[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Mike Tyson w reklamie FoodCare wykreowany na bezwolną marionetkę

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
eksperty uczone

Mike Tyson w reklamie FoodCare wykreowany na bezwolną marionetkę

eksperty uczone Wto Lip 31, 2018 7:04 am

G...uzik się znacie, eksperci. Idealnie pasuje do targetu - prawdziwych Polakuff, odurzonych siłowniami i noszących odziesz patriotycznom. A pan Wiesio jest cwańszy od Was wszystkich, znawcy.
Awatar użytkownika
Wiedziałem

Re: Mike Tyson w reklamie FoodCare wykreowany na bezwolną marionetkę

Wiedziałem Wto Lip 31, 2018 7:47 am

Już ruskie wyją. W dodatku rasizm w samym tytule brawo. Flaga się nie podoba czarny się nie podoba i w ogóle naćpany.
Awatar użytkownika
karboksylowy

karboksylowy Wto Lip 31, 2018 8:20 am

Język użyty przez Pana Staniszewskiego dyskwalifikuje go według mnie jako eksperta....
Awatar użytkownika
zed

zed Wto Lip 31, 2018 8:42 am

"Wiedziałem" napisał(a): Już ruskie wyją. W dodatku rasizm w samym tytule brawo. Flaga się nie podoba czarny się nie podoba i w ogóle naćpany.

Czemu Ruskie mieliby wyć? Przecież Tyson gościł m.in. u Kadyrowa w Czeczenii. To ich koleżka.
Awatar użytkownika
wincey & wincey

wincey & wincey Wto Lip 31, 2018 10:08 am

reeety ale gówno. jak by tu jeszcze sprzedać powstanie? ci ludzie co biegali z bronią po mieście nie mieli pojęcia, że wystąpią w reklamie fudkeru. nieźle. hahahaha
Awatar użytkownika
Stanley Kubrick

Stanley Kubrick Wto Lip 31, 2018 2:18 pm

Do czego by się tu jeszcze doczepić?
Mhm , czarny , czytał , jak naćpany, siedział za gwałt, bezrozumny bo poobijany mózg ...
Na boga ! Przecież nie grał powstańca i nie mówi, że tam był, a może ważne jest tylko to, że Tyson którego znają dosłownie wszyscy wspomina Powstanie Warszawskie , tyle i aż tyle , czy to trafione wg. wątpliwych speców marketingowych czy nie.
Tymczasem kolejny raz ewidentnie komuś zależy by akcję związaną z promocją pamięci o powstaniu wykpić, idealny artykuł dla . Mediów, Polityki, Newsweeka czy Wyborczej.
Awatar użytkownika
Wiedziałem

Wiedziałem Wto Lip 31, 2018 3:17 pm

"zed" napisał(a):
"Wiedziałem" napisał(a): Już ruskie wyją. W dodatku rasizm w samym tytule brawo. Flaga się nie podoba czarny się nie podoba i w ogóle naćpany.

Czemu Ruskie mieliby wyć? Przecież Tyson gościł m.in. u Kadyrowa w Czeczenii. To ich koleżka.

Równie dobrze mógł odmówić udziału w reklamie. A gdy Ty pojedziesz na wycieczkę do Kazachstanu to od razu jesteś zwolennikiem Nazarbajewa? Gdyby faktycznie był kolesiem rosjan to by odmówił. Ponieważ ruskom nie zależy na rozgłosie w sprawach Polski w USA i każdą wiadomość przedstawią w negatywnym świetle. Tym bardziej, że przyczynili się do upadku powstania w 44 i nie chcą żeby amerykanie o tym wiedzieli cokolwiek.
Awatar użytkownika
syn powstańca

syn powstańca Wto Lip 31, 2018 3:30 pm

"Stanley Kubrick" napisał(a): Do czego by się tu jeszcze doczepić?
Mhm , czarny , czytał , jak naćpany, siedział za gwałt, bezrozumny bo poobijany mózg ...
Na boga ! Przecież nie grał powstańca i nie mówi, że tam był, a może ważne jest tylko to, że Tyson którego znają dosłownie wszyscy wspomina Powstanie Warszawskie , tyle i aż tyle , czy to trafione wg. wątpliwych speców marketingowych czy nie.
Tymczasem kolejny raz ewidentnie komuś zależy by akcję związaną z promocją pamięci o powstaniu wykpić, idealny artykuł dla . Mediów, Polityki, Newsweeka czy Wyborczej.

Ni tuś trafił. Tak wykpić akcję związaną z promocją pamięci o powstaniu. Bo po prostu ta promocja tę pamięć bezcześci. Jeśli tego nie rozumiesz, to nie rozumiesz też samego powstania i ludzi, którzy w nim walczyli.
Awatar użytkownika
asdasd

asdasd Wto Lip 31, 2018 5:17 pm

"Wygląda jak naćpany matoł" - Kulturo i tolerancjo powiało.
Awatar użytkownika
radi

radi Wto Lip 31, 2018 6:20 pm

"asdasd" napisał(a): "Wygląda jak naćpany matoł" - Kulturo i tolerancjo powiało.

a jak wygląda?
Awatar użytkownika
ha ha ha

ha ha ha Wto Lip 31, 2018 7:12 pm

"Wiedziałem" napisał(a):
"zed" napisał(a):

Równie dobrze mógł odmówić udziału w reklamie. A gdy Ty pojedziesz na wycieczkę do Kazachstanu to od razu jesteś zwolennikiem Nazarbajewa? Gdyby faktycznie był kolesiem rosjan to by odmówił. Ponieważ ruskom nie zależy na rozgłosie w sprawach Polski w USA i każdą wiadomość przedstawią w negatywnym świetle. Tym bardziej, że przyczynili się do upadku powstania w 44 i nie chcą żeby amerykanie o tym wiedzieli cokolwiek.

To Tyson był w Czeczenii na wycieczce i przypadkiem się obściskiwał z Kadyrowem? Dobre, dobre.
Awatar użytkownika
mm

mm Wto Lip 31, 2018 8:38 pm

Oglądnijcie Mike Tyson szczery do bólu. Gość przez 80min nawija o swoim życiu. I nie wiem czy tekst mu ktoś napisał a on tylko odtwarza z pamięci czy też to jego własne słowa. Ale po obejrzeniu tego show zmieniłam zdanie o gościu. A spot miał budzić kontrowersje i swoją rolę spełnił.
Awatar użytkownika
legia mistrzów

legia mistrzów Śro Sie 01, 2018 10:39 am

uwielbiam zapach gównoburzy o poranku :) marka wygrywa, sprzedaż skoczy, dobra akcja - czy intencjonalna można zgadywać, ale szkoda czasu.
Awatar użytkownika
Neptun

Neptun Czw Sie 02, 2018 1:15 am

Reklama wygląda sztucznie , mało naturalnie a na dodatek wykorzystywanie tragedii jakim było powstanie (którekolwiek, jakiekolwiek) do promocji jest obrzydliwe...Inna kwestia to życiorys tego jegomościa ........ dlaczego od kiedy stary Tiger stał się Blackiem byłemu mu wierny i kupowalem Blacka. Dzis po raz pierwszy kupiłem aktualnego Tiger
Awatar użytkownika
PJM

PJM Śro Sie 22, 2018 12:02 pm

czy jest tu jakiś człowiek czy tylko bot-y?
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości