[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Mecz Polska-Rosja pobił rekord siatkarskiego mundialu. Prawie 2 mln widzów

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Andrju

Mecz Polska-Rosja pobił rekord siatkarskiego mundialu. Prawie 2 mln widzów

Andrju Pią Wrz 19, 2014 10:29 am

Z czego pewnie z 1,7 mln to abonenci Polszitu. Gdyby to leciało w otwartym kanale to 9 milionów widzów było by bankowo.
Awatar użytkownika
joker

Re: Mecz Polska-Rosja pobił rekord siatkarskiego mundialu. Prawie 2 mln widzów

joker Pią Wrz 19, 2014 10:40 am

Mecz otwarcia zgromadził 10 mln ludzi, więc co Wy mi tu z sukcesem 2 milionowym wyskakujecie :) Oczywiście była różnica w dostępności kanałów, ale 2 mln to żaden sukces:)
Awatar użytkownika
Marek24

Re: Mecz Polska-Rosja hitem siatkarskiego mundialu. Prawie 2 mln widzów

Marek24 Pią Wrz 19, 2014 10:50 am

Te dane dotyczą tylko abonentów Cyfrowego Polsatu. Oglądalność tego kanału w innych kablówkach, nc+ i internecie nie jest wliczana.
Awatar użytkownika
Staszek

Staszek Pią Wrz 19, 2014 10:51 am

@Joker
Mecz otwarcia oglądało średnio 5 mln widzów. 10 mln to liczba osób, które widziały go chociaż przez minutę.
Awatar użytkownika
zmiany, zmiany, zmiany

zmiany, zmiany, zmiany Pią Wrz 19, 2014 12:13 pm

Polska będzie mistrzem świata. Partyjnie sterowana TVP-OLITRUK jest mistrzem obciachu.
Awatar użytkownika
Dongpong

Dongpong Pią Wrz 19, 2014 1:52 pm

W ramach mojego własnego małego nic znaczącego buntu, po 10 latach rezygnuję z Pulsa. Kij w 4 litery Solorzowi.
Awatar użytkownika
Cixi

Cixi Pią Wrz 19, 2014 2:14 pm

Siedziałam w tym czasie w ogródku w pubie na nowym mieście w Wawie. Jak zwykle puszczali jakiś durny mecz piłkarski, którego nawet muchy nie chciały obsrać. A gdzieś w dali słychać było okrzyki radości kibiców, po których wnosiłam, że wygraliśmy set albo zagrywkę. W końcu się tam przenieśliśmy. Ale i tak większość pubów w mieście będzie dalej puszczać futbol - najnudniejszy sport ever, mimo, że nasza reprezentacja będzie już grała tylko z Bora Bora i Wyspami Kanaryjskimi. W meczach towarzyskich.
Awatar użytkownika
am haarec

am haarec Pią Wrz 19, 2014 2:31 pm

a ile oglądało na lewo? w internecie ,na Rosja 2 itp. ?
Awatar użytkownika
Strim

Strim Pią Wrz 19, 2014 2:35 pm

Czy polszmatowcy ogarniają jaka jest oglądalność nielegalnego streamu? Szacuje tam ktoś potencjał? Czy dane sa ukrywane przed zarządem i Karoliną S.? A jak ktoś ma wykupione i zaprasza kumpli trzech to jest to nielegalne? Polsat zakazał takich praktyk? Mój kumpel kurde tak robi od początku mistrzostw i nie wiem co myśleć. Biorę w tym udział czynny. Co teraz? Czy Polszmat ma jakies służby chodzące po domach? No bo kurde półfinały idą, potem finały i nie wiem. Jakbyście zobaczyli ludzi przebranych za słońce na Mokotowie to dajcie znaka.
Awatar użytkownika
@Strim

@Strim Pią Wrz 19, 2014 3:46 pm

Nomenklaturowa aktywistka z Jedynki TVP w pracy, w godzinach pracy. Ładna praca w tej waszej TVP wre. A po domach chodzą dworaki przebrane za jakąś spółkę z zagranicznym kapitałem. I pukają. W głowę się puknjcie. Najlepiej z rozpędu o pałac namiestnikowski.
Awatar użytkownika
marek

marek Pią Wrz 19, 2014 4:35 pm

Ciekawe, czy są liczeni też klienci Plusa, którzy mają możliwość oglądania meczów w necie (swoją drogą - bardzo ciekawe rozwiązanie, bo sam nie mam telewizora, a mistrzostwa oglądam tylko i wyłącznie ze względu na to, że plus mi daje taką możliwość).
Awatar użytkownika
xcxc

xcxc Pią Wrz 19, 2014 5:27 pm

Polsat,odkdujcie półfinał i finał...
Awatar użytkownika
Nn

Nn Pią Wrz 19, 2014 8:10 pm

To, ze nie było tego meczu w TVP to skandal !!!!!!!!!!!!!! Braun won!!!!! G... Mnie obchodzi dlaczego tak sie stało. Zasranym obowiązkiem (czy. misją) był opuszczenie tego w otwartym kanale bez względu na koszty!!!!
Awatar użytkownika
AS

AS Pią Wrz 19, 2014 8:22 pm

Na "Rolnik szuka żony" jest kasa. Na pokazanie drużyny narodowej grającej mistrzostwa w PL nie ma.
Awatar użytkownika
kibice siatkówki

kibice siatkówki Pią Wrz 19, 2014 9:42 pm

Siatkówka MŚ...Najlepszy blokujący to....ZYGMUNT SOLORZ.!!!!!...filantrop
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości