WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Marek_B

Marta Szwakopf przeszła z nc+ do Turnera

Marek_B Wto Paź 02, 2018 10:10 am

Pani Marta i sprzedaż? Niestandardów? hyhy dobre sobie :D po tym jak uwaliła ten segment w nc+, dziwię się, że ktoś się na to łapie ;)

Pani Marta pracowała kiedyś w Viacom i miała pod sobą kanał Nickelodeon. Które miał miejsce w oglądalności? Piąte. Gdy odeszła z Viacom, Nickelodeon odżył i wskoczył na 1 pozycję w Cab-Sat. Przeszła do nc+ i Minimini+ z pierwszej pozycji spadło na piątą. Przypadek?

Do tego wykoszenie festiwali, które były mocną kompetencją Canal+: Planet+ Doc Review, Kuchnia+ Food Film Fest. Zabicie lokowań w programach na antenie stacji tematycznych, zbudowanie zespołu sprzedażowego, który nie działa na rynku...
Awatar użytkownika
Sl

Re: Marta Szwakopf przeszła z nc+ do Turnera

Sl Wto Paź 02, 2018 1:28 pm

Marek-B. - nie marudź ! Zobacz, jaka to ładna kobieta. Niech jej się medialnie powodzi.
Awatar użytkownika
Jola

Jola Wto Paź 02, 2018 2:59 pm

Ten segment "uwalił" poprzednik pani Marty... Ona go uratowała.
Awatar użytkownika
Marek_B

Marek_B Wto Paź 02, 2018 3:07 pm

"Jola" napisał(a): Ten segment "uwalił" poprzednik pani Marty... Ona go uratowała.

jeśli już to poprzedniczka, która z tego co wiem miała dość mocny zespół pod sobą, który dowoził wynik. Dopiero za czasów Pani Marty (po fuzji) wyniki spadły i każdy projekt poprzedników był uwalany. Ale nie dlatego, że był słaby a dlatego, że Pani Marta nie umiała tego dowieźć. Przykładem jest katastrofa ostatniej edycji festiwalu gdzie widzowie robili awantury z powodu niskiej jakości wydarzenia w stosunku do poprzednich.
Awatar użytkownika
To my

To my Wto Paź 02, 2018 8:26 pm

Najlepsza szefowa na świecie!!!
Awatar użytkownika
Krysia

Krysia Śro Paź 03, 2018 9:52 am

Marta jesteś super szefową !!! Powodzenia
Awatar użytkownika
jo

jo Śro Paź 03, 2018 9:53 am

Marta, będziemy tęsknić! Trzymamy kciuki! To ogromna strata dla nc+...
Awatar użytkownika
Janek

Janek Śro Paź 03, 2018 9:55 am

Ja akurat słyszałem same superlatywy od osób mających kontakt zawodowy z Panią Martą. Sam raz miałem - mega profesjonalizm!
Awatar użytkownika
Rybka

Rybka Śro Paź 03, 2018 10:08 am

Praca z Martą to sama przyjemność. Profesjonalizm, ogromna wiedza, skuteczność. Trzymamy za Ciebie kciuki! Powodzenia!
Awatar użytkownika
nc+

nc+ Śro Paź 03, 2018 12:52 pm

"Janek" napisał(a): Ja akurat słyszałem same superlatywy od osób mających kontakt zawodowy z Panią Martą. Sam raz miałem - mega profesjonalizm!

Po wynikach ją poznacie ;)
Gdzie jest Jakubiak? czemu MiniMini+ spadło podczas jej rządów z pierwszej na piątą pozycję? czemu pozbyła się dobrych brand managerów? czemu chodziła skarżyć na ludzi do Manuela? czemu dział sprzedaży podczas spotkań w domach mediowych czyta z kartek i nie ma nic do zaproponowania? czemu niektórzy klienci powiedzieli, że nie wydadzą złotówki dopóki ona jest szefową? szefową może była dobrą ale nic poza tym :(
Awatar użytkownika
dziewczyna z sikorskiego

dziewczyna z sikorskiego Śro Paź 03, 2018 6:00 pm

Pracowałam z Martą długo i naprawdę nie ma drugiej tak oddanej szefowej, nie bała się podejmować trudnych, kontrowersyjnych decyzji i tylko dlatego niektórzy powyżej piszą negatywne komentarze :)
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości