WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
walter

Michał M. Lisiecki: zostałem zgwałcony przez prawo. Apeluję do sędziów, mecenasów i prokuratorów o nieuleganie naciskom

walter Pon Kwi 08, 2019 1:55 pm

oj jaki bidulek.
Awatar użytkownika
Ala

Re: Michał M. Lisiecki: zostałem zgwałcony przez prawo. Apeluję do sędziów, mecenasów i prokuratorów o nieuleganie naciskom

Ala Pon Kwi 08, 2019 2:35 pm

teraz w pismach pmpg będą same tekściory o cudownych piątkach rzadu. Kolejny barter...
Awatar użytkownika
kici-kici

Re: Michał M. Lisiecki: zostałem zgwałcony przez prawo. Apeluję do sędziów, mecenasów i prokuratorów o nieuleganie naciskom

kici-kici Pon Kwi 08, 2019 3:01 pm

Współczuję kolesiowi.
Awatar użytkownika
pytanko

pytanko Pon Kwi 08, 2019 4:16 pm

"kici-kici" napisał(a): Współczuję kolesiowi.

a niby czego współczujesz?
Awatar użytkownika
grypsiarz

grypsiarz Pon Kwi 08, 2019 4:56 pm

Dziwnie brzmią te słowa o gwałcie. Co tam się stało za kratami?
Awatar użytkownika
śmieszne

śmieszne Pon Kwi 08, 2019 6:18 pm

niech sobie poczyta roczniki do rzeczy Lisickiego
Awatar użytkownika
nieponiatno

nieponiatno Pon Kwi 08, 2019 6:54 pm

Szanowny pan sugeruje, że prokuratorzy Ziobry ulegają jakimś naciskom? Wydawane przez szanownego pana Do Rzeczy nic o tym nie wspominało.
Awatar użytkownika
Haha :))

Haha :)) Pon Kwi 08, 2019 7:23 pm

4 litry wody musi obalić dziennie?

Zdrowy mężczyzna powinien 2 l. Nie umrze jeśli nie wypije, ale powinien.

Co to za chorobą panie Lisicki? :))

Kac?

Cała Polska się z pana śmieje.
Awatar użytkownika
majka

majka Wto Kwi 09, 2019 1:12 am

Krótko mówiąc - płacz, że aresztowanych nie trzyma się w hotelach 5-gwiazdkowych:))))
W sumie racja - jak się łapie różnych mafiosów itp. to skoro mają miliony - czy nie mogą zapłacić i mieć wysokich standardów w aresztach czy więzieniach?
Awatar użytkownika
kici-kici

kici-kici Wto Kwi 09, 2019 5:27 pm

"pytanko" napisał(a):
"kici-kici" napisał(a): Współczuję kolesiowi.

a niby czego współczujesz?

Głupie pytanko. Zapuka o 6 CBA, wtedy może zrozumiesz.
Awatar użytkownika
Magda

Magda Wto Kwi 09, 2019 5:34 pm

takiego cyrkowca to jeszcze nie było, ale jądra mola
Awatar użytkownika
Janusz

Janusz Wto Kwi 09, 2019 6:00 pm

W mojej ocenie to prowokacja była aby skłócić Lisickiego z obozem władzy. Dobrze wiemy jakie są sądy.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości