WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Public Relations

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
fajnie

Marta Radzikowska z ZPR Media do działu komunikacji korporacyjnej KGHM

fajnie Pon Kwi 27, 2020 11:03 pm

Fajnie, że chce się sprawdzać. W innych - niepaństwowych korporacjach - musiałaby udowodnić swoje kompetencje i pokazać swoje konkretne i udokumentowane doświadczenie w obszarze, którym się będzie zajmować. Nie ma zwyczajowo tam akceptacji dla sytuacji, w której ktoś, kto był dziennikarzem "od podróży", teraz chce SIĘ SPRAWDZIĆ w branży wydobywczej
Awatar użytkownika
budyń

Re: Marta Radzikowska z ZPR Media do działu komunikacji korporacyjnej KGHM

budyń Wto Kwi 28, 2020 7:34 am

Widzę, że już się odzywają "przyjaciele" z pracy. :-(
Awatar użytkownika
Edzio

Edzio Wto Kwi 28, 2020 9:42 am

Zdecydowała się, hehehe! Ilu dziennikarzy zdecydowałoby się na taką zmianę, pewnie szła ulicą i nagle olśnienia, idę do KGHM!
Awatar użytkownika
.

. Wto Kwi 28, 2020 1:01 pm

"fajnie" napisał(a): Fajnie, że chce się sprawdzać. W innych - niepaństwowych korporacjach - musiałaby udowodnić swoje kompetencje i pokazać swoje konkretne i udokumentowane doświadczenie w obszarze, którym się będzie zajmować. Nie ma zwyczajowo tam akceptacji dla sytuacji, w której ktoś, kto był dziennikarzem "od podróży", teraz chce SIĘ SPRAWDZIĆ w branży wydobywczej

Ładna jest , mi to wystarczy. Ci wielce doswiadczeni specjalisci zwykle kosza pieniądz, zakwaszaja atmosferę w zespole a potem i tak rzycaja papierami gdy dostaną cos lepiej platnego . Tutaj mamy mlodą rześką panią, przynajmniej przyjemnie popatrzeć, niż na jakiego poskomunistycznego dzieciaka po SGH.
Awatar użytkownika
ja

ja Wto Kwi 28, 2020 5:32 pm

a kto to jest i kogo to interesuje?
Wróć do Public Relations

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość