WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Nie zapominajmy

Michał Bugno dołączył do Polsat Sport

Nie zapominajmy Śro Paź 02, 2019 8:57 am

Był tez w Czechach i na Słowacji.
Awatar użytkownika
PPV

Re: Michał Bugno dołączył do Polsat Sport

PPV Śro Paź 02, 2019 10:35 am

To oświadczenie jest takim połykiem, że aż uszami mu wychodzi :)
Awatar użytkownika
Blue

Blue Śro Paź 02, 2019 2:51 pm

Dobry wybór, Polsat to w tej chwili najlepsza telewizja w Polsce
Awatar użytkownika
Mr Vegetable

Mr Vegetable Czw Paź 03, 2019 6:12 am

powodzenia Bugi!
Awatar użytkownika
miki

miki Czw Paź 03, 2019 8:10 am

Jesli to ten koles co mysle to moze pomylka w artykule i chodzilo ze dolacza ale do praktykantow polsatu, aby nauczyc sie pracy od podstaw. Wyleci z hukiem jak z wp. To pro pisowiec jakich malo wsrid dziennikarzy sportowych.
Awatar użytkownika
Michał Bugno

Michał Bugno Czw Paź 03, 2019 4:02 pm

"PPV" napisał(a): To oświadczenie jest takim połykiem, że aż uszami mu wychodzi

A ja myślę, że kiedy ktoś zatrudnia Cię w dużej firmie i daje szansę na rozwój, to słowa "dziękuję za zaufanie" są zwykłym przejawem kultury.
Awatar użytkownika
@nonim

@nonim Czw Paź 03, 2019 8:27 pm

"Michał Bugno" napisał(a):
"PPV" napisał(a): To oświadczenie jest takim połykiem, że aż uszami mu wychodzi

A ja myślę, że kiedy ktoś zatrudnia Cię w dużej firmie i daje szansę na rozwój, to słowa "dziękuję za zaufanie" są zwykłym przejawem kultury.

A kolegom i szefostwu z byłej redakcji już Pan Kulturalny nie podziękuje? Przecież to oni jako pierwsi dali Ci szansę i ukształtowali zawodowo?
Rzeczy, o których piszesz załatwia się uściśnięciem ręki w gabinecie. Wysłanie laurki do portalu branżowego to zwykłe wazeliniarstwo. Zwłaszcza, że - z całym szacunkiem i bez złośliwości - póki co nie jesteś najgorętszym nazwiskiem na polskim rynku dziennikarstwa sportowego - gdyby nie to oświadczenie to nikt by twojego transferu nie zauważył. Ale miłej pracy!
Awatar użytkownika
Michał Bugno

Michał Bugno Pią Paź 04, 2019 4:58 pm

"@nonim" napisał(a):
A kolegom i szefostwu z byłej redakcji już Pan Kulturalny nie podziękuje? Przecież to oni jako pierwsi dali Ci szansę i ukształtowali zawodowo?

Współpracownikom z Wirtualnej Polski dziękowałem tuż po czerwcowym rozstaniu z firmą. Wielu osobom osobiście, a wszystkim dodatkowo w publicznych postach na FB, IG i TT. Powtórzę: "Wszystko działo się w barwach Wirtualnej Polski i nie byłoby możliwe bez Was - operatorów, montażystów, producentów, realizatorów, dziennikarzy, wydawców, makijażystek, informatyków, menadżerów i prezesów. Miło było grać z Wami w jednej drużynie. Serdeczne dzięki!"

Samych operatorów i montażystów, z którymi miałem okazję współpracować, było ponad stu, więc trudno byłoby wymienić wszystkich z nazwiska. Szefów na przestrzeni 13 lat też miałem kilku i z całą pewnością każdemu z nich coś zawdzięczam.

Oczywiście, że nie jestem najgorętszym nazwiskiem na polskim rynku dziennikarstwa sportowego :) Skoro jednak po opublikowaniu na FB posta o dołączeniu do Polsatu media poprosiły o komentarz, to widocznie interesują się również mniej znanymi dziennikarzami :) Pozdrawiam!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości