WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Karta

Media Markt dyskryminuje kobiety (wideo)

Karta Czw Lut 24, 2011 8:04 am

Ta komisja nadawałaby się do pracy w latach 50.
Awatar użytkownika
Bzyk

Re: Media Markt dyskryminuje kobiety (wideo)

Bzyk Czw Lut 24, 2011 9:21 am

Powiem wprost - głupie babska, którym najwyraźniej seksu brakuje, czepiają się wszystkiego, ile wlezie. Ciekawe, że faceci nie muszą się tak wściekać, gdy z nich się ktoś w reklamach nabija. Nigdy nie było żadnych skarg. Spójrzcie na warzylion czy nową reklamę Ikei. Tam się robi miazgę z facetów - i czy mamy o to pretensje? Nie, bo potrafimy śmiać się z samych siebie i wiemy, co to materiał z przymrużeniem oka.
Awatar użytkownika
Albert

Albert Czw Lut 24, 2011 9:35 am

Taką decyzją Rada się tylko ośmiesza i odwraca kota ogonem. Przecież w tych reklamach, to właśnie mężczyźni sami ośmieszają się. Nie mają nic na swoje usprawiedliwienie i jak idioci podsuwają pierwszy pomysł jaki im przychodzi do głowy - gazetkę reklamową Media Markt. Jak ktoś zdradza, to sam się poniża. MM jest przecież "nie dla idiotów" więc lepiej podsunąć gazetkę tej rozsądniejszej połowie...
Awatar użytkownika
z lekka cyniczny

z lekka cyniczny Czw Lut 24, 2011 10:21 am

Czy naprawdę musimy dłużnej godzić się na wpływ takich nowotworów jak ta komisja? Siedzą jakieś łosie i pier.... Niegdyś w USA funkcjonowały komisje cenzurujące wszystkie filmy..pogonić raz a dobrze to nikomu na nic nie potrzebne towarzystwo darmozjadów.
Awatar użytkownika
Mirek

Mirek Czw Lut 24, 2011 10:29 am

Cykl reklam zaakceptowanych przez zarząd i marketing media marktu jest tylko świadectwem moralności i wrażliwości osób tam pracujących. Nie wiem kto wymyślił reklamę z pogrzebem , zdradą , samobójstwem. Sam prowadzę agencję reklamową, znam się na tej branży, pracownika z takimi pomysłami wyrzuciłbym po minucie i nigdy nie zaproponowałbym podobnych klimatów klientowi. Gówniarskie poczucie humoru wynika prawdopodobnie z tego , że nad pomysłami pracują za psie pieniądze studenci albo bezpłatni stażyści. I tyle mogę poświęcić swojego cennego czasu na recenzję tego reklamowego shitu. Pa!
Awatar użytkownika
mediaradio

mediaradio Czw Lut 24, 2011 10:36 am

[Nigdy nie było żadnych skarg. Spójrzcie na warzylion czy nową reklamę Ikei. Tam się robi miazgę z facetów - i czy mamy o to pretensje? Nie, bo potrafimy śmiać się z samych siebie i wiemy, co to materiał z przymrużeniem oka.

Powinniscie sie obrazic!!!!!!!!!!!! bo niby dlaczego "ona" zawsze wyrzuca z mieszkania faceta jak jej sie cos nie podoba niech sie spakuje i wyprowadzie ale nie gdzie tam faceta trzeba upokorzyc wyrzucajac niejednokrotnie z JEGO mieszkania (paranoja ale znam takie przypadki) Ja sie tylko pytam dlaczego meżczyźni sie na to godza..........Wiecej uporu i stanowczosci panowie :evil: Niestety zawsze tak bylo ze panie chca rownosci we wszystkim ale jak ta rownosc maja to jest lament i krzyk jak tak mozna
Awatar użytkownika
adi90a

adi90a Czw Lut 24, 2011 1:42 pm

Rozumiem gdyby przyczepili się do części z pogrzebem, ale do tej? I to jeszcze z argumentacją jak to niby kobiety obraża? Przecież jej reakcja na zdradę była "odpowiednia" a uspokojenie się na widok ceny jest tak przerysowaną sytuacją, że trzeba mieć naprawdę przykre życie żeby uznać to za sugestię życiowej sytuacji. Oczywiście argument z dziećmi jak to zawsze, moralizatorzy czuwają. Jakoś od dziecka nie takie rzeczy się oglądało w filmach (bez przerysowań) i procentowo zawsze podobna grupa ludzi hołduje podobnym wartością (styl życia ma tu większy wpływ na różnice pokoleniowe). Ciekawe, że nikt w radzie nie zauważył jak zostali przedstawieni mężczyźni o czym wspomniał już @Albert. Zostaliśmy przedstawieni jako pozbawieni uczuć i wartości, obawiający się jedynie reakcji żony. Kobiety owszem, zostały poniżone ale decyzją rady i własnym oburzeniem.
Awatar użytkownika
takjaktak

takjaktak Czw Lut 24, 2011 5:25 pm

czestochowa-vtykanik-torun w akcji...
Awatar użytkownika
AgaWu

AgaWu Czw Lut 24, 2011 6:45 pm

a inna media markt reklama dyskryminuje samobójców i bagatelizuje problem jakim jest rzucanie sie z okna? paranoja
Awatar użytkownika
yogi

yogi Czw Lut 24, 2011 9:36 pm

Są ofiarami idiotów z Media Markt. Reklama na tabloidowym, czyli dennym poziomie. Ale czego można się spodziewać po tej firmie?!
Awatar użytkownika
yogi

yogi Czw Lut 24, 2011 9:41 pm

Z drugiej strony zastanawiam się, komu lub na kim te reklamy robią wrażenie? Chyba tylko na miłośnikach kiepskich i im podobnym.
Awatar użytkownika
krzysiekk

krzysiekk Czw Lut 24, 2011 11:07 pm

Oglądałem wiele reklam gdzie mężczyźni byli przedstawiani w negatywnym świetle i nikt nie robił problemu.
Nawet ta reklama- przecież w życiu zdradzają zarówno Panowie jak i Panie dlaczego tym zdradzającym jest Mężczyzna. (a co by było gdyby było odwrotnie?)
Uwłacza to mojej godności jako Mężczyzny- gdyż ja zony nie zdradzam.
Wogóle jest przeciwnikiem sztucznego dowartościowania jednej płci.
U mnie w Firmie na stanowiskach kierowniczych więcej jest kobiet i co ma z tego tytułu czuć się niedowartowiowany?
A gdy jest więcej mężczyzn to co źle?
Owszem kobietom trzeba pomóc ale to wynika nieco z biologii- po porodzie raczej częściej kobieta zajmuje się dzieckiem, co wpływa negatywnie na jej dyspozycyjność w Fimie- i tu nie dziwię sie iż Szefowie wolą Facetów do pracy.
A władza dużo mówi i obiecuje - ale co z konkretami.
Bo to że się da kobietom - 40 czy 50 % miejsc w parlamencie to nic nie da .
Awatar użytkownika
Edawrd

Edawrd Pią Lut 25, 2011 10:35 am

przedstawicielom MM już dziękujemy za komentarze :)
Awatar użytkownika
n.

n. Pią Lut 25, 2011 10:41 am

Śmieszne. Jestem kobietą i nie poczułam się zdyskryminowana, wręcz przeciwnie - reklama mnie rozbawiła. Ostatnio bardzo modne jest "poszukiwanie" dyskryminacji na siłę. Zaczynamy przeginać w drugą stronę, będąc aż nazbyt przewrażliwieni. A zatem proszę o niesprowadzanie każdej kobiety do "głupiego babska"... Nie każda poczuła się zdyskryminowana. Ten zarzut nie ma najmniejszego sensu.
Awatar użytkownika
upas

upas Pią Lut 25, 2011 1:16 pm

A "nie dla idiotów" to jest w porządku ?! I jakoś NIKT tego nie czepia się :|
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości