[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Memches, Płużański, Wróblewski, Grabowska i Lisowscy z audycjami w Polskim Radiu 24

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
GW

Memches, Płużański, Wróblewski, Grabowska i Lisowscy z audycjami w Polskim Radiu 24

GW Pon Sty 30, 2017 12:40 am

PR24 to dobre radio, ku mojemu zaskoczeniu okazało się całkiem pluralistyczne, a nie propagandowe. Spodziewałem się najgorszego, ale naprawdę jest ok. Pluralizm opinii i poglądów prezentowanych na antenie jest ogromny. Słucham codziennie. Radia muzyczne mnie nie interesują, swoją ulubioną muzykę mam w odtwarzaczu i słucham czego chcę i kiedy chcę. Radio mówione to jest to, a PR24 daje radę i jest ciekawsze od Tok FM.

Niektórzy wyśmiewają PR24 za niską słuchalność... Stacja jest obecna w eterze tak na dobrą sprawę dopiero od pięciu miesięcy (wcześniejszego nadawania w DAB+ nie liczę, poza garstką hobbystów nikt nie miał odbiorników). Musi minąć trochę czasu, żeby PR24 się rozkręciło i dotarło z promocją do wszystkich potencjalnych słuchaczy. Tok FM po pięciu miesiącach nadawania z pewnością też nie miało powalających wyników słuchalności...
Awatar użytkownika
seba

Re: Memches, Płużański, Wróblewski, Grabowska i Lisowscy z audycjami w Polskim Radiu 24

seba Pon Sty 30, 2017 1:53 am

idzie #dobrazmiana i już wkrótce nadejdzie reforma polskich mediów i wzorem BBC połączą Polskie Radio z TVP, zmusza do tego sytuacja polskich mediów ale lepiej późno niż wcale.
Dzięki połączeniu spółek mediowych czyli TVP i PR zyskamy niesamowity potencjał kadrowy a obniżymy koszty dzięki czemu będziemy mogli produkować więcej audycji misyjnych jak i otwierać więcej kanałów tematycznych nadających w NTC i DAB - powiedział PAP prezes TVP Jacek Kurski
Awatar użytkownika
Banan

Re: Memches, Płużański, Wróblewski, Grabowska i Lisowscy z audycjami w Polskim Radiu 24

Banan Pon Sty 30, 2017 8:53 am

Słucham PR24 prawie codziennie (różne pasma, ale głównie popołudniowe i wieczorne) i jestem wręcz zachwycony. Pluralizm poglądów, obszerne wiadomości, merytoryczne dyskusje. Tak trzymać!!!
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

rozbawiony socjalistami z piSSu Pon Sty 30, 2017 9:49 am

Klapa z tym radiem. 0,2%. Prokuratura powinna się przyjrzeć kto na tym zarobił
ps. Maćku =GW daj se siana
Awatar użytkownika
GW

GW Pon Sty 30, 2017 9:56 am

Powtarzam: Tok FM po pięciu miesiącach nadawania też mało kto słuchał. Wymagało wielu lat, żeby się rozkręcić, wypromować itd. Niektórzy oczekują, że PR24 natychmiast osiągnie 5% słuchalności, co jest zwyczajnie nierealne. Dajmy czas tej rozgłośni i sprawdzimy, jakie będą wyniki za rok.
PS. Nie mam nic wspólnego z żadnym Maćkiem.
Awatar użytkownika
Kryska Matysek

Kryska Matysek Pon Sty 30, 2017 10:49 am

Zdort i Rycerz. Pisowski pluralizm.
Awatar użytkownika
Analityk

Analityk Pon Sty 30, 2017 11:05 am

To radio zatrudnia więcej osób niż ma słuchaczy.
Awatar użytkownika
kawka

kawka Pon Sty 30, 2017 11:56 am

Dlaczego w Polskim Radiu publicznym audycja ma bełkotliwy tytuł : Travel 24 - nie mozna po polsku ?
Awatar użytkownika
Sykoraks

Sykoraks Pon Sty 30, 2017 2:01 pm

Oczywiście żadne debiutujące radio nie będzie miało wysokich wskaźników słuchalności. Jednak PR24 ma strukturalne trudności aby stać się radiem słuchanym przez kogokolwiek.
1 zajęli miejsce radia muzyczno - młodzieżowego, słuchacze Czwórki nie są odbiorcami radia 24
2 mały, przypadkowy i dawniej okrojony (na rzecz Jedynki) zasięg
3 radio, wbrew komentarzom trolli nie jest pluralistyczne, jest jednostronne i dodatkowo prawicowi dziennikarze traktują to miejsce jako dodatkową fuche, nie tworzą wartości dodanej, nie przyciągają słuchacza
4 skoro o przyciąganiu słuchacza mowa, brak ciekawych audycji, brak interakcji ze słuchaczami, dwa serwisy na godzinę i ciągłe mielenia tych samych informacji (minimum lokalnych info, minimum zagranicy, nawet lekkie info staje się niesprawne) a pomiędzy rozmaici tow. Gadułki, nikt im nie przerwie bo dziennikarze boją się oficerów politycznych i psychotycznej stokrotki
Awatar użytkownika
Krycha z Wałbrzycha

Krycha z Wałbrzycha Pon Sty 30, 2017 4:30 pm

Jestem wybitną konserwatywną intelektualistką znaną nawet w Białymstoku i po dokonaniu wnikliwej konserwatywnej analizy zjawisk powiem wam, co następuje. PR24 to jest radio, któremu nie jest potrzebna wysoka słuchalność. PR24 to nie jest radio dla lewaków, bezbożników, niepatriotów, tych od Sorosa i tych z Czerskiej. PR24 to jest radio dla inteligencji, która popiera PiSowskie wartości. Jakoś tak. :P Na ostatnim zebraniu PiS uczono mnie jeszcze jakichś haseł, którymi mam wychwalać PR24, ale niestety już ich nie pamiętam. :(

I to ja tu triumfuję, a nie wy! :P
Awatar użytkownika
Gargamel

Gargamel Pon Sty 30, 2017 10:29 pm

Towarzysz Marek Król powinien dostać specjalną audycję do której zapraszałby swoich dawnych kolegów z PZPRu pracujących dla dobrej zmiany: Jasińskiego, Piotrowicza Łopińskiego Wolskiego oraz wspierających Millera
Awatar użytkownika
Filip

Filip Czw Lut 02, 2017 1:09 am

Marek Król i Zdort w PR24? Nie, dziękuję!
Awatar użytkownika
polishwolf97

polishwolf97 Śro Lut 08, 2017 7:58 pm

Ja jestem zadowolony z poziomu serwisów informarcyjnych w polskim radiu, ponieważ te w porównaniu do wiadomości TVP są naprawdę pluralistyczne. Wbrew pozorom zawartość radiowej trójki i jedynki nie zmieniła się. Oczywiście żal mi niektórych pracowników których się zwalnia choć nie zawinili niczemu, jednak uważam że Polskie Radio za czasów platformy sorry kodu to też była tuba propagandowa platformy i lemingów. Proszę nie zapomnieć że to Radiowa Trójka zorganizowała tą akcję ,,Orzeł może'.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości