WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Virtu

Michał Olszański nie będzie już prowadził „Pytania na śniadanie”. „Mam żal o styl pożegnania”

Virtu Wto Lip 23, 2019 4:41 pm

Rewolucja zjada wszystkich po kolei. Skrytykowałeś rewolucję . Już Cię nie ma.
Awatar użytkownika
smile

Re: Michał Olszański nie będzie już prowadził „Pytania na śniadanie”. „Mam żal o styl pożegnania”

smile Wto Lip 23, 2019 4:46 pm

Przechodzi do DDTVN?
Awatar użytkownika
Mądrości ludowe

Re: Michał Olszański nie będzie już prowadził „Pytania na śniadanie”. „Mam żal o styl pożegnania”

Mądrości ludowe Wto Lip 23, 2019 4:53 pm

"Virtu" napisał(a): Rewolucja zjada wszystkich po kolei. Skrytykowałeś rewolucję . Już Cię nie ma.

тише едешь, дальше будешь, pokorne cielę dwie matki ssie
Awatar użytkownika
:(

:( Wto Lip 23, 2019 5:21 pm

Najlepszy prowadzący PnS zwolniony. szok!
Awatar użytkownika
YKK

YKK Wto Lip 23, 2019 5:31 pm

Wyżej Jacka nie podskoczysz.
Awatar użytkownika
Zdenek

Zdenek Wto Lip 23, 2019 5:48 pm

Zabawa trwa w najlepsze. Suweren zadowolony?
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Wto Lip 23, 2019 5:52 pm

Co to za durny kraj. Zrobil wywiad z pseudofacetem, ktory golej kobiety na oczy nie widzial, nie ma konta w banku i mieszka z kotem i ten jegomosc wszystkim rozkazuje niczym chinski cesarz. Co tu sie wyprawia.
Awatar użytkownika
Obserwator

Obserwator Wto Lip 23, 2019 6:01 pm

":(" napisał(a): Najlepszy prowadzący PnS zwolniony. szok!

Oglądalność będzie spadać, bo to z nim jest zawsze wysoka. Wyrzucając Olszańskiego z "PnS" z jakiś głupich/chorych powodów, strzelili sobie samobója po prostu.Tak to jest, jak się zaprasza polityków do programu."Tam gdzie polityk, tam nieszczęście"...
Awatar użytkownika
też mi coś

też mi coś Wto Lip 23, 2019 6:01 pm

" Biuro prasowe nie odpowiedziało nasze pytania"- no wiadomo, śkonczony leń dyrektor Gursztyn, ktory z trudem ukonczył studia nie bedzie sobie tyłka zawracał pisaniem odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Spike

Spike Wto Lip 23, 2019 6:16 pm

Panie Michale nie ma czego żałować, teraz prezenterami PnS zostają głównie celebryci, blogerzy i tancerki, szkoda Pana osobowości, wykształcenia i doświadczenia na takie towarzystwo w pracy.
Awatar użytkownika
Poluk

Poluk Wto Lip 23, 2019 6:30 pm

i pójdzie do TVN bo TVP boi się kurskiego kaczyński i PiS wszyscy uciekają jak ludzie tak gadają..
Awatar użytkownika
Tobika

Tobika Wto Lip 23, 2019 6:31 pm

Sztan teraz Olszański kto następny ???
Awatar użytkownika
Swordfish

Swordfish Wto Lip 23, 2019 6:35 pm

Jego dni obecności w radiowej Trójce za chwilę się skończą. Pozostanie mu Tok FM, TVN24 i felietony w Newsweeku lub w Polityce.
Awatar użytkownika
Luis

Luis Wto Lip 23, 2019 6:38 pm

Misiek da sobie radę, właśnie zrobiło się wolne miejsce po Mellerze.
Awatar użytkownika
poPO

poPO Wto Lip 23, 2019 6:39 pm

Nie ma ludzi niezastąpionych. Pan Olszański przejdzie sobie do tvenu. I w nowym miejscu będzie prowadził wywiady z Tuskiem, a nie z Kaczyńskim. I po krzyku.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: veltcohillroose oraz 7 gości