WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Inne tematy

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Były Wystawiający.... i były kupujący.

Miliard zł na rozwój Allegro w 2020 roku. "IPO to nie decyzja zarządu"

Były Wystawiający.... i były kupujący. Pią Lut 14, 2020 8:59 am

To trochę nieciekawe.... Wiedzą kto i ile sprzedaje - ile na tym zarobił - ta się wyestymować... więc robią to tylko i wyłącznie dla swojej kasy. Czy Allegro wystawiać bedzie nadal "Sklep Allegro" produkty wypromowana i prezentowane w sposób w jaki Inni "chlebodawcy" nie mają szans? Czy może ktoś się zainteresuje faktem że w sklepie Allegro ceny "dumpingowe" również szkodzą tym (również dystrybutorom) którzy ten serwis "karmią" od lat.
Pozycja monopolu sprzyja temu by niestety to sie nie zmieniła - ja już zmieniłem decyzje zakupowe = kupuje lokalnie... bo sprzedaż przez allegro już dawno się skończyło.
Awatar użytkownika
s3

Re: Miliard zł na rozwój Allegro w 2020 roku. "IPO to nie decyzja zarządu"

s3 Pią Lut 14, 2020 12:36 pm

Awatar użytkownika
Kupujący

Kupujący Pią Lut 14, 2020 3:06 pm

Im bardziej sprzedający narzekają na allegro, tym bardziej ja jako klupujący mam większe powody do zadowolenia. Allegro idzie w dobrym kierunku. Brawo
Awatar użytkownika
Li

Li Pią Lut 14, 2020 6:07 pm

Allegro sa absurdalne prowizja i inne.nie moralne utrzymanie.
Awatar użytkownika
Ktoś

Ktoś Sob Lut 15, 2020 7:28 pm

Allegro jest świetne dla kupujących i dla sprzedawców hurtowych. Pomniejsi sprzedawcy nie mają czego tam szukać. Zostali wykopani na Allegro lokalnie, wersję Allegro z czasów jego założenia, z marną funkcjonalnością, bez wielu mechanizmów dostępnych dla wielkich sklepów. Właściciele ładują miliardy w przyciąganie wielkich sklepów, bo z nich mają wielkie zyski. Wiele osób mówi o Allegro jak o portalu aukcyjnym, co już od kilku lat jest nieprawdą. To ogromna platforma sprzedażowa, jak np. Amazon. Już nie jest polska. Polacy ją stworzyli i Polacy ją sprzedali za grube pieniądze. Teraz rządzi nowy właściciel, którego celem jest maksymalizacja zysków. Dlatego osoby sprzedające używane rzeczy zostały przerzucone do Allegro lokalnie. Równie dobrze mogły zostać w ogóle wyrzucone. Może coś się zmieni w przyszłości, ale na razie nic na to nie wskazuje.
Wróć do Inne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości