WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Szm

Michał Pol: Przyszłość należy do dziennikarzy multimedialnych

Szm Sob Sty 21, 2017 12:13 pm

Zapomniał dodać, że nigdy nie jest do końca wydań w PS, ktòry go utrzymuje od lat i ktòry pozwala na lansowanie siebie, a nie wydawnictwa w sieci. Facet kładzie na łopatki łinajstarsza sportowa gazete w kraju, zajmuje się tylko wiecznym lansem i jako jedyny cz
Awatar użytkownika
peer

Re: Michał Pol: Przyszłość należy do dziennikarzy multimedialnych

peer Sob Sty 21, 2017 1:46 pm

Zakochany w sobie. Mógłby zrobić wielką karierę w PR. W dobie netu papierowy Przegląd staje się coraz mniej konkurencyjny i nakład spada.
Awatar użytkownika
Max

Max Sob Sty 21, 2017 1:51 pm

W dodatku ja on wygląda ? żeby sie lansowac trzeba wyglądać.. a facet sie zachowuje jakby lustra w domu nie miał.Jakby sie nie mógł pogodzić z upływającym czasem.Niestety Pol.. matka natura mówi włosom sajonara.I sam powinieneś zrobić to samo.Mi też włosy wypadają.Ale nie zapuszczam ich jak osioł i nie chce pokazywac światu że jeszcze jakąś ich kepke mam.Ściąłem na 3 mm i tak jest ok.Obetnij Pol włosy,dobrze Ci chlopie radze.Śmieszność kroczy przed upadkiem

Czytaj więcej na: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/mi ... medialnych.
Awatar użytkownika
Mój nick

Mój nick Sob Sty 21, 2017 6:35 pm

Świetny wywiad. Mega ciekawy rozmówca. Gratuluję!
Awatar użytkownika
Marcinek

Marcinek Nie Sty 22, 2017 12:45 am

Lanser, grabarz PS. Jedyny człowiek na świecie, który jest jednocześnie łysy oraz rozczochrany!
Awatar użytkownika
Łukasz Bigo

Łukasz Bigo Nie Sty 22, 2017 1:53 am

Nie rozumiem tego całego hejtu na człowieka. Dziennikarstwo jako takie przeżywa kryzys: ludzie są zwalniani, pisma padają. Sport też wydaje się być przegrzany, NBC w Stanach, które wycisnęło Rio jak cytrynę - robiąc z tego wielki amerykański show - miało problem z oglądalnością, szczególnie wśród młodego pokolenia. Sytuacja już teraz jest napięta, a będzie jeszcze gorzej. Dlatego proponuję: zamiast podstawiać sobie nogi, spójrzmy raczej, czego by się tu od siebie nauczyć i jak się wzajemnie wspierać. W biznesie chodzi o to, żeby wszystkim było dobrze, a nie żeby komuś było gorzej. :)

Ps. Do autora wywiadu - nie zapisał Pan początkowego "dzień dobry", chrząknięć i kaszlnięć w trakcie, więc te podziękowania z końca również proponuję wyrzucić.
Awatar użytkownika
Heraklit z Sosnowca

Heraklit z Sosnowca Nie Sty 22, 2017 10:38 am

jak naczelny mówi, że jest 30 tys., a badania pokazują, ze jest 26 i co miesiąc 10-procentowy spadek sprzedaży, to chyba dziennikarz powinien to poruszyć? Ale nie znam się, tak tylko pytam.
Awatar użytkownika
dziennikarz

dziennikarz Nie Sty 22, 2017 12:08 pm

Nie zgadzam się z twierdzeniem, że dziennikarz musi być multimedialny. To człowiek-orkiestra. Zna się na wszystkim, czyli na niczym. Szczególnie w branży sportowej widoczna jest specjalizacja. Rozmówca zatrudnia takich dziennikarzy w swojej redakcji, a nie samych multiinstrumentalistów.
Awatar użytkownika
rupi

rupi Nie Sty 22, 2017 2:45 pm

"Przyszłość należy do dziennikarzy multimedialnych, umiejących sobie radzić w otoczeniu cyfrowym". czyli jak redaktor Pol, który swego czasu gdy pracował jeszcze dla "GW" w każdym nakręconym przez siebie filmiku dołączonym do swojego artykułu bardzo dobitnie informował, jakim smartfonem go nakręcił i co to urządzenie potrafi (poziom absolutnie kuriozalnego product placement osiągnął, gdy zupełnie od czapy w relacji ze Stadionu Narodowego radośnie podał, że jego aparat właśnie informuje go, jaka jest temperatura na płycie boiska)? Jeśli tak ma według redaktora Pola wyglądać ta dziennikarska "multimedialność", chyba jednak lepiej się przebranżowić...
Awatar użytkownika
Fortune Teller

Fortune Teller Nie Sty 22, 2017 3:41 pm

Czyli gość miał być najlepszym naczelnym gazety ale pokpił sprawę i spuscił sprzedaż, więc media na siłę próbują go przebranzowic i zrobić z niego wróżkę?
Awatar użytkownika
Azja

Azja Pon Sty 23, 2017 12:33 am

Rzeczowa rozmowa. Fajnie, ze pod fryzura, o ktorej wzmiankuja hejterzy, jest wiedza podparta praktyka. Panowie przemycaja sporo informacji. Zamiast czerpać, mozna opluć. To sie opłaca ;)
W kazdym razie - spoko wywiad.
Awatar użytkownika
Kiszka

Kiszka Pon Sty 23, 2017 2:23 am

Czasy łatwie nie są to i z hejtem lekko nie ma.
Doswiadczenie uczy, ze niestety dziś nie ma miejsca na kawkę w redakcji.Albo robisz wszystko albo nie wyróżniasz się z tłumu i na twoje miejsce wchodzi kolejny do przyuczenia.Cenna wskazówka dla początkujących dziennikarzy.Fajnie na . znaleźć niesponsorowaną gadkę ludzi ktorzy chyba wiedzą io czym mówią.
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Pon Sty 23, 2017 10:37 am

Wiem, że jak pana widzę, albo słyszę, to zmieniam kanał. Profesjonalizm - tego mi brak. Ciągnięcie 10 srok za ogon powoduje, że nic nie jest wykonywane dobrze. Nawijka na każdy temat - to cecha ignoranta a nie zawodowca.
Profesjonalizm oznacza również odpowiedni wygląd i sposób mówienia - i te elementy drażnią mnie najbardziej..
Awatar użytkownika
Kawa

Kawa Pon Sty 23, 2017 12:27 pm

Gryzipiórek. 10 srok za ogon trzyma, przy tym nieźle się nadyma. Przegląd ciągnie do przepaści, łysy Chopin z bożej łaski.
Awatar użytkownika
Polka - zawstydzona pochodzeniem z każdym dniem bardziej

Polka - zawstydzona pochodzeniem z każdym dniem bardziej Pon Sty 23, 2017 3:58 pm

O rety. Ile hejtu. Wstyd mi czasami za użytkowników internetu. Powołajcie się na jakieś konkrety, albo wykażcie wyższą wiedzą może?
Czy gość jest niemerytoryczny?
Czy tylko wam głos i włos nie pasi?
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości