WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Misiek

Mikkel Noesgaard nowym szefem marketingu Play, Michał Sobolewski zrezygnował

Misiek Wto Paź 08, 2019 6:07 am

Michal, powodzenia w nowych wyzwaniach. Dzięki za wszystkie lata współpracy, za profesjonalne podejście i odwagę. Szacunek!
Awatar użytkownika
Zdzisiek

Re: Mikkel Noesgaard nowym szefem marketingu Play, Michał Sobolewski zrezygnował

Zdzisiek Wto Paź 08, 2019 7:05 am

Szybko coś „zrezygnował”. A słabe wyniki? Przypadek ;-)
Awatar użytkownika
do przodu

Re: Mikkel Noesgaard nowym szefem marketingu Play, Michał Sobolewski zrezygnował

do przodu Wto Paź 08, 2019 7:11 am

Michał to rzadkie połączenie ultrabiznesowego focusu, wysokiej kultury osobistej i propracowniczego podejścia. Niestety słabe wypiera dobre. Michał, ignoruj te korporacyjne miernoty i do przodu..powodzenia!
Awatar użytkownika
Jj

Jj Wto Paź 08, 2019 8:02 am

To jest dla mnie dziwne. Zagraniczna firma panoszy sie na polskim rynku i zatrudnia obcokrajowcow na lukratywne stanowiska. A dlaczego nie Polakow? Dlatego wlasnie przeszedlem do Plusa. Jestem stad i chce najpierw swoim dawac zarabiac.
Awatar użytkownika
gre

gre Wto Paź 08, 2019 9:02 am

Nie znam człowieka ale jeśli z tego powodu znikną te kretyńskie reklamy to już się cieszę
Awatar użytkownika
plusik

plusik Wto Paź 08, 2019 1:22 pm

W czasie trwania największego na rynku przetargu? Everybody knows...
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/m ... iowej-play
Awatar użytkownika
tl

tl Wto Paź 08, 2019 5:28 pm

Dyrektorzy marketingu się zmieniają a reklamy Play od lat takie same, takie nudne.
Awatar użytkownika
tl

tl Wto Paź 08, 2019 5:34 pm

"Jj" napisał(a): To jest dla mnie dziwne. Zagraniczna firma panoszy sie na polskim rynku i zatrudnia obcokrajowcow na lukratywne stanowiska. A dlaczego nie Polakow? Dlatego wlasnie przeszedlem do Plusa. Jestem stad i chce najpierw swoim dawac zarabiac.

Zabawny jesteś :D A sprawdzałeś, że spółki Solorza są porejestrowane na Cyprze ?
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości