[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Maryla Rodowicz, Zenek Martyniuk, Bayer Full i 5 gwiazd zagranicznych na „#Sylwesterze Marzeń z Dwójką” w Zakopanem

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Luc

Maryla Rodowicz, Zenek Martyniuk, Bayer Full i 5 gwiazd zagranicznych na „#Sylwesterze Marzeń z Dwójką” w Zakopanem

Luc Wto Gru 05, 2017 6:25 am

Wszystko pięknie, ładnie dopóki nie dojdzie się do składu prowadzących...

P.S. Agustin z choreografią dla TVP? :o
Awatar użytkownika
OLO

Re: Maryla Rodowicz, Zenek Martyniuk, Bayer Full i 5 gwiazd zagranicznych na „#Sylwesterze Marzeń z Dwójką” w Zakopanem

OLO Wto Gru 05, 2017 6:26 am

Martyniuk jak go słyszę, to mi się robi nie dobrze. Prosty lód będzie oglądał wyjców Disco Polo babcię Marylkę, a ja będę się bawił bez TV w Sylwestra.
Awatar użytkownika
Widz

Re: Maryla Rodowicz, Zenek Martyniuk, Bayer Full i 5 gwiazd zagranicznych na „#Sylwesterze Marzeń z Dwójką” w Zakopanem

Widz Wto Gru 05, 2017 8:24 am

A trola ktorego zatrudniasz i do dzis zbija beke z katastrofy smolenskiej tesz zaprosisz!
Pisal:
„Jak nie wyląduję/wylądujemy, to mnie zabije/zabiją”. Takie słowa kilkadziesiąt sekund przed katastrofą prezydenckiego TU-154 pod Smoleńskiem miał wypowiedzieć kapitan Arkadiusz Protasiuk – dowiedziała się nieoficjalnie TVN24. To fragment, który wcześniej w stenogramie pojawił się jako „niezrozumiały
Awatar użytkownika
Widz

Widz Wto Gru 05, 2017 8:24 am

A trola ktorego zatrudniasz i do dzis zbija beke z katastrofy smolenskiej tesz zaprosisz!
Pisal:
„Jak nie wyląduję/wylądujemy, to mnie zabije/zabiją”. Takie słowa kilkadziesiąt sekund przed katastrofą prezydenckiego TU-154 pod Smoleńskiem miał wypowiedzieć kapitan Arkadiusz Protasiuk – dowiedziała się nieoficjalnie TVN24. To fragment, który wcześniej w stenogramie pojawił się jako „niezrozumiały
Awatar użytkownika
Widz

Widz Wto Gru 05, 2017 8:25 am

Pisal:
Awatar użytkownika
Widz

Widz Wto Gru 05, 2017 9:02 am

Pisal:
Awatar użytkownika
Gość

Gość Wto Gru 05, 2017 9:05 am

Zenek i Maryla stanie się tradycją na Sylwestra w TVP jak Szklana pułapka w Polsacie.
Awatar użytkownika
Tołdi

Tołdi Wto Gru 05, 2017 9:07 am

Alternatywne pomiary, alternatywna rzeczywistość.
Awatar użytkownika
GetFree

GetFree Wto Gru 05, 2017 9:09 am

W Polsce od lat z premedytacją nadużywa się sformułowania "zagraniczne gwiazdy". Prawdopodobnie, gdyby przyjechała tu jakaś XX wyjąca w kościele, też by została tak nazwana. Wszak liczy się to, że ktoś ma zagraniczny dowód osobisty. Co do składu z Polski. No cóż, nie jestem ani trochę zdziwiony. Od lat ten sam szajs. Od kiedy Piss rządzi także publicznymi mediami (ja wiem, ktoś powie, że zarząd Dwójki jest inny (mimo to nadal podległy Jedynce), poziom absurdu wzrósł z taka siłą, że dziś okazuje się, że Disco Polo to dobro narodowe. Widownia publicznych jest bardzo ograniczona intelektualnie. I nie mówię tu o tym, że trzeba słuchać zawodzenia Steczkowskiej, co skończyłoby się spaniem przed północą. Jednak Martyniuk jest po prostu "jak w pysk". Wokalny inwalida, tekstowa gnojowica. W dodatku katol lansujący się w "Dobrym Tygodniu". Przy takich "gwiazdach" nawet ci zagraniczni przybysze wydają się lśnić jakimś blaskiem.
Awatar użytkownika
GetFree

GetFree Wto Gru 05, 2017 9:09 am

W Polsce od lat z premedytacją nadużywa się sformułowania "zagraniczne gwiazdy". Prawdopodobnie, gdyby przyjechała tu jakaś XX wyjąca w kościele, też by została tak nazwana. Wszak liczy się to, że ktoś ma zagraniczny dowód osobisty. Co do składu z Polski. No cóż, nie jestem ani trochę zdziwiony. Od lat ten sam szajs. Od kiedy Piss rządzi także publicznymi mediami (ja wiem, ktoś powie, że zarząd Dwójki jest inny (mimo to nadal podległy Jedynce), poziom absurdu wzrósł z taka siłą, że dziś okazuje się, że Disco Polo to dobro narodowe. Widownia publicznych jest bardzo ograniczona intelektualnie. I nie mówię tu o tym, że trzeba słuchać zawodzenia Steczkowskiej, co skończyłoby się spaniem przed północą. Jednak Martyniuk jest po prostu "jak w pysk". Wokalny inwalida, tekstowa gnojowica. W dodatku katol lansujący się w "Dobrym Tygodniu". Przy takich "gwiazdach" nawet ci zagraniczni przybysze wydają się lśnić jakimś blaskiem.
Awatar użytkownika
ibron

ibron Wto Gru 05, 2017 9:23 am

Będzie Norbi. Ciekawe czy zaśpiewa swój największy i jedyny przebój.
Awatar użytkownika
YKK

YKK Wto Gru 05, 2017 9:43 am

Prosty suweren potrzebuje prostych rozrywek. Takie to teraz czasy pełzającej wszędzie tandety.
Awatar użytkownika
Marek

Marek Wto Gru 05, 2017 9:54 am

Gdzie pojęcie organizować taki głośny spektakt w naturalnym środowisku. Czy ktoś, kto o tym zdecydował ma wzgląd na to, że tam żyją zwierzęta? Że jest to ich naturalna enklawa? Jaką krzywdę robi się świstakom, kozicom, niedźwiedziom i całej przyrodzie!!!
Awatar użytkownika
Nie dla TVPiS i radia PiS

Nie dla TVPiS i radia PiS Wto Gru 05, 2017 10:02 am

Rozrywka dla ubogich intelektualnie czyli widzów TVPiS, inaczej - dla ELYTY, którą tak się chełpią wyznawcy PiSu. PiS-wyznawcy mają bardzo niskie pojęcie o muzyce i dobrej zabawie. Widać nastawili program muzyczny pod mocno procentowe trunki i inne używki. Bez nich nie da się słuchać tego badziewia.
Awatar użytkownika
Macie igrzyska i 500+ Polcy i Polaki

Macie igrzyska i 500+ Polcy i Polaki Wto Gru 05, 2017 10:24 am

Co tam przyroda. My są suweren. I koniecznie życzenia od Kurskiego Wolskiego i Pietrzaka - znawców tandety. I sie gapcie. A my bierzem 50 tysi +
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości