WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Dax

Mediatory 2017: laureatami Mazurek, Żarska, Ewart, Piątek, Babiarz, Szaranowicz, Bojanowski, Kwolek, Czarnecki i Stanowski

Dax Sob Gru 02, 2017 10:13 pm

A Lis nie znalazł inwestorów na swój portalik...
Awatar użytkownika
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych

Re: Mediatory 2017: laureatami Mazurek, Żarska, Ewart, Piątek, Babiarz, Szaranowicz, Bojanowski, Kwolek, Czarnecki i Stanowski

Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych Nie Gru 03, 2017 12:06 am

"Maciej z Radomia" napisał(a): Mam bul dupy, bo Bojanowski zdobył nagrodę

Nie "wykurzysz" mnie stąd, obleśny lewacki podszywaczu! Wcale nie jesteś Maciej i nie jesteś z Radomia!
Awatar użytkownika
ed

Re: Mediatory 2017: laureatami Mazurek, Żarska, Ewart, Piątek, Babiarz, Szaranowicz, Bojanowski, Kwolek, Czarnecki i Stanowski

ed Nie Gru 03, 2017 8:57 am

Nie wierzę że studenciny są aż tak głupiutkie
Awatar użytkownika
rynienka

rynienka Nie Gru 03, 2017 9:31 am

W kategorii TORsja nagrodę otrzymał Maciej konserwatywny z Radomia za "bezkompromisowe i nieustanne optowanie za swoimi zakonserwowanymi poglądami, za nieustanną czujność i antyreakcjonizm"
Awatar użytkownika
w temacie

w temacie Nie Gru 03, 2017 10:31 am

znając kulisy powstawania tego tematu o komisariacie............trochę szkoda, że wszyscy to łyknęli i to tak bezkrytycznie, naprawdę szkoda.
Awatar użytkownika

Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych Nie Gru 03, 2017 11:32 am

"rynienka" napisał(a): W kategorii TORsja nagrodę otrzymał Maciej konserwatywny z Radomia za "bezkompromisowe i nieustanne optowanie za swoimi zakonserwowanymi poglądami, za nieustanną czujność i antyreakcjonizm"

No właśnie, bo to ja triumfuję i trwam, a lewacki podszywacz już tylko leży i podryguje!

Lewacki podszywacz podszył się pode mnie po raz pierwszy w dniu 23 listopada 2016 roku i od tego się zaczęło. Co ciekawe, początkowo lewacki podszywacz pisał, że mój szwagier ma hurtownię wentylatorów, ale po kilku tygodniach zmienił taktykę działania i to zaczął przypisywać tę hurtownię mnie, a o szwagrze już nigdy później nie wspominał. Hahahahaha, zabawne, że lewacki podszywacz nawet nie od razu się zdecydował, jak ma działać i w pewnym momencie musiał zmienić koncepcję. Czy może być większa kompromitacja?

Lewacki podszywacz myślał, że kilka razy się pode mnie podszyje i ja się zdenerwuję, co skończy się "wykurzeniem" mnie. A tu taki zonk - nie dałem mu się "wykurzyć"! Biedactwo traciło mnóstwo cennego czasu i energii na podszywanie się pode mnie, robiło mi różne podłe rzeczy, a ja wszystko przetrwałem i nadal trwam! W ostatnim czasie lewacki podszywacz już prawie nic nie pisał o hurtowni i wentylatorach, tylko pisał pod moim nickiem wiele niedobrego na temat TVP i Jacka Kurskiego, ale nawet to mnie nie "wykurzyło" i wszystko przetrwałem!

Niedawno lewacki podszywacz cieszył się, że zostałem "wykurzony" ze swojego nicka i pałętam się pod zmiennymi nickami. Istotnie, przez jakiś czas pisałem pod zmiennym nickiem, ale po tej radości podszywacza (i trochę pod wpływem namowy mojej koleżanki Krychy z Wałbrzycha) zdecydowałem się na powrót do stałego nicka. Wprawdzie nie jest to już nick Maciej konserwatywny, tylko znacznie dłuższy, ale co mi tam? Teraz mam nicka jeszcze lepszego i oryginalniejszego niż miałem wcześniej!

Lewacki podszywacz może się podszywać pod mój nowy nick i nadal pisać coś złego o dobrej zmianie w mediach publicznych, ale wtedy KAŻDY czytelnik od razu zrozumie, że to nie jest mój wpis! No bo jak to tak: w nicku jest o popieraniu PiS i dobrej zmiany, a w treści wpisu pisanie o porażce TVP? Prawda, że nielogiczne?

LEWACKI PODSZYWACZ JEST DEFINITYWNIE PRZEGRANY I SKOŃCZONY - i tyle w temacie, hahahahaha!
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Nie Gru 03, 2017 11:55 am

Hahahahaha, kolejna porażka Macieja Dmuchawy z Radomia! Najpierw pisał, że wśród Maciejów z Radomia są też "lewaki", a teraz pisze, że nie jestem Maciejem i nie jestem z Radomia! Kolejna porażka nawiedzonego prawicowca! Hahahahaha!
Awatar użytkownika

Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych Nie Gru 03, 2017 12:46 pm

Ja nie mam porażek na swoim koncie. A o twojej porażce niech świadczy choćby fakt, że twój wczorajszy wpis o "bulu" pewnej części ciała został USUNIĘTY PRZEZ MODERATORA! Nie mam więcej pytań...
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Nie Gru 03, 2017 5:00 pm

Został usunięty, ale zanim to się stało, ty go pięknie zacytowałeś. Wielkie mi usunięcie... xD
Awatar użytkownika
Krycha z Wałbrzycha

Krycha z Wałbrzycha Nie Gru 03, 2017 8:48 pm

Buhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha! (zaśmiałam się aż 22xha, a co mi szkodzi?).

Śmieję się z ciebie, lewacki podszywaczu! Próbujesz Macieja nie tylko wykurzyć, a już nawet wyburzyć, ale Maciek ciągle trwa na przekór twoim burzom. Dlatego tak się dzieje? Bo Maciek jest niezłomny. A wiesz, dlaczego jest niezłomny? Bo wyznaje i popiera wartości konserwatywne, które same w sobie są niezłomne. Dlatego ty wciąż ponosisz porażkę za porażką, popełniasz wpadkę za wpadką, błąd za błędem, a Maciek triumfuje coraz bardziej. I ja się za niego cieszę, bo jako wybitna konserwatywna intelektualistka (znana już nie tylko w Wałbrzychu) jestem i zawsze byłam po stronie niezłomnego Maćka, a nie po twojej stronie! Zawsze ceniłam i podziwiałam Maćka za odwagę, pomysłowość, oryginalność, finezyjny styl. A ciebie, podszywaczu, za co można cenić? Za prymitywne metody wykurzania i wyburzania konserwatystów, które się nie sprawdzają? Buhahahahahahaha! Jaja jak berety!
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Nie Gru 03, 2017 9:54 pm

Ale o co chodzi? Przecież Maciej Dmuchawa z Radomia pozwala się stąd wykurzyć. Najpierw z jednego nicka, potem z drugiego. Chłopaczek tańczy tak, jak ja mu zagram. Chciałbym was uprzejmie wszystkich pięknie poinformować, że to dopiero początek. Śmiechem nie zagłuszycie prawdy na wasz temat, przykro mi. :)
Awatar użytkownika
Krycha z Wałbrzycha

Krycha z Wałbrzycha Nie Gru 03, 2017 10:00 pm

"Maciej konserwatywny" napisał(a): Przecież Maciej Dmuchawa z Radomia pozwala się stąd wykurzyć. Najpierw z jednego nicka, potem z drugiego.

Buhahahahahahahahaha! Tak jakby to miało jakieś istotne znaczenie, jakim nickiem Maciej będzie się podpisywał...

Nick nie ma większego znaczenia, moim zdaniem. Najważniejsze, że Maciej jako osoba wciąż tutaj trwa i wygłasza swoje poglądy! Nie zanosi się na to, że zniechęcisz go do tego trwania.
Awatar użytkownika

Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych Nie Gru 03, 2017 10:17 pm

"Maciej konserwatywny" napisał(a): Chciałbym was uprzejmie wszystkich pięknie poinformować, że to dopiero początek.

"Dopiero początek" - dobre sobie!

Przypominam, że prawdziwy "dopiero początek" miał miejsce 23 listopada 2016 roku...
Cały rok podszywania się pod moją zacną osobę i co osiągnąłeś przez ten rok? "Wykurzenie" mnie z nicka Maciej konserwatywny? Naprawdę tylko tyle?! Tylko na to było cię stać?! Rok straconego czasu i energii tylko po to, żeby doprowadzić zaledwie do "wykurzenia" z jakiegoś nicka?! Hahahahaha, leżę pod stołem i się turlam ze śmiechu! Zabawny jest twój "sukces", bardzo zabawny.

Mam głęboko gdzieś swój były nick Maciej konserwatywny. Możesz wziąć go sobie i się nim posługiwać ile chcesz, ja za tym nickiem zupełnie nie tęsknię, nic a nic. I nawet gdybyś przestał się pode mnie podszywać, nie wróciłbym już do tamtego nicka. Wolę swój teraźniejszy, długi nick. Pod tym nickiem trwam i będę trwał.

"Krycha z Wałbrzycha" napisał(a): Maciej Dmuchawa i Krycha z Wałbrzycha to jedna i ta sama osoba. Maciej Dmuchawa ma rozdwojenie jaźni! xD

Pudło. Zgaduj dalej.
Awatar użytkownika

Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych Nie Gru 03, 2017 10:34 pm

Podszywanie się pod mój nowy nick nie sprawi, że dam się z niego "wykurzyć". A do rozdwojenia jaźni się nie przyznam, bo go nie mam i już.
Krycha z Wałbrzycha to moja dobra znajoma, znamy się od wielu lat (nie tylko w internecie) i się kolegujemy. Sam jej tę stronę kiedyś poleciłem, więc tu pisze czasami i mi pomaga walczyć z lewactwem. Taka jest prawda. Oczywiście nie musisz wierzyć.
Awatar użytkownika
Waldi

Waldi Pon Gru 04, 2017 10:30 am

Witam moim zdaniem Pan Wojciech Bojanowski z każdym reportażem udowadnia jak dojrzałym i pełnym pasji jest dziennikarzem oraz to co robi to robi nie dla nagród ale dla tego że uważa że dziennikarstwo jest bardzo ważne i tego się trzymajmy a to że Pan Wojciech przy okazji dostaje nagrody i to trzy w jednym roku za ten sam reportaż to pokazuje jak ludziom nie jest obojętny los chłopaka który zmarł na komisariacie i są wdzięczni Panu Wojciechowi za serię reportaży na ten temat oraz za ujawnienie prawdy dzięki której tak bulwersująca sprawa ujrzała światło dzienne.
Chciałbym przypomnieć że pan Wojciech jeszcze za ten reportaż o śmierci chłopaka na komisariacie był ścigany przez prokuraturę i policję więc te nagrody mu się jeszcze bardziej należą że kosztem tak naprawdę siebie był w stanie dochodzić prawdy i to się nazywa dziennikarstwo przez duże D.
Gratuluję również wszystkim którzy wygrali tegoroczną edycję konkursu mediatory wasza ciężka praca się opłaciła.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości