WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Anal ityk

Marta Wojciechowska na czele działu traffic w Telewizji WP, Jacek Krawczewski szefem redakcji kultury, rozrywki i o2

Anal ityk Czw Lis 30, 2017 12:28 am

Jeśli wkleja się nowy produkt w stare struktury, które są w dodatku strukturami wyciskającymi kasę, tj sprzedażowymi, to dla mnie to jest znak, że w produkcie coś nie idzie, a może wkrótce zostanie skilowany.
Awatar użytkownika
Boombastic

Re: Marta Wojciechowska na czele działu traffic w Telewizji WP, Jacek Krawczewski szefem redakcji kultury, rozrywki i o2

Boombastic Czw Lis 30, 2017 12:30 am

Nie idzie telewizja. No to się ratują cięciem po internecie. Wiewiórki donoszą, że z Wiadomości dwóch ludzi szurnęli tylko dzisiaj. Poszli do windy i tyle ich widziano. Cienko, bo z internetu są jakieś orzeszki, a do telewizji trza orzeszków dokładać.
Awatar użytkownika
Wizjoner Machała

Re: Marta Wojciechowska na czele działu traffic w Telewizji WP, Jacek Krawczewski szefem redakcji kultury, rozrywki i o2

Wizjoner Machała Czw Lis 30, 2017 12:58 am

Położyłem na łopatki spółkę giełdową mniej niż w rok :) Myślałem, że będę zarządzał parówkami hahaha

PS: Jestem wizjonerem od cięcią kosztów hahaha
Awatar użytkownika
Wizjoner Machała

Wizjoner Machała Czw Lis 30, 2017 12:59 am

Położyłem na łopatki spółkę giełdową mniej niż w rok :) Myślałem, że będę zarządzał parówkami hahaha

Awatar użytkownika
Boombastic

Boombastic Czw Lis 30, 2017 1:12 am

"Wizjoner Machała" napisał(a): Położyłem na łopatki spółkę giełdową mniej niż w rok Myślałem, że będę zarządzał parówkami hahaha

Jeszcze nie położył, ale jeszcze położy. Ma kurnik, a w nim kurę, która znosi - no, powiedzmy srebrne jaja. To robi oszczędności właśnie na karmie dla tej srebrnej kurki. Tak właśnie kładzie się spółki na łopatki. Pan Tomek pisał kilka wiadomości niżej, że różni ważni się cieszą, zebrania fajne są. I że jest znakomicie. I tego szczerze życzę jak najdłużej.
Awatar użytkownika
prawda o wp

prawda o wp Czw Lis 30, 2017 9:34 am

Kurą co znosi srebrne jajka jest "Pudelek", gdyby nie plotki i ploteczki nie byłoby kasy na WyPociny mediaworkerów Machały :))))
Awatar użytkownika
Hej,hej

Hej,hej Czw Lis 30, 2017 11:14 am

Czekamy na bombę podobną do tej, która wybuchła niedawno pod Wyborczą. Z tym, że tam chodziło o molestowanie, a tu o gnębienie i gnojenie pracowników, zwane inaczej mobbingiem.
Awatar użytkownika
Lort Fater

Lort Fater Czw Lis 30, 2017 11:58 am

Marta Wojciechowska, gratulacje! Duże kompetencje i wiedza, a do tego kultura osobista. Miód na serce, jeszcze raz gratki.
Awatar użytkownika
Kultura

Kultura Czw Lis 30, 2017 4:15 pm

Jacku gratuluję :) Wciąż uważasz, że muzyka się nie klika? :)
Awatar użytkownika
Basia Bilinska

Basia Bilinska Czw Lis 30, 2017 5:38 pm

Marta bardzo się cieszę i gratuluje
Awatar użytkownika
exlifetsyle

exlifetsyle Pią Gru 01, 2017 7:37 pm

Praca,praca,praca, płacz w kiblu po tekstach od TM ,terapia, antydepresanty,praca, płacz....tak to teraz tu wyglada
Awatar użytkownika
Anna

Anna Sob Gru 02, 2017 5:46 pm

Sosna - to byl czlowiek od kultury i rozrywki. Musi byc bardzo zle, skoro obecnie awansuja tam tacy "specjalisci". Mierny, ale wierny.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości