WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
lol

Metamorfoza portalu Filmweb.pl

lol Pią Maj 21, 2010 8:49 am

Weryfikacja obsady trwa 6 miesięcy! Przestańcie dodawać, niech sobie sami dodają (nie) wielcy weryfikatorzy. Co do testowania, to lepiej chodził stary filmweb niż ten nowy (który teraz nie działa).
Awatar użytkownika
Krzysiek

Re: Metamorfoza portalu Filmweb.pl

Krzysiek Pią Maj 21, 2010 9:19 am

Mi się nowa zmiana nie podoba, stary filmweb, taki bardziej przyjazny dla oka był. ale może przyzwyczaję się...
Awatar użytkownika
crizek

crizek Pią Maj 21, 2010 3:41 pm

zgadzam sie, w nowej wersji wszystkiego jest za duzo; malo przejrzyste
Awatar użytkownika
user 1

user 1 Pią Maj 21, 2010 3:51 pm

Funkcje na profilu są dobre ale nowa wersja ma dużo błędów które utrudniają korzystanie z tego serwisu. Też wolałem starą ;)
Awatar użytkownika
fifi

fifi Pią Maj 21, 2010 4:03 pm

Co tu gadać, więcej wad jest niż zalet. Kiedyś fajny czerwono-czarny design, teraz typowo youtube'owo-pedalski. Kiedyś wystarczyło u góry po prawej kilknąć "FORUM" i już się tam było, teraz trzeba najpierw kliknąć "SPOŁECZNOŚĆ" i dopiero wtedy "FORUM" lub zjechać całkiem na dół i spośród kilkunastu opcji wybrać niczym nie wyróżniający się malutki napis "FORUM" - i tak za każdym razem. Jest dużo gorzej niż poprzednio.
Awatar użytkownika
MW

MW Pią Maj 21, 2010 4:44 pm

Ludzie, bądźcie wyrozumiali, teraz wszyscy wchodzą na serwis i testują. Mi na pierwszy rzut oka się podoba, zobaczymy jak będzie z nawigacją.

Przyzwyczajenia czasem trzeba zmienić.
Awatar użytkownika
endrju

endrju Pią Maj 21, 2010 4:56 pm

zawsze jest jeszcze fdb, filmaster, stopklatka - nie panikujcie :)
Awatar użytkownika
Stały użytkownik

Stały użytkownik Sob Maj 22, 2010 5:08 pm

Zmienili coś co źle działa i nie jest bardziej zagmatwanym portalem raczej nie służy odpoczynkowi i relaksowi a tylko klikaniu w idiotyczne odnośniki , pozbawiono nasze blogi o które dbaliśmy a zrobiono w małe nie przydatne info no chyba że będziesz klikał to uda się tobie po 5 min rozwinąć go.
Ten temat powinien brzmieć Śmierć na starcie Nowego Filmweba!!!
Awatar użytkownika
z

z Sob Maj 22, 2010 7:41 pm

moze trzeba było skonsultować zmiany z uzytkownikami i jakims okulistą,bo nowy filmweb okropnie męczy oczy.niefunkcjonalne,rzygokolorowe gowno-o to w co zmienił sie oryginalny i lubiany serwis filmowy.co on pierdoli o zwiekszaniu liczby uzytkowników,kupe ludzi odejdzie. jesli cos jest dobre nie nalezy tego zmieniac.link do forum i prawdziwych opinii uzytkowników http://www.filmweb.pl/forum/PORTAL+FILM ... 279?page=1
Awatar użytkownika
rafiz\x

rafiz\x Sob Maj 22, 2010 10:06 pm

jaki inny serwis ? bo ten już jest beznadziejny . wchodziłem na TOP10 nowości - teraz nie wiem gdzie to jest.
Awatar użytkownika
speed83

speed83 Nie Maj 23, 2010 12:18 pm

To był mój ulubiony portal do czasu modernizacji! Czytelny , przyjazny i funkcjonalny .Chciałbym zapytać czym się kierowano "modernizując go".Teraz muszę czekać po 5 minut na otwieranie linków.Stał się on tak samo tandetny jak inne!!! . A było tak pięknie. Bardzo proszę o przywrócenie poprzedniego stanu!!!
Awatar użytkownika
kami

kami Nie Maj 23, 2010 3:23 pm

nowa wersja to katastrofa!
Awatar użytkownika
Krzysiek

Krzysiek Nie Maj 23, 2010 4:09 pm

Na początku mi się to podobało ale teraz co raz bardziej jestem na nie w starym filmweb lepiej ni się poruszało to jest tak nie przejzyscie i tak nawalone może się pryzwyczajem.
Awatar użytkownika
r4rews

r4rews Pon Cze 07, 2010 3:48 pm

dfjgitkggyfud6fjdks
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości