WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Kuba

Maryla Rodowicz i Piotr Cugowski zamiast Trojanowskiej i Piasecznego w „The Voice Senior”

Kuba Śro Sie 18, 2021 10:55 am

Pani Maryli to z każdą władzą po drodze.
Awatar użytkownika
Jurek

Re: Maryla Rodowicz i Piotr Cugowski zamiast Trojanowskiej i Piasecznego w „The Voice Senior”

Jurek Śro Sie 18, 2021 11:02 am

kto to jeszcze oglada PiS bo ja nigdy nie oglądam TVP
Awatar użytkownika
Pawel

Re: Maryla Rodowicz i Piotr Cugowski zamiast Trojanowskiej i Piasecznego w „The Voice Senior”

Pawel Śro Sie 18, 2021 11:08 am

Usunięcie A.Piasecznego z TVS jest b.dobrym posunięciem.Nie mam nic do tego,ze AP jest gejem.Zbulwesowalo mnie tylko jego zachowanie i byłoby niesmaczne jakby zasiadał jako oceniający.
Awatar użytkownika
Fan serialu "Komisarz Mama"

Fan serialu "Komisarz Mama" Śro Sie 18, 2021 11:18 am

Lepiej jakby Piekarczyk został tutaj a Piotrek wrócił do standardowej wersji The Voice, niepotrzebne mieszanie...
Awatar użytkownika
griszka80

griszka80 Śro Sie 18, 2021 1:14 pm

T-shirt Maryli wyjaśnia wszystko.
Awatar użytkownika
Marzka

Marzka Śro Sie 18, 2021 3:05 pm

Cieszy mnie obecnosc Piotra w Voice Senior.Uwielbiam jego glos.Pani Maryli zycze powodzenia ,poniewaz to jej debiut jako Jurorki.
Awatar użytkownika
nieeeeee!!!!!!

nieeeeee!!!!!! Śro Sie 18, 2021 4:32 pm

Z tym Cugowskim to chyba przesada w tym programie?!?!?!?!?
Awatar użytkownika
Terier

Terier Śro Sie 18, 2021 4:33 pm

No tak, życie prywatne, miłujesz wodza Jara, każda praca w TV się znajdzie, nie jesteś za jego polityką? WYNOCHA Z TV PIS!!
Awatar użytkownika
kozanostra1992

kozanostra1992 Śro Sie 18, 2021 5:44 pm

PiS cofnął się tylko medialnie, ale i mentalnie do postkomuny... skoro uważa 42-letniego faceta (Cugowski) za dziadka! 😛🤦🏻‍♂️
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Śro Sie 18, 2021 8:09 pm

Tylko nie Maryla.
Miał być Andrzej Krzywy z De Mono.
Awatar użytkownika
Mikolaj

Mikolaj Czw Sie 19, 2021 12:48 am

A ten Cugowski to ma jakieś dokonania muzyczne? O ojcu słyszałem ale ten to ewidentnie jedzie na nszwisku
Awatar użytkownika
pindzia

pindzia Czw Sie 19, 2021 7:55 am

Ja myslalam, ze ona juz dawno na emeryturze albo na odwykowie.
Awatar użytkownika
klikacz

klikacz Czw Sie 19, 2021 11:54 am

"Jurek" napisał(a): kto to jeszcze oglada PiS bo ja nigdy nie oglądam TVP
Zaraz zaraz, nie oglądasz ale głos w temacie zbierasz :P No nie sorry ale kupy nie trzyma :P
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 71 gości