WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Herbert

Matka Kurka nie boi się procesu z Durczokiem. „Napisałem udokumentowaną prawdę”

Herbert Śro Lut 18, 2015 1:48 am

Bloger wszystko dostał na skrzynkę mailową a dziennikarka przez trzy tygodnie wysłuchiwała skarg - to ile tych osób było - kilkadziesiąt? Jakieś nowe dziennikarstwo się narodziło. Pewne swego...
Awatar użytkownika
Erwu

Re: Matka Kurka nie boi się procesu z Durczokiem. „Napisałem udokumentowaną prawdę”

Erwu Śro Lut 18, 2015 7:07 am

Ten "bloger" o wielce wymownym pseudonimie podobno chodzi spać z kurami. Wykonałem dziennikarską robotę z zachowaniem wszelkich prawideł i zweryfikowałem źródła - zupełnie tak jak on.
Awatar użytkownika
ciotka kaczka

Re: Matka Kurka nie boi się procesu z Durczokiem. „Napisałem udokumentowaną prawdę”

ciotka kaczka Śro Lut 18, 2015 8:52 am

Ten facet przynajmniej zna dobrze polski i po mistrzowsku się nim posługuje. a na rozwój wydarzeń spokojnie poczekajmy. tak wszystkim radzę. Miłej porannej kaffki :-)
Awatar użytkownika
Wujek Gąsior

Wujek Gąsior Śro Lut 18, 2015 9:20 am

Coś "dziennikarze" i niby-dziennikarze, kurka ich mać, pozazdrościli klerowi i lubują się w grzebaniu innym w majtkach. Byle nie za głęboko bo g... z tego wyjdzie.
Awatar użytkownika
Marlena

Marlena Śro Lut 18, 2015 11:16 am

Ostry gracz z pana Matko Kurko, tak trzymać!!!!! Może to szambo da się ukrócić!!!
Awatar użytkownika
zabawnie

zabawnie Śro Lut 18, 2015 12:50 pm

No i zamiast dziennikarze dociekać prawdy, a oni chowają głowę niczym strusie, a wyręcza ich profesjonalnie amatorski bloger.
Myślę, że czas na zamianę miejsc, gdzie ich miejsce w szyku ?!
Awatar użytkownika
Nick

Nick Śro Lut 18, 2015 2:09 pm

Mam wrażenie, że domorośli śledczy nie rozumieją różnicy między osobą publiczną jaką jest polityk, a osobą występującą publicznie, jaką jest prezenter telewizyjny i dziennikarz.
Awatar użytkownika
Emu

Emu Śro Lut 18, 2015 2:16 pm

Środowisko dziennikarskie jest oburzone, bo rzecz dotyczy człowieka mediów. Czy w innym przypadku też podniosłoby takie larum? Wątpliwe. Psy na autorach wiesza m.in. red. nacz. Super Expressu, który swego czasu - na podobnej zasadzie - bezwględnie zgnoił Krzysztofa Piesiewicza, wykorzystując w publikacjach materiały szantażystek. Piesiewicz został uniewinniony. Rednacz SE był wtedy z siebie bardzo dumny, teraz pluje jadem. Jedna i druga sprawa to obrzydliwość, ale przydałoby się trochę konsekwencji.
Awatar użytkownika
Nie takie proste

Nie takie proste Śro Lut 18, 2015 3:12 pm

Pierdzielenie o Szopenie. Wielu pracowników trzeba trzymać krótko i za mordy - taka jest smutna prawda! Jeżeli nie trzymasz krótko, to ludzie zaczynają olewać. Zasadniczo wszyscy chcieliby pić sobie kawkę i wymieniać się ploteczkami oraz żeby w pracy była fajna atmosfera sprzyjająca słodkiemu opierdzielaniu i pierdzeniu w stołek. Nie wiem jak zarządza Durczok, ale zamordyzm w newsroomie wydaje mi się jedyną sensowną drogą. Poza tym doprawdy, pomijam kwestię molestowania, bo to oczywiście byłoby karygodne, ale jak komuś nie podoba się atmosfera w pracy czy zamordyzm, to wolna droga! To firma prywatna, skoro ktoś tam pracuje, tzn. że akceptuje warunki. Znów lewactwo próbuje innym wmawiać co mają robić i jak mają działać.
Awatar użytkownika
takaprawda

takaprawda Śro Lut 18, 2015 4:06 pm

Durczok jest skończony. Myślę jednak, ze ta nagonka została wywołana nie przez jego zachowanie, tylko żeby zbić cenę tvn.
Awatar użytkownika
Marlena

Marlena Śro Lut 18, 2015 4:31 pm

hej do "Nie takie proste" nazywasz się Tomasz Lis???
Awatar użytkownika
pracownik

pracownik Śro Lut 18, 2015 5:39 pm

Sebaszczyn a Apap w kolejce rozumiem
Awatar użytkownika
olo

olo Śro Lut 18, 2015 8:09 pm

Ten KurkaMatka to dobry cwaniak.Pisze tak że to tylko jakieś zasłyszane insynuacje.Przed sądem tłumaczy że dostał takie informacje od kogoś.Tak samo i tym razem.Informacje dostał od jakiejś dziennkarki.Takim "blogerem" może być każdy i wypisywać idiotyzmy.
Awatar użytkownika
ciu-Paga

ciu-Paga Czw Lut 19, 2015 7:04 am

Nosił wilk razy kilka. Nareszcie dobrali się Durczokowi do tyka.
Awatar użytkownika
Ala

Ala Czw Lut 19, 2015 9:09 am

Ten bloger to ciekawy gość. Skoro jest pustka i dziennikarze zawarli gęby na kłódkę, to ktoś amatorsko musi zmusić ich do otworzenia paszczęk. Czy tylko są od bicia peanów na cześć władzy?
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości