WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Andrzej

Marki wycofują reklamy z YouTube. ”Niebawem tam wrócą, ale Google musi szybko wprowadzić zmiany”

Andrzej Śro Lis 29, 2017 1:42 am

Reklamy wizerunkowe w serwisach gdzie treści pochodzą od użytkowników (UGC) nie powinny mieć miejsca. Co sie jeszcze musi wydarzyć aby podstawowe zasady realizacji celów kampanii uwzględniały otoczenie emisji?
Awatar użytkownika
Olek

Re: Marki wycofują reklamy z YouTube. ”Niebawem tam wrócą, ale Google musi szybko wprowadzić zmiany”

Olek Śro Lis 29, 2017 3:13 am

Odczepcie się od YT. Mam kanał 8 tys subów i mam 5tys na miesiąc z reklam
Awatar użytkownika
hahaha

Re: Marki wycofują reklamy z YouTube. ”Niebawem tam wrócą, ale Google musi szybko wprowadzić zmiany”

hahaha Śro Lis 29, 2017 10:59 am

@Andrzej, musiałyby spaść ceny w kanałach premium, co się nie wydarzy..
Awatar użytkownika
Nostradamus

Nostradamus Śro Lis 29, 2017 4:43 pm

Facebook i VOD łyknie te budżety szybciej niż Wam się wydaje.
Awatar użytkownika
falafel

falafel Śro Lis 29, 2017 4:50 pm

uważam, że Pan Przemysław ma rację, nie ma sensu wycofywać budżetów.
Awatar użytkownika
Arkadiusz

Arkadiusz Czw Lis 30, 2017 4:50 pm

no oczywiście , że są to milionowe straty , nie trzeba znać przychodu youtube z reklam, wystarczy spojrzeć ile zarabia użytkownik mając x subskrypcji, raczej da sie za to wyżyć. Jak dla mnie to muszą jak najszybciej to wycofać, naprawić i uruchomić bo jak stracą reklamy to połknie ich reszta sociali, typu facebok ktory gdzieś podepnie reklamy, przecież pieniądza nie przepuszczą ^^ czytałem w social media manager ile youtube daje możliwości i fakt mają mocną pozycje w viewability wideo reklam, ale z takimi kontrowersjami moze im się to ukrócić...
Awatar użytkownika
Haker

Haker Sob Gru 02, 2017 7:23 pm

A ja mam poblokowane wszystkie wasze durne reklamy!
Won z tym syfem!
Awatar użytkownika
ZLECENIODAWCA

ZLECENIODAWCA Nie Kwi 08, 2018 10:17 pm

CZY MOJE PRODUKTY MOGĄ SZYBCIEJ SIĘ SPRZEDAĆ ? NIESTETY , ALE NIE ! OSOBY OD REKLAM NA YOUTUBIE NIE MAJĄ POJĘCIA GDZIE WSTAWIĆ REKLAMĘ I ROBIĄ TO NA tzw. ODPIERDOL , CZYLI BYLE GDZIE. JEST KONFLIKT MIĘDZY TYPEM MUZYKI , A SPRZEDAWANYM PRODUKTEM . PO PROSTU SPECE OD REKLAMY NIE MAJĄ POJĘCIA JAKĄ KATEGORIĘ PRODUKTU DOPASOWAĆ DO KONKRETNEJ MUZYKI np.WSTAWIAJĄ TECHNICZNE PRODUKTY JAK SAMOCHODY W ŚRODKU ODTWARZANIA MUZYCZNEGO UTWORU np. MUZYKI POWAŻNEJ . REKLAMY POWINNE BYĆ UMIESZCZANE
"W SYSTEMIE KINOWYM" , ( A NIE JAK DOTYCHCZAS BYLE GDZIE !) tj. NA POCZĄTKU PLIKU np. MUZYCZNEGO LUB NA POCZĄTKU ZBIORU PLIKÓW np. MUZYCZNYCH POD WSPÓLNĄ NAZWĄ . WĄTPIĘ , ABY WKURWIONY SŁUCHACZ DOBREJ MUZYKI KUPI REKLAMOWANY PRODUKT ZA WCHODZENIE W UTWORY MUZYCZNE GŁOŚNYCH REKLAM . JA BYM TAKICH SPECÓW OD REKLAM BYM WYPIERDOLIŁ Z FIRMY TEGO SAMEGO DNIA !
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości