WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Agata

Re: Mark Zuckerberg - bezbłędny cyborg czy zagubiony lider? (opinie)

Agata Pią Kwi 13, 2018 4:26 am

Choć brzmi to absurdalnie, to po Obamie jest całkiem prawdopodobne. Za kilka lat sprawa tego handlu danymi przycichnie a Zuckenberg otrzyma Pokojową Nagrodę Nobla. Zobaczycie.

Ze łączy ludzi bez względu na rasę, status społeczny, miejsce pochodzenia itd.
Awatar użytkownika
Na FB od 2007

Na FB od 2007 Pią Kwi 13, 2018 4:36 am

Współczesna forma katalogowania ludzi w celu wyzyskiwania ich. Nigdy do FB nie podchodziłem na tyle poważnie by wrzucić tak choć jedno swoje zdjęcie.

OK, wiem, że jestem w mniejszości, ale kilku moich znajomych zachowuje się podobnie.

Jeśli galeria że zdjęciami prywatnymi to tylko "na klucz" bez upubliczniania. Jeśli z kimś chce się podzielić to wysyłam e-mail. Zdaje sobie sprawę, że jeśli ktoś by się uparl to dotarłby do tych moich prywatnych zbiorów, no ale jednak na pół legalnie czy zupełnie nielegalnie. Kompletnie nie rozumiem jak można relacjonowac każdego dnia swoje życie nawet nie zawezając kręgu odbiorców do znajomych. Dla mnie to jest tak jakby stanąć bez gaci na ruchliwym skrzyżowaniu.

Do dziś nie mogę przyzwyczaić się do tego na co czasem trafiam na Facebooku. I to wśród ludzi ze swojego kręgu cywilizacyjnego.

Napiszcie w komentarzach od którego roku macie konto na Facebooku. Ja od 2007. Dzięki.
Awatar użytkownika
xxx

xxx Pią Kwi 13, 2018 10:18 am

Oh, taki był wspaniały, tylko że dalej dane sprzedaje. No ale poduszka była niewidoczna. Wspaniały mówca, a senatorowie nic nie wiedzieli.
Awatar użytkownika
meduza

meduza Pią Kwi 13, 2018 10:47 am

Pan ekspert jest tak entuzjastyczny i bezkrytyczny, że można podejrzewać czy mu się gdzieś "s" nie zagubiło.
Awatar użytkownika
Waidmanns

Waidmanns Pią Kwi 13, 2018 3:07 pm

Nie chce bronic Marka Zuckerberga,bo tez mnie zaniepokoila ta cala sytuacja z Facebook,ale trzeba przyznac,ze jest on jednak inteligentnym,otwartym czlowiekiem ktory wiele osiagnal w zyciu.Na zawsze zapisal sie w historii internetu.Nie ukrywam,ze jego kariera zrobila na mnie duze wrazenie.
Awatar użytkownika
Sykko

Sykko Sob Kwi 14, 2018 12:14 am

Pisząc o jego sztucznej postawie podczas przesłuchania przed Kongerem należy pamiętać, że MZ prawdopodobnie (nigdy nikt tego nie potwierdził) ma Aspergera. To może tłumaczyć dlaczego w takiej sytuacji większości wydawał się sztuczny jak robot.
Awatar użytkownika
Pseudosukcesy

Pseudosukcesy Sob Kwi 14, 2018 7:06 pm

Ktoś tam wcześniej pisał, że Zuckenberg wiele osiągnął w życiu. No tak osiągnął jak to jego etniczni ziomale... ukradł projekt który nie tworzył sam na początku.

A to idea początkowa jest motorem FB do dziś. Dzielisz się ż
ze znajomymi swoim życiem i podglądasz ich. Wszystko co później dodali to bzdury. Pod względem użytych technologii to też nie są nowinki.

WhatsApp dużo lepszy, szyfrowany. Raz ściągnąłem ten komunikator Facebooka na telefon i wyrzuciłem po tygodniu.

Wczoraj ściągnąłem sobie dane z FB bo wyskoczyła mi taka możliwość i widzę że przechowuja rozmowy sprzed... 4 lat. Absolutnie się na to nie zgadzam!

Dlatego teraz na FB nic nie pisze, podglądam tylko. Wszyscy na których mi zależy maja mój numer, ja mam ich. Po staremu, jeśli mamy ochotę się spotkać to robimy to w realu.

Wracając do zapisu rozmów sprzed 4 lat. Jeśli inni robią tak samo, to niech się przynajmniej nie przyznają.
Awatar użytkownika
Troll-itter

Troll-itter Pon Kwi 16, 2018 3:36 am

Rosyjskich trolli jest więcej na Twitterze, czy nawet tu na . Mediach - bo wojna hybrydowa zakłada atakowanie tam gdzie tworzą się opinie. FB to trochę kozioł ofiarny problemu, którego nikt nie rozwiąże, bo akurat partie polityczne za pomocą trolli robią dziś politykę.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości