WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
widz

Marzena Paczuska na przymusowym urlopie. „Sprawdzenie, czy będzie opór przy zwolnieniu”

widz Nie Sie 06, 2017 11:52 pm

dobra czy zła zmiana ? :D :D :D
Awatar użytkownika
aerty

Re: Marzena Paczuska na przymusowym urlopie. „Sprawdzenie, czy będzie opór przy zwolnieniu”

aerty Nie Sie 06, 2017 11:53 pm

Norma. Rewolucjoniści i oddani sprawie z pierwszego rzutu zazwyczaj kiepsko kończą.

Czytaj więcej na: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ma ... zwolnieniu
Awatar użytkownika
bomb

Re: Marzena Paczuska na przymusowym urlopie. „Sprawdzenie, czy będzie opór przy zwolnieniu”

bomb Nie Sie 06, 2017 11:55 pm

uuuaaauu
a marzena miala nadzieję ze wkręci wkrotce córeczkę Marysię do tvpis
Awatar użytkownika
fdgdf

fdgdf Nie Sie 06, 2017 11:56 pm

kapelusik spadł hehe
Awatar użytkownika
jjjhj

jjjhj Nie Sie 06, 2017 11:58 pm

marysia działaq pręznie w forum młodych pis
Awatar użytkownika
Monika

Re: Marzena Paczuska na przymusowym urlopie. „Sprawdzenie, czy będzie opór przed odwołaniem”

Monika Pon Sie 07, 2017 3:47 am

Dla mnie to bez znaczenia kto tą Komuszą telewizją będzie drygował, nie ogladam.
Awatar użytkownika
Oskar

Re: Marzena Paczuska na przymusowym urlopie. „Sprawdzenie, czy będzie opór przed odwołaniem”

Oskar Pon Sie 07, 2017 6:28 am

Wildstein z Pereirą wzięli ją na 2 baty, hehe.
Awatar użytkownika
Pogromca pasztecików

Pogromca pasztecików Pon Sie 07, 2017 7:05 am

Powyższe komentarze są na tak żałośnie niskim poziomie merytorycznym, że aż szkoda komentować. Jakieś śmichy-hihy, szyderstwa itd. Tęskni im się chyba za lewacką TVP, za Lisami, Kraśkami, Lewickimi i innymi, których z TVP "przewietrzono". No, cóż, to już nie wróci. Żeby wróciło, PO musiałoby znowu wygrać wybory, a tak się na pewno nie stanie.

Powyższe komentarze utwierdzają mnie tylko w przekonaniu, że Telewizja Polska dobrze robi, kierując swoją ofertę do konserwatystów i ignorując wymagania reszty społeczeństwa.
Awatar użytkownika
Jasnowidz

Jasnowidz Pon Sie 07, 2017 7:17 am

Oczywiście wszystko w tym artykule bzdury i chciejstwo. Paczuska wraca po urlopie dalej jako szefowa Wiadomości. A ten tekst ukryją w częściach internetu.
Awatar użytkownika
Rany Boskie, siedzę w kiosku

Rany Boskie, siedzę w kiosku Pon Sie 07, 2017 7:27 am

"Jasnowidz" napisał(a): Oczywiście wszystko w tym artykule bzdury i chciejstwo. Paczuska wraca po urlopie dalej jako szefowa Wiadomości. A ten tekst ukryją w częściach internetu.

Oczywiśćie, że wróci po urlopie. Poza tym takie urlopy są czymś normalnym. W każdej firmie pracownikom kiedyś daje się przymusowy urlop.
A niektórzy zobaczyli tytuł artykułu i już dostali orgazmu, bo myśleli, że Paczuską odwołają - hahahahaha! Naiwni ludzie...
Awatar użytkownika
pracownik

pracownik Pon Sie 07, 2017 7:30 am

Nie widzę w tym nic dziwnego, każdy pracownik musi raz w roku iść na dłuższy urlop. A jak nie chce, to trzeba siłą. Mnie też to spotkało, ale po urlopie wracam do pracy.
Awatar użytkownika
mój nick

mój nick Pon Sie 07, 2017 7:34 am

Obchodzi mnie to tyle co zardzewiałe wiadro w Tadżykistanie. Od czasu wywalenia Rudnikowej i Tadli nie obejrzałem ani jednego wydania tej szczujni
Awatar użytkownika
żal kropka pe el

żal kropka pe el Pon Sie 07, 2017 7:38 am

"mój nick" napisał(a): Od czasu wywalenia Rudnikowej i Tadli nie obejrzałem ani jednego wydania tej szczujni

Oczywiście lewacka szczujnia ci nie przeszkadzała...
Awatar użytkownika
dojna zmiana

dojna zmiana Pon Sie 07, 2017 8:35 am

"żal kropka pe el" napisał(a):
"mój nick" napisał(a): Od czasu wywalenia Rudnikowej i Tadli nie obejrzałem ani jednego wydania tej szczujni

Oczywiście lewacka szczujnia ci nie przeszkadzała...

Czy tacy jak Ty potrafią wymyśleć coś oryginalnego?
Po pierwsze nie wie czemu zakładasz że PIS to prawicowcy, skoro program mają czysto socjalny, a więc typowo lewicowy.
Po drugie, poglądy można mieć rożne i mówienie że jeśli ktoś nie myśli tak jak partia PIS, pokazuje prymitywizm umysłu osoby który ten pogląd głosi.
Awatar użytkownika
ms

ms Pon Sie 07, 2017 8:49 am

Niby skąd macie wiedzieć, że dostała przymusowy urlop? Kto wam doniósł? Wymysły z brudnego palucha. Zaległy urlop sprzed roku TRZEBA wykorzystać do września, słyszały osoby? Wiadomości bez MP kiepskie, poza jedną petardą. Reszta do bani. MP wracaj szybko!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości