WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
To ino ja

mBank wycofał reklamę z nastolatką, która zdewastowała zabytkową rzeźbę. „Przepraszamy za ten akt wandalizmu”

To ino ja Wto Maj 14, 2019 6:33 am

Stop cenzurze w sztuce! Przecież ta młoda artysta w ten sposób oddajemy swoją artystyczną duszę! Dla mnie jest taką samą Wielką artystką jak pani Podleśna od tęczy. A wy się nie znacie...
Awatar użytkownika
Mega

Re: mBank wycofał reklamę z nastolatką, która zdewastowała zabytkową rzeźbę. „Przepraszamy za ten akt wandalizmu”

Mega Wto Maj 14, 2019 7:02 am

Ta pusta lala mówi, że mega żałuje i pewnie jest mega głupia. A ja mam mega nadzieję, że mega szybko będzie mega musiała zapłacić mega karę za to mega debilne zachowanie.
Awatar użytkownika
Gie

Re: mBank wycofał reklamę z nastolatką, która zdewastowała zabytkową rzeźbę. „Przepraszamy za ten akt wandalizmu”

Gie Wto Maj 14, 2019 7:10 am

Jedną z kar dla takich instagramerek, jutiberek powinien być jakiś roczny zakaz publikowania w mediach społecznościowych. Bo przecież ten filmik był kręcony pod media społecznościowe.
Awatar użytkownika
ee

ee Wto Maj 14, 2019 7:56 am

ŻADNA FIRMA NIE POWINNA JUŻ Z TĄ OSOBA WSPÓŁPRACOWAĆ
Awatar użytkownika
myśl

myśl Wto Maj 14, 2019 8:09 am

Za świadome niszczenie dzieła sztuki jest od 6 miesięcy do 8 lat. To może jakiś roczek na nabranie dojrzałości?
Awatar użytkownika
Kondzior

Re: mBank wycofał reklamę z nastolatką, która zdewastowała zabytkową rzeźbę. „Nie chcemy być kojarzeni z wandalem”

Kondzior Wto Maj 14, 2019 8:31 am

Brawa dla grupy kreatywnej, która stworzyła reklamę z takim pustakiem.
Awatar użytkownika
Maja

Re: mBank wycofał reklamę z nastolatką, która zdewastowała zabytkową rzeźbę. „Nie chcemy być kojarzeni z wandalem”

Maja Wto Maj 14, 2019 8:31 am

Mam wrażenie, że dzieciaki zrobią wszytstko dla lajków i poparnosci. MBank powinien obciążyć ja kosztami za stratę reklamy. Miasto za wandalizm.. A ja się pytam gdzie są rodzice?? Zawsze o nich cisza.. Wstyd.. Rozpuscili córkę i jej się wydaje że jest bezkarna.. Tak jak gdzie byli rodzice Emila.. Który zabił Kubę.. Co się dzieje.. Za błędy człowiek płaci na tym polega podejmowanie głupich decyzji i dorosłość.. Chcieli? Mają...
Awatar użytkownika
auć!

auć! Wto Maj 14, 2019 9:09 am

Jestę inluencerę!
Awatar użytkownika
affa

affa Wto Maj 14, 2019 9:14 am

Słoma z butów zawsze prędzej czy później wyjdzie...
Awatar użytkownika
Radiollo

Radiollo Wto Maj 14, 2019 9:18 am

"affa" napisał(a): Słoma z butów zawsze prędzej czy później wyjdzie...

I to mega centralnie.
Awatar użytkownika
Radiollo

Radiollo Wto Maj 14, 2019 9:30 am

"Maja" napisał(a): Mam wrażenie, że dzieciaki zrobią wszytstko dla lajków i poparnosci. MBank powinien obciążyć ja kosztami za stratę reklamy. Miasto za wandalizm.. A ja się pytam gdzie są rodzice?? Zawsze o nich cisza.. Wstyd.. Rozpuscili córkę i jej się wydaje że jest bezkarna.. Tak jak gdzie byli rodzice Emila.. Który zabił Kubę.. Co się dzieje.. Za błędy człowiek płaci na tym polega podejmowanie głupich decyzji i dorosłość.. Chcieli? Mają...

Nie uogólniajmy, nie mając danych. Rozpuszczona szczeniara to jedno, zabójca może być psychopatą, a na to nie ma rodzicielskiej rady.
Awatar użytkownika
Pestka

Pestka Wto Maj 14, 2019 10:03 am

Skoro już ma młoteczek, to teraz nim może się popukać we własny łeb.
Ale serio, niech poniesie sankcje karne i finansowe, w sumie to gdyby MBank się zawziął, to mógłby dążyć do wyrównania strat na drodze sądowej.
Tak więc, skoro ma się już młoteczek, to najlepiej zacząć się nim pukać w swoją główkę na początek.
Awatar użytkownika
Nomka

Nomka Wto Maj 14, 2019 11:27 am

Poniesie kare - oficjalnie i myślę, że nie powiniemy jej już linczować. Niezły hejt się wylał, a to jednak głupi dzieciak - wymierzmy sprawiedliwości poprzez sąd.
Awatar użytkownika
Herbata

Herbata Wto Maj 14, 2019 11:29 am

A czym bank zawinil ze ma sypnac grosza na naprawe? Dostala kase za reklame to niech placi sprawczyni.
Awatar użytkownika
Stevie

Stevie Wto Maj 14, 2019 12:19 pm

Poniesie kare - oficjalnie i myślę, że nie powiniemy jej już linczować. Niezły hejt się wylał, a to jednak głupi dzieciak - wymierzmy sprawiedliwości poprzez sąd.
A potem podać wyrok do publicznej wiadomości, może wtedy, któraś z pseudogwiazdek zastanowi się przed a nie potem będzie płakała.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości