WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
seba

ME w lekkiej atletyce wywindowały oglądalność TVP Sport

seba Wto Sie 14, 2018 7:55 am

aż się prosi by jak najszybciej przejść na DVBT2 by wszystkie kanły TVP były dostępne naziemnie w HD
Awatar użytkownika
Norm

Re: ME w lekkiej atletyce wywindowały oglądalność TVP Sport

Norm Wto Sie 14, 2018 7:56 am

Nie ma lekkiej, jest lekkoatletyka
Awatar użytkownika
kibic

Re: ME w lekkoatletyce wywindowały oglądalność TVP Sport

kibic Wto Sie 14, 2018 11:31 am

chciałoby się prosić, by w TVP był tylko sport
Awatar użytkownika
adam małecki

adam małecki Wto Sie 14, 2018 12:25 pm

Zaraz zlecą się trolle, które będą wypisywać, że to przypadek i żaden sukces.  

A w ogóle to jakim cudem te transmisje leciały na TVP, skoro oni zakrywali logo, więc żadnego TVP u nich nie było.
Awatar użytkownika
Kamil Sulikowski

Kamil Sulikowski Wto Sie 14, 2018 12:25 pm

Tvp sport teraz „za darmo” to od razu 2x więcej reklam 😂 nawet na tych ME robili przerwy reklamowe, a w jedynce relacja dalej 😂 a Kurski nadal kasy żałuje na wejście w MUX8 w HD...
Awatar użytkownika
marketer

marketer Wto Sie 14, 2018 12:26 pm

czemu teraz prezes nie płacze ze sa zanizone wyniki ogladalnosci?
Awatar użytkownika
Sandzi

Sandzi Wto Sie 14, 2018 1:26 pm

Nielsen i te ICH badania koń w stajni pęka ze śmiechu 😁 zanizone jak zawsze
Awatar użytkownika
Mumin

Mumin Wto Sie 14, 2018 2:09 pm

"Sandzi " napisał(a): Nielsen i te ICH badania koń w stajni pęka ze śmiechu 😁 zanizone jak zawsze

Masz racje.Też mnie to szokło.1.3 mln ? Jak wiedzieliśmy że będzie walka o złote medale? Na bank było ze 3 mln.Ten Nilsen niech już lepiej pakuje manatki i spieprza stąd.Nie jestem pisiorem ale wk..a mnie takie celowe zaniżanie.Wszędzie polityka..
Awatar użytkownika
iksiński

iksiński Wto Sie 14, 2018 3:48 pm

"seba" napisał(a): aż się prosi by jak najszybciej przejść na DVBT2 by wszystkie kanły TVP były dostępne naziemnie w HD

Trzeba mieć nieźle narąbane aby myśleć o "szybkim przejściu na DVB-T2" kiedy ponad 90% odbiorników nie jest przystosowana do odbioru takiego sygnału. Paradoksalnie tunery z DVB-T2 maja w większym nasyceniu odbiorniki TV, które na co dzień podłączone są do telewizji kablowej bądź satelitarnej i nie korzystają z telewizji naziemnej ale należą do nieco bogatszych gospodarstw domowych.
Telewizja naziemna to w dużym zakresie słabiej sytuowane gospodarstwa domowe - często osób starszych, dla których zakup od tak nowocześniejszego odbiornika nie jest taki prosty i finansowo i organizacyjnie.

Jeżeli poważnie myśleć o DVB-T2 to można w drodze ustawy bądź rozporządzenia przyjąć dzisiaj, że np. w 2025r. DVB-T zastąpione zostanie DVB-T2 (lub jeszcze nowszym jeżeli takowy został wystandaryzowany) i określić daty pośrednie:
- od których sprzedaż odbiorników musi być opatrzona stosownym oznaczeniem, że posiada lub nie posiada standardu DVB-T2 obowiązującego od 2015r.
- od których sprzedaż odbiornika bez DVB-T2 jest niemożliwa w polskiej dystrybucji.
Awatar użytkownika
Karol

Karol Wto Sie 14, 2018 7:52 pm

Lekkoatletyka nie przyciąga tyle widowni co piłka.. Co nawet widać było na lotnisku
Awatar użytkownika
Karol

Karol Wto Sie 14, 2018 7:55 pm

Do mumin

Masz racje.Też mnie to szokło.1.3 mln ? Jak wiedzieliśmy że będzie walka o złote medale? Na bank było ze 3 mln.Ten Nilsen niech już lepiej pakuje manatki i spieprza stąd.Nie jestem pisiorem ale wk..a mnie takie celowe zaniżanie.Wszędzie polityka.

Śmiechu warte te wasze płacze i szukanie na siłę polityki wszędzie.. Lekkoatletyka nie przyciągnie tyle widzów co piłka nożna.. Zresztą to nawet na lotnisku było widać
Awatar użytkownika
AaA

AaA Wto Sie 14, 2018 11:11 pm

A telewizja Puls od lat ma dwa kanały na Mux i nigdy nawet nie zbliżyła się do takiego wyniku. Ciekawe swoją drogą jak można marnować miejsca na multipleksie
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości