WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Max

Michał Dworczyk przeprosił Tomasza Piątka za słowa o książce nt. Macierewicza

Max Pią Lut 11, 2022 11:32 am

No jak można napisać że same kłamstwa jak cena jest poprawnie podana?
Awatar użytkownika
Iwona

Re: Michał Dworczyk przeprosił Tomasza Piątka za słowa o książce nt. Macierewicza

Iwona Pią Lut 11, 2022 1:31 pm

Tomasz Piątek to bardzo dobry dziennikarz.Razem z Grzegorzem Rzeczkowskim wykonują kawał dobrej roboty.Oby tak dalej.Proszę czytać ich książki.Warto.
Awatar użytkownika
Zachwycony Czwartkiem,trochę Piątkiem, ale nie Środą. A Poniedziałka nie znam.

Re: Michał Dworczyk przeprosił Tomasza Piątka za słowa o książce nt. Macierewicza

Zachwycony Czwartkiem,trochę Piątkiem, ale nie Środą. A Poniedziałka nie znam. Pią Lut 11, 2022 1:34 pm

To ja Pana Tomasza Piątka chciałem przeprosić, że jego "Ukochani poddani cesarza" są podłym sortem literatury. Po autorze dobrze napisanej fantastyki jak "Nionio", spodziewałem się czegoś lepszego, niż celowe pisanie gniota, żeby w co inteligentniejszych przedstawicielach jego środowiska wzbudzić na pewno skojarzenie "fantasy zła, bo prawicowa, my czytamy 365 dni po pracy, bo jesteśmy na wyższym poziomie niż kartofle". Serio, tego gniota musiał pisać pod swoje stereotypowe odbieranie swoich sympatyków. A tyle dobrych motywów zmarnował...
Awatar użytkownika
xyz

xyz Pią Lut 11, 2022 10:32 pm

No to teraz blady strach padł na wszystkich, którzy opluwali i kwestionowali rzetelność innych książek autorstwa Tomasza Piątka. :-)
Awatar użytkownika
SaRa

SaRa Śro Mar 02, 2022 5:10 pm

jak wynika z przeprosin to książka nie zawierała tylko samych kłamstw... zawierała tylko bzdury o rzekomych powiązaniach świętego Antoniego z Rosją, podczas gdy on już od dawna w dobrej komitywie z Wujkiem Samem
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości