 9:24 am

Ogarnijcie się bo na koniec wróci tow. Siezieniewski razem z Władkiem Bogdanowskim.
Awatar użytkownika
Radiowiec

Radiowiec Pią Mar 15, 2019 9:33 am

Staniszewski to turbo-psuj i intrygant. Dla radia tylko lepiej.
Awatar użytkownika
tiktok

tiktok Pią Mar 15, 2019 11:38 am

Jeśli chodzi o umiejętności zarządzania czymkolwiek to cała ta obecna menażeria radiowa Siezieniewskiemu może tylko buty czyścić.
"Georg" napisał(a): Ogarnijcie się bo na koniec wróci tow. Siezieniewski razem z Władkiem Bogdanowskim.
Awatar użytkownika
Paweł

Paweł Pią Mar 15, 2019 1:51 pm

Jak słyszę co 15 min. w PR1 że Barbara ma nowy smartfon to odechciewa mi się płacić abonamentu
Awatar użytkownika
Jacek

Jacek Pią Mar 15, 2019 2:11 pm

Niezły burdel mają w tym archeo
Awatar użytkownika
zorientowany

zorientowany Pią Mar 15, 2019 2:18 pm

"tiktok" napisał(a): Jeśli chodzi o umiejętności zarządzania czymkolwiek to cała ta obecna menażeria radiowa Siezieniewskiemu może tylko buty czyścić.
"Georg" napisał(a): Ogarnijcie się bo na koniec wróci tow. Siezieniewski razem z Władkiem Bogdanowskim.

O tak, tow. Siezieniewski to był peerelowski mistrz manipulacji pierwszej klasy! Towarzysz wart najwyższych odznaczeń. A co do Władka, to czy on przypadkiem nie zaliczył jakiejś grubszej wpadki biznesowej? To może raczej nie powierzać mu kluczy od kasy? :/
Awatar użytkownika
wd

wd Pią Mar 15, 2019 2:20 pm

Na jedynce te same smrodliwe reklamy od lat, prowadzacy, zwlaszcza kobiety, ze szkrzekliwymi, nieradiowymi glosami, nawalajacymi w zabojczym tempie, propaganda sukcesu gorsza niz za Gierka i wiary w duchy. Uszy tego nie wytrzymuja...
Awatar użytkownika
B. Krzyk

B. Krzyk Pią Mar 15, 2019 3:23 pm

PiS-owska dintojra. Tylko radia żal.
Awatar użytkownika
Ast

Ast Pią Mar 15, 2019 6:12 pm

Władek może i siedzi w pierdlu, ale za to po kielichu był zabawny.
Awatar użytkownika
.

. Pią Mar 15, 2019 9:23 pm

.
Awatar użytkownika
Marek

Marek Pon Mar 18, 2019 1:45 pm

Czas na wielkie zmiany w Radiowej 1i nowe głosy szczególnie w Czterech Porach Roku i w Lecie z Radiem Dość tej monotoni i tych samych tematów. Bez tych jarmarcznych tras lata z radiem ,badziewnych konkursów o maskotki i koniecznie bez Romana Czejarka. Zlikwidować radiowy Facebook 1 mowa nienawiści która szkaluje dziennikarzy i niszczy markę Polskiego Radia!
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości