[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Mikołaj Lizut z Rock Radia przechodzi do TOK FM. Nowy program w lutym

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
DW

Mikołaj Lizut z Rock Radia przechodzi do TOK FM. Nowy program w lutym

DW Wto Sty 19, 2016 2:39 am

No i wygaszają powoli radio... tak się tylko zastanawiam, skąd ta słuchalność Pogody, przecież tego się nie da dłużej niż 30 sekund...
Awatar użytkownika
Kimi

Re: Mikołaj Lizut z Rock Radia przechodzi do TOK FM. Nowy program w lutym

Kimi Wto Sty 19, 2016 9:40 am

Bardzo się cieszę. Słucham tok FM od początku jego istnienia i powrót M. LIZUTA to pozytywna wiadomość.
Awatar użytkownika
kacper

kacper Wto Sty 19, 2016 9:24 pm

Jakimś fanem Rock Radia to ja nie byłem, wolałem muzo.fm m.in przez Wojewódzkiego ale do mojego miasta dochodzi tylko bydgoskie rock Radio, a muzyka w nim była dość okej, naprawdę dziwie się, że tej Pogody ktoś słucha...
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Sty 19, 2016 11:43 pm

Nie mogę pojąc zmiany w Bydgoszczy pozbywając nas jedynej stacji w rockowym klimacie które akurat lubię tak jak Kśiąże i Żebrak czy program StaregoBrata są naprawdę OK! Mamy już w Bydgoszczy Radio Plus,Złote Przeboje ,i na częsci miasta można złapać ZetGold z Torunia.Dość tych stacji z muzyką lat 80,90,!!!
Awatar użytkownika
martin

martin Nie Sty 31, 2016 8:56 pm

jescze wrto zwbnoć radio pogda na csthowe
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości