WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Michał

Michał Nowosielski wierszem rekrutuje team kreatywny do BBDO Warszawa (wideo)

Michał Pon Lis 16, 2015 2:36 pm

Mało kreatywne jak na dział kreatywny, w dodatku żałosne i niesmaczne. Tyle macie do zaoferowania? Częstochowski rym i robienie laski?
Awatar użytkownika
Gosia

Re: Michał Nowosielski wierszem rekrutuje team kreatywny do BBDO Warszawa (wideo)

Gosia Pon Lis 16, 2015 6:12 pm

Straszne...
Awatar użytkownika
katsumoto

Re: Michał Nowosielski wierszem rekrutuje team kreatywny do BBDO Warszawa (wideo)

katsumoto Pon Lis 16, 2015 11:39 pm

Trzeba było może napisać jakiś wierszyk dla kampanii PO. Może udałoby się wtedy zrekrutować kogoś do głosowania... Żenua...
Awatar użytkownika
super!

super! Wto Lis 17, 2015 12:17 am

Jak na razie najlepsza kreacja BBDO od dawna
Awatar użytkownika
Organek

Organek Wto Lis 17, 2015 1:33 am

O Matko!
Awatar użytkownika
pewny

pewny Wto Lis 17, 2015 2:55 am

Kwintesencja tej agencji, Michał pisze sobie wiersze, a Redestowicz nie ma nic do powiedzenia. Tak było, jest i będzie...
Awatar użytkownika
teraz ja się wypowiem

teraz ja się wypowiem Wto Lis 17, 2015 12:25 pm

czytając te wszystkie miłe komentarze zastanawiam się czemu Nowosielski wzbudza w was aż taką falę hejtu? Mam wrażenie, że przy każdej okazji dostaje kopa, oczywiście anonimowo. Kurde, ludzie, to jakiś głupkowaty wierszyk, a wy walicie w gościa jakby wam żonę/męża wychędożył...
Awatar użytkownika
Tomel

Tomel Pią Lis 20, 2015 1:23 pm

Smutne, stare, słabe. Michała proponuje przenieść do sekcji politycznej i niech tam zostanie, nie będzie musiał wtedy robić reklam.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości