[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Michał Gąsiorowski odszedł z Zapinamypasy.pl. „Zbyt wiele różnic dzieli mnie i właścicieli w wizji radia”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
qi

Michał Gąsiorowski odszedł z Zapinamypasy.pl. „Zbyt wiele różnic dzieli mnie i właścicieli w wizji radia”

qi Czw Kwi 05, 2018 1:33 am

ktoś może potrzebuje maść na wszystkie choroby?
Awatar użytkownika
DW

Re: Michał Gąsiorowski odszedł z Zapinamypasy.pl. „Zbyt wiele różnic dzieli mnie i właścicieli w wizji radia”

DW Czw Kwi 05, 2018 2:04 am

Nie rozumiem. To tej wizji radia nie znał przed startem? Przecież firmował to swoim nazwiskiem. Coś się zmieniło przez te niecałe 2 miesiące?
Awatar użytkownika
m.

Re: Michał Gąsiorowski odszedł z Zapinamypasy.pl. „Zbyt wiele różnic dzieli mnie i właścicieli w wizji radia”

m. Czw Kwi 05, 2018 2:40 am

Ani linka do zewnetrznych odtwarzaczy, ani aktualizowanego prostego i pełnego archiwum. Czyli wydawaloby sie dla każdego internetowego radia śmiesznych i absolutnie podstawowych. I jak tu wrozyc sukces? Konkurencja moze czasem bardziej glosna i nie tak dziennikarsko ą-ę profesjonalna, ale sztandarowych audycji juz sie doczekala i przede wszystkim mozna jej swobodnie odsluchac - i na slabosci pasow wciaz zyskuje. To ze juz odchodza ludzie swiadczy li tylko tyle, ze start byl bez wielkiego rozmyslu, konkretnych planow, byle szybciej. I to widac na w wielu kwestiach. Oj to chyba nie potrwa długo.
Awatar użytkownika
Tittit

Tittit Czw Kwi 05, 2018 3:19 am

Przepraszam, ale jak Mikołaj moze „zarządzać” zespołem, skoro nie ma o tym zielonego pojecia? Jest dobrym reporterem sportowym, ale tylko tyle. Do kierowania ludzmi trzeba miec jeszcze wiedzę jak to robic i podejscie. Chyba, ze ma sie tego uczyc na żywym organizmie, to wtedy sorry
Awatar użytkownika
Argo

Argo Czw Kwi 05, 2018 4:01 am

Jeszcze na dobre nie zaczęli a już się kończą...
Awatar użytkownika
4kj

4kj Czw Kwi 05, 2018 7:18 am

szybko to poszło...
Awatar użytkownika
robcio

robcio Czw Kwi 05, 2018 9:05 am

I znów będzie kłapał bez sensu o Formule 1
Awatar użytkownika
Oko

Oko Czw Kwi 05, 2018 9:22 am

I tyle są warte trojkowe gwiazdki poza trójką
Awatar użytkownika
Rezek

Rezek Czw Kwi 05, 2018 10:20 am

Porównując Zapinamypasy i WeszłoFM to pierwsze jest po prostu nudne.
Owszem, Weszło ma może specyficzny, mało formalny charakter, ale ma coś do powiedzenia, potrafi zaciekawić. Jeśli chce się robić program 1 PR w wersji sportowej, to na antenie nie powinno być miejsca dla człowieka który mówi "chcoł", "robioł", "dzwonioł", "grajoł", remisujoł". To buracka maniera, która nie uchodzi w radiu zapiętym pod szyję.
Awatar użytkownika
klu

klu Czw Kwi 05, 2018 1:23 pm

"Oko " napisał(a): I tyle są warte trojkowe gwiazdki poza trójką

To nie pierwszy taki przypadek kiedy obrażony na "dobrą zmianę" pracownik mediów publicznych odchodzi i nie sprawdza się w nowym miejscu.
Awatar użytkownika
Brand

Brand Czw Kwi 05, 2018 1:45 pm

... i co za glupa nazwa dla radia: "zapinamy pasy" ...
Awatar użytkownika
Zbigniew Laskowski

Zbigniew Laskowski Czw Kwi 05, 2018 2:56 pm

Pan Michał Gąsiorowski w Trójce, z Panem Olszańskim czy pozostałymi kolegami w audycjach sportowych czy rozmowy z Panem Łukawskim albo Panem Hanke przy serwisach sportowych - aż było miło posłuchać. W radiu Zapinamy Pasy to już było to samo bo reszta prowadzących nie na tym poziomie.
Może TVP miałoby pomysł na zaangażowanie Pana Michała na czas Mundialu jako reportera na miejscu?
Awatar użytkownika
XYZ

XYZ Czw Kwi 05, 2018 3:08 pm

Bez sensu robił się na ofiarę dobrej zmiany w programie 3, choć odchodził, bo dostał propozycję i Twaro go namówił. Może mógłby wrócić tam, gdzie był OK, a tak to już niekoniecznie... To raz. A dwa, to jednak do zarządzania takim projektem trzeba mieć twardą du... Sterowanie z tylnego fotela AT mu nie pomagało... Więc reasumując - Zapinamy Pasy sukcesu nie odniesie, a koledze MG gratulujemy zachowania twarzy i życzymy sukcesów na przyszłość :-)
Awatar użytkownika
do Brand

do Brand Czw Kwi 05, 2018 7:05 pm

Jak nie znasz się, to nic nie pisz. Twoja wypowiedź można porównać do "co za debilna nazwa portalu bokserskiego LETS GET READY TO RUMBLE".
Awatar użytkownika
twix

twix Czw Kwi 05, 2018 7:42 pm

Przez dlugi czas myslalem, ze to radio o samochodach.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości