WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ekspert

Mecz Polska-Portugalia obejrzało 8,8 mln widzów

ekspert Czw Mar 01, 2012 1:51 pm

fajny mecz i jeszcze lepszy stadion

tylko kibice piknikowi
Awatar użytkownika
lol

Re: Mecz Polska-Portugalia obejrzało 8,8 mln widzów

lol Czw Mar 01, 2012 2:36 pm

Realizacja do poprawki! Jak będą pokazywać na EURO mecz z kadru obejmującego połowę boiska to znowu będzie o tvp głośno, podobnie jak zawalili relacje z Szklarskiej Poręby....
Awatar użytkownika
ajanatak

ajanatak Czw Mar 01, 2012 2:48 pm

Lolaboga, lolaboga, wszystko zle !!! wlasnie ogladam w TVPINFO pana Godlewskiegio z "Pilko Noznej" i tez narzekactwo na maxa...kibice zli, oragnizacja zla, w ogole nie i nic i nie tak....matko boska...zalosna zenada !!!!
Awatar użytkownika
kontrakt na remis o_o

kontrakt na remis o_o Czw Mar 01, 2012 5:56 pm

Mecz był zakontraktowany na remis. Portugalia nie chciała przegranej. Ustalono więc remis na inaugurację Stadionu. realizacja telewizyjna była z początku lat 80-tych. Zumowanie, kamery ustawione za wysoko, nie ta optyka w kamerach. Nie dziwię się, że nie będą przy realizacji na Euro.
Szpakowski ma problem z wymową, czy jest po wylewie?
Druga sprawa, to komentował obok meczu.
Awatar użytkownika
fan

fan Nie Mar 04, 2012 3:15 pm

Otwarcie to byłoby na superpucharze, a to była padaka, na trybunach jeden wielki dramat. Mam nadzieje, że przyjada ekipy z innych krajów na Euro, chociaz wiekszosc sobie odpuszcza reprezentacje, ale mam nadzieje, że będzie to jakoś wyglądało jak kiedyś. Oglądałem - otawrcie marne, tylko stadion ładny.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 51 gości