[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Maskotki Superbakusiów i wyjazd do Legolandu w loterii serków Bakuś (wideo)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ula

Maskotki Superbakusiów i wyjazd do Legolandu w loterii serków Bakuś (wideo)

Ula Wto Lip 09, 2019 5:39 pm

Napisałam już 40 opakowań kodów z Bakusiow i nawet jednej maskotki nie wygrałam. Oszustwo jedno wielkie.
Awatar użytkownika
Iv

Re: Maskotki Superbakusiów i wyjazd do Legolandu w loterii serków Bakuś (wideo)

Iv Nie Lip 28, 2019 12:48 pm

Mam dokładnie takie samo doświadczenie. Przy tej ilości serków jest to wręcz niemożliwe. Moje dziecko nawet nie chce już patrzeć na Bakusie.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości