[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - MediaMarkt w promocji zwróci koszt zakupów za minimum 500 zł, jeśli polscy piłkarze awansują do półfinału mundialu

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ania

MediaMarkt w promocji zwróci koszt zakupów za minimum 500 zł, jeśli polscy piłkarze awansują do półfinału mundialu

Ania Nie Cze 03, 2018 10:58 pm

U bukamchera kurs ze Polska odpadnie po półfinale wynosi 15. Czyli wystarczy znaleźć np tv tańszy o 100 zł gdzie indziej i postawić tę stówkę na Polską w półfinale 15x100zł=1500,- -podatek ->można wycyrklować tak, że wyjdzie się na swoje.
Awatar użytkownika
Zeta

Re: MediaMarkt w promocji zwróci koszt zakupów za minimum 500 zł, jeśli polscy piłkarze awansują do półfinału mundialu

Zeta Pon Cze 04, 2018 7:42 am

Najpierw nakręcają na nasze kłody piłkarskie a potem rozczarowanie. Wyślijcie piłkarzy do rosji kurierem będzie taniej.
Awatar użytkownika
wojtek leśniak

Re: MediaMarkt w promocji zwróci koszt zakupów za minimum 500 zł, jeśli polscy piłkarze awansują do półfinału mundialu

wojtek leśniak Pon Cze 04, 2018 7:58 am

Dobrze wiedzą, że jesteśmy bezszans ale pewnie część inteligentów się na to nabierze
Awatar użytkownika
marcin szubert

marcin szubert Pon Cze 04, 2018 7:58 am

Dobrze będzie jak z grupy wyjda=) a wiara na kupuje bo myśli że za darmo dostanie
Awatar użytkownika
ma sal

ma sal Pon Cze 04, 2018 7:59 am

Tak się zastanawiam - czy to nie podchodzi pod hazard?
Awatar użytkownika
marcin dąbowski

marcin dąbowski Pon Cze 04, 2018 7:59 am

I to się nazywa wiara w możliwości 😂
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Pon Cze 04, 2018 10:31 am

I tak przegramy i odpadamy po fazie grupowej. 3.miejsce w grupie będzie. Tylko z Senegalem może się uda. Japonia i Kolumbia wyjdą z grupy.
Awatar użytkownika
grad

grad Czw Cze 21, 2018 10:12 am

Fajna akcja ale ja i tak zawsze kupuję w media expercie bo nasz polski :)
Awatar użytkownika
tremollo

tremollo Pią Cze 22, 2018 2:57 pm

"grad" napisał(a): Fajna akcja ale ja i tak zawsze kupuję w media expercie bo nasz polski
No szczególnie teraz jest wynik pierwszego meczu ;) ale ja też w ME brałem tv właśnie
Awatar użytkownika
sido

sido Pon Cze 25, 2018 3:45 am

"tremollo" napisał(a):
"grad" napisał(a): Fajna akcja ale ja i tak zawsze kupuję w media expercie bo nasz polski
No szczególnie teraz jest wynik pierwszego meczu ale ja też w ME brałem tv właśnie

TO nasz polski sklep. Trzeba być konsumentem patriota i wspierac naszych. ME kiedys było małe, a teraz konkuruje z największymi.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości