WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
gośc

Maryla Rodowicz, Zenek Martyniuk, Bayer Full i Milano wystąpią na "Sylwesterze Marzeń" w TVP2. "U konkurencji powtarzalność pomysłów"

gośc Śro Gru 11, 2019 7:32 am

tutaj Bedzie walka o 2 miejsce bo 1 jest zarezerwowane dla TVP nie ma żadnych szans aby Polsat czy TVN wyprzedziły TVP także tak jak w 2016 2017 i 2018 zdecydowanym faworytem jest TVP natomiast walka o 2 miejsce bardzo zacięta z minimalnym wskazaniem na Polsat oto moje wyniki oglądalności które mogą tak wyglądać
TVP 7.22 mld widzów Polsat 5.15 mld widzów a TVN 5.14 czyli prawie remis ale 1 punktem Polsat walka o 2 miejsce bardzo zacięta kto wygra Polsat? czy TVN
Awatar użytkownika
On

Re: Maryla Rodowicz, Zenek Martyniuk, Bayer Full i Milano wystąpią na "Sylwesterze Marzeń" w TVP2. "U konkurencji powtarzalność pomysłów"

On Śro Gru 11, 2019 7:51 am

lateks dla buractwa! tylko przyrody żal. Dziwię się ludożerce, że bedzie w tym gównie podrygiwać i robić Kurskiemu frekwencję.
Awatar użytkownika
szok

Re: Maryla Rodowicz, Zenek Martyniuk, Bayer Full i Milano wystąpią na "Sylwesterze Marzeń" w TVP2. "U konkurencji powtarzalność pomysłów"

szok Śro Gru 11, 2019 8:26 am

"gośc" napisał(a): [...]oto moje wyniki oglądalności które mogą tak wyglądać
TVP 7.22 mld widzów Polsat 5.15 mld widzów a TVN 5.14 czyli prawie remis [...]
Skąd tylu widzów weźmiesz? Chyba to wyniki wszechświatowe?!
Awatar użytkownika
smuta

smuta Śro Gru 11, 2019 8:27 am

czyli TVP zamykamy w powiedzeniu "wieś tańczy i śpiewa"!
Awatar użytkownika
Tomasz

Tomasz Śro Gru 11, 2019 8:28 am

Ja uważam że te wszystkie sylwestry w Telewizji bez znaczenia czy w TVP czy Polsat czy TVN robione są na jedno kopyto.Dla mnie to takie przeciąganie liny która stacja zgromadzi większą oglądalność,która stacja zaprosi większe gwiazdy estrady.W każdej jest niemal to samo.Wysyłajcie SMS-y do wygrania np 50.000 zlotych,dwa samochody czy wycieczka dla dwóch osób itp. Ja nie będę oglądał żadnego sylwestra w tv
Awatar użytkownika
gośc

gośc Śro Gru 11, 2019 8:59 am

"szok" napisał(a):
"gośc" napisał(a): [...]oto moje wyniki oglądalności które mogą tak wyglądać
TVP 7.22 mld widzów Polsat 5.15 mld widzów a TVN 5.14 czyli prawie remis [...]
Skąd tylu widzów weźmiesz? Chyba to wyniki wszechświatowe?!
nie to ma być w tym roku rekord oglądalności
Awatar użytkownika
Pdk

Pdk Śro Gru 11, 2019 9:03 am

Naprawdę szkoda tej wielkiej, publicznej kasy na tego Sylwestra. Nic na tym nie zarobią, nie jest to misja, dają tylko zarobić ludziom tworzącym totalną sieczkę, a i TVP wyrabia sobie przez to opinie telewizji dla prymitywnego elektoratu PiS-u, który przy lubi bujać się przy Zenku i Harnasiu.
Awatar użytkownika
Iwan

Iwan Śro Gru 11, 2019 9:31 am

Jak to: nie będzie mistrza dykcji i naturalnego luzu przez duże R?, Mateusza ze Skarżyska?
Awatar użytkownika
dim

dim Śro Gru 11, 2019 9:38 am

narodowy cyrk w parku narodowym
Awatar użytkownika
adik1148

adik1148 Śro Gru 11, 2019 9:50 am

sorry, ale uzyskanie dobrej ogladalnosci z taką liczbą dico polo w koncercie nie jest dla mnie sukcesem. Polsat i TVP w tym roku polecieli równo po poziomie imprezy .. Tylko TVN się broni
Awatar użytkownika
gośc

gośc Śro Gru 11, 2019 9:52 am

"adik1148" napisał(a): sorry, ale uzyskanie dobrej ogladalnosci z taką liczbą dico polo w koncercie nie jest dla mnie sukcesem. Polsat i TVP w tym roku polecieli równo po poziomie imprezy .. Tylko TVN się broni
a dla mnie absolutnie jest
Awatar użytkownika
Danielos

Danielos Śro Gru 11, 2019 9:59 am

TVN się broni chyba przed widzami
Awatar użytkownika
Marlena

Marlena Śro Gru 11, 2019 10:08 am

To zaczyna być żenujące! Co roku prawie identyczne gwiazdy śpiewają te same piosenki, tyle że w innej kreacji. NUDY!
Awatar użytkownika
Seweryn

Seweryn Śro Gru 11, 2019 10:12 am

Czyli bedą Majteczki w kropeczki , Przez twe oczy zielone i Szparka sekretarka.
Nie ma co. Disco polo na całego.
Nic ciekawego/
Awatar użytkownika
Tom

Tom Śro Gru 11, 2019 10:13 am

Coś mi się wdaje, że różnica w oglądalności w tym roku będzie mniejsza. Co nie oznacza, że TVP nie wygra, lecz ze znacznie mniejszą różnicą.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości