[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Martyna Wojciechowska jako ambasadorka Żywiec Zdrój chwali plastikowe butelki. Fani oburzeni

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
oko

Martyna Wojciechowska jako ambasadorka Żywiec Zdrój chwali plastikowe butelki. Fani oburzeni

oko Pią Cze 15, 2018 3:02 am

napisała prawdę a trolle konkurencji trollują
Awatar użytkownika
czytelnik

Re: Martyna Wojciechowska jako ambasadorka Żywiec Zdrój chwali plastikowe butelki. Fani oburzeni

czytelnik Pią Cze 15, 2018 6:43 am

Pieniądze nie śmierdzą, a w niektórych krajach są już z plastiku.
Awatar użytkownika
tts

Re: Martyna Wojciechowska jako ambasadorka Żywiec Zdrój chwali plastikowe butelki. Fani oburzeni

tts Pią Cze 15, 2018 8:35 am

"czytelnik" napisał(a): Pieniądze nie śmierdzą, a w niektórych krajach są już z plastiku.

świetny komentarz :)
Awatar użytkownika
pavv

pavv Pią Cze 15, 2018 8:49 am

Żywiec Zdrój już dawno się skończył bo jest zwykłą wodą źródlaną jaka w większości mieszkań jest w kranie, a teraz Pani Ładna się skończyła pletąc bzdury które jakiś pustak z marketingu jej wypisał na kartce. Proste pytanie do Pani Ładnej i pustaka marketingowca - z czego składa się szkło? Prawie w 100% z piasku kwarcowego czyli tego po czym chodzimy, a z czego składa się plastik - to wiedzą tylko ci co go produkują!
Awatar użytkownika
jola

jola Pią Cze 15, 2018 9:01 am

To chyba jedyna w Polsce dziennikarka, która ciągle reklamuje co się da i nikt się do niej nie przyczepia.
Awatar użytkownika
conf

conf Pią Cze 15, 2018 9:07 am

ludzi to już całkiem pogięło - przecież to zwykła reklama za kasę . nie lubię wojciechowskiej i tej jej moralizatorskiego tonu , ale zastanówcie się - za darmo to mówi, piszę ??? ; ) Chcecie coś zmienić , przysłużyć się srodowisku?? Zacznijcie od siebie - segregujcie śmieci, nie wyrzucajcie na ulicy czy w krzaki , przyszpilcie ten rząd czy następny o kaucje na plastikowe butelki jak jest na zachodzie, wezcie szybki prysznic a nie 2 h kapięl itd - to są realne rozwiązania , a nie popierd... na fajsie : )
Awatar użytkownika
pavv

pavv Pią Cze 15, 2018 9:58 am

"conf" napisał(a): Chcecie coś zmienić , przysłużyć się srodowisku??

Ja się mam przysłużyć środowisku? Czy ja wymyśliłem plastikowe butelki? Czy ja gromadzę śmieci, a następnie je podpalam? Za segregowanie śmieci to mnie powinni płacić bo mają gotowy towar do recyklingu!
Awatar użytkownika
Adam K

Adam K Pią Cze 15, 2018 10:02 am

działania sponsoringowe niszczą naszą przestrzeń w internecie. zobaczcie co się stało z blogami. niegdyś bardzo poczytne treści zamieniły się w permanetną reklamę, która finalnie zepchnęła blogi i blogerów do narożnika. ludzie mają dość sponsorowanych treści i pokazują takim akcjom środkowy palec.

to samo jest z dziennikarzami, celebrytami. im więcej reklam przyjmą, tym będą mniej wiarygodni.

i nie dość, że sami finalnie na tym stracą (swój wizerunek, wiarygodność), to jeszcze pozbawią nas dostępu do ciekawych treści, które sami tworzyli.

finansowy wąż zjada swój własny ogon. teraz marketerzy muszą szukać innych sposobów jak nas omamić reklamą i finalnie znowu coś popsują w naszej internetowej przestrzeni.

i w ten oto sposób najlepszym narzędziem do korzystania z netu staje się adblock, który pomaga nam unikać tego zgiełku, który niczemu mądremu nie służy.
Awatar użytkownika
conf

conf Pią Cze 15, 2018 10:34 am

"pavv" napisał(a):

Ja się mam przysłużyć środowisku? Czy ja wymyśliłem plastikowe butelki? Czy ja gromadzę śmieci, a następnie je podpalam? Za segregowanie śmieci to mnie powinni płacić bo mają gotowy towar do recyklingu!

No to o tym napisałem - naciskać na władze i sklepy by wprowadzić kaucję na butelki pet , jak na zachodzie. Jak mam sie przysłużyć środowisku ... serio pytasz czy kpisz teraz ; ) Zacznij od rodziny - naucz dziecko nie śmiecić , szanować żywność i robic zakupy z głową , szanować wodę , energię , przyrodę - nie jest na dane na zawsze (wody już mamy deficyt) . Od czasu do czasu zamieniać rower z samochodem, wymienić żarówki, nie wymieniaj fona co roku na nowy, wstawić programatory w gniazdkach z urządzeniami, nie zostawiać rzeczy w stand-by, nie wchodzić do lasu na pikniki jak jest zakaz bo jest 35 stopni. wybieraj komunikację miejską jak możesz, Jesli masz kawał działki leżący odłogiem czy ogródek za domem, obsadzić drzewami , a nie całośc wybetonować kostką, jeśli masz dom i 5 osobowa rodzinę - zainwestowac w kolektory (zwrócą się w 5-7 lat) . Stawiasz dom ? pomyśl o ogrzewaniu geotermalnym + dobrze uszczelnionym domu - wydatek 50 -70 tys ale masz spokój na dziesięciolecia z centralnym czy rachunkiem za gaz, zółtki wprowadziły na rynek przydomowy zbiornik retencyjny na deszczówkę, czy też wodę raz wykorzystaną i podłączoną do za przeproszeniem toalet - oszczędnośc podobno na poziomie 60 % Jezu - można tak długo, ale większość ludzi jest wygodna i najlepiej napisać i popierdzieć na fajsie " jak ma się przysłużyć środowisku" ? Śmieszne
Awatar użytkownika
ambasador śmieci

ambasador śmieci Pią Cze 15, 2018 10:45 am

Torebki foliowe w sklepach też był ok ? dla mnie cała ustawa o śweciach wprowadzona kilka lat tamu to śmiech. Dlaczego wojciechowska nie zrobi programu travel po warszawskich śmietnikach gdzie wszystko ląduje zmieszane w czarnych kontenerach, albo szklane opakowania - ZERO pomysłu jak zorganizować skup butelek - w środku warszawy w dużym sklepiej spożywczym (francuski właściciel) chcą ode mnie stare paragony że butelki kupiłem w tym właśnie sklepie. Ale dziunia za hajs zrobie sobie lans z plastikiem sponsorowanym i jest super eko
Awatar użytkownika
wujek

wujek Pią Cze 15, 2018 11:03 am

Pani Martyna chyba wszystko może zareklamować za pieniążki, w czym widzicie problem?
Awatar użytkownika
kolis

kolis Pią Cze 15, 2018 12:10 pm

"pavv" napisał(a): Żywiec Zdrój już dawno się skończył bo jest zwykłą wodą źródlaną jaka w większości mieszkań jest w kranie, a teraz Pani Ładna się skończyła pletąc bzdury które jakiś pustak z marketingu jej wypisał na kartce. Proste pytanie do Pani Ładnej i pustaka marketingowca - z czego składa się szkło? Prawie w 100% z piasku kwarcowego czyli tego po czym chodzimy, a z czego składa się plastik - to wiedzą tylko ci co go produkują!

Również z materiałów z planety Ziemia, czyli tak samo jak szkło XD
W trakcie produkcji obu używa się coś z tej planety, a śmiecie zostawia na tej planecie.
Awatar użytkownika
asa

asa Pią Cze 15, 2018 12:24 pm

Dla kasy i sławy zrobi wszystko.
Awatar użytkownika
ja

ja Pią Cze 15, 2018 12:43 pm

"oko" napisał(a): napisała prawdę a trolle konkurencji trollują

Nie chrzań gościu bo ona po całym świecie podróżuje i wie co się w biednych krajach robi z plastikiem. Byłem w Indiach i tak plastikowe butelki wypieprzali normalnie z tarasu guesthousu i po problemie. Albo do rzeki, albo z okna pociągu. Nie widziałem żeby tak robili ze szklanymi butelkami ani razu przez kilka miesięcy.
Awatar użytkownika
pavv

pavv Pią Cze 15, 2018 1:16 pm

"conf" napisał(a):
"pavv" napisał(a):

Jezu - można tak długo, ale większość ludzi jest wygodna i najlepiej napisać i popierdzieć na fajsie " jak ma się przysłużyć środowisku" ? Śmieszne

Czuj się, że się przysłużysz. Jak wszyscy zaczną oszczędzać wodę czy prąd to za pół roku ich ceny wzrosną. Zakłady wodociągowe czy elektrownie to nie instytucje charytatywne. Zysk musi być!
Pani Ładna już ma zysk gadając bzdury!
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości