WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Sykoraks

Marta Piasecka przeszła z TV Republika do Telewizji Polskiej, poprowadzi „Teleexpress” i „Panoramę Info”

Sykoraks Nie Lip 03, 2016 7:04 pm

Nie chce być uznana za złośliwą wiedźmę, ale żeby TVP wzrosła oglądalność to będzie musiała chyba topless ten teleexpress prowadzić
Awatar użytkownika
Gie

Re: Marta Piasecka przeszła z TV Republika do Telewizji Polskiej, poprowadzi „Teleexpress” i „Panoramę Info”

Gie Nie Lip 03, 2016 7:05 pm

To kto poleci z Teleexpressu?
Awatar użytkownika
...

Re: Marta Piasecka przeszła z TV Republika do Telewizji Polskiej, poprowadzi „Teleexpress” i „Panoramę Info”

... Nie Lip 03, 2016 7:08 pm

"Sykoraks " napisał(a): Nie chce być uznana za złośliwą wiedźmę, ale żeby TVP wzrosła oglądalność to będzie musiała chyba topless ten teleexpress prowadzić
Wiadomości maja małą bo młodzież i tak nie ogląda telewizji jak stare komuch TVN...
Awatar użytkownika
Ja_2016

Ja_2016 Nie Lip 03, 2016 7:32 pm

Tylko Orłosia i Chmielowskiej-Olech żal bo muszą dawać swoją twarz propagandzie i jeszcze współdzielić prowadzenie z jakąś dziennikareczką z polecenia.
Awatar użytkownika
anty

anty Nie Lip 03, 2016 7:37 pm

"Gie" napisał(a): To kto poleci z Teleexpressu?

Już przecież poleciała Danuta Dobrzyńska, trzeba było miejsce pislamistce zrobić.
Awatar użytkownika
Nickola

Nickola Nie Lip 03, 2016 7:45 pm

Ona świetnie prowadzi i jest ładna. Trafny wybór :)
Awatar użytkownika
krytyk

krytyk Nie Lip 03, 2016 7:54 pm

Czas zmienić nazwę z TVP na TVP Republika. Czekamy na ustawę w tej sprawie, którą prezydent Duda z chęcią podpisze.
Awatar użytkownika
el prezidento

el prezidento Nie Lip 03, 2016 7:55 pm

Czy te oczy mogą......... chyba nie ;)

Oglądalność Teleexpresowi wzrośnie,a wsi48 dostaje rozstroju.TVP stawia na młodych.pięknych i energicznych,a wsi48 Kolęda i Monisia "Stokrotka".
Awatar użytkownika
PLEBISCYT lato 2016

PLEBISCYT lato 2016 Nie Lip 03, 2016 8:00 pm

Marta Piasecka vs Monika Olejnik

Kciuk niebieski,do góry to głos na Marte.
Kciuk w dół pomarańczowy głos na Olejnik.

Start konkursu 19:51 co godzine aktualizujcie dane,kopiujcie i wklejajcie,zobaczymy ile głosów będzie miała Marta,a ile Olejnik.
Awatar użytkownika
widz

widz Nie Lip 03, 2016 8:07 pm

Proszę, niech ten Czabański ze swoją radą zrobią porządek w TVP i zmienią tego prezesa na kogoś kto przynajmniej zachowa pozory jakiegokolwiek .. Zastanówcie się! Przecież jak nikt TVP nikt nie będzie oglądać, to wasza propaganda idzie na marne! Chociaż ten Teleexpress zostawicie w spokoju!
Awatar użytkownika
ratujmyRepublikę

ratujmyRepublikę Nie Lip 03, 2016 8:37 pm

ja płaciłem na TVRepublika, ja kupowałem cegiełki, ja mam wykupiony abonament ...czuję się po raz kolejny oszukany: Rachoń, teraz Piasecka i wielu innych ! Co to ma znaczyć ? Szanowny PiSe, szanowna prawico - o co chodzi ? tak źle traktowani są pracownicy w TVrepublika że najlepsi uciekają, czy to była tylko telewizja wyborcza? Niech sobie Kurski robi telewizja narodową ale od republiki WARA!
Awatar użytkownika
Marek

Marek Nie Lip 03, 2016 8:38 pm

Bardzo dobra merytoryczna dziennikarka, a do tego piękna kobieta. Dobra zmiana.
Awatar użytkownika
Kto poleci z Teleexpressu?

Kto poleci z Teleexpressu? Nie Lip 03, 2016 8:44 pm

Już im pokazali, że mogą im zdjąć program z anteny na jeden dzień, chociaż jeszcze nigdy w historii się to nie zdarzyło. Teraz im pokażą, jak się karze za niepokorną rodzinę. Najzabawniejsze jest to, że wszystko robią... swoim kosztem.
Awatar użytkownika
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Nie Lip 03, 2016 9:00 pm

nie oglądajcie TVP 1 . TVP2. TVP INFO. BO JEST TERAZ TVPISOWSKA
Awatar użytkownika
;)

;) Nie Lip 03, 2016 9:14 pm

U Kurskiego w barłogu ruch jak na hali dworcowej.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości