WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
morisss

„Milion w Minutę” ogląda 2,37 mln widzów, TVN przegrywa tylko z Polsatem

morisss Śro Wrz 21, 2011 7:11 am

średnie wykształcenie 29,70% podstawowe 54,28 a w artykule jest napisane że program ogladają ludzie ze średnim wykształceniem. czy tvn płaci za pisanie tych newsów.
Awatar użytkownika
Grt

Re: „Milion w Minutę” ogląda 2,37 mln widzów, TVN przegrywa tylko z Polsatem

Grt Śro Wrz 21, 2011 7:30 am

Nie patrzysz na współczynnik dopasowania.
Awatar użytkownika
TVn to dno

TVn to dno Śro Wrz 21, 2011 1:17 pm

TVN - szmira i jego kolejny gniot dla motłochu
Awatar użytkownika
Tomik

Tomik Śro Wrz 21, 2011 5:04 pm

"Milion w minutę"?, raczej milion za głupotę. Pierwszy odcinek obejrzałem i po kilku minutach odechciało mi się ten program oglądać. Facet miał do spodni przyczepione jakieś urządzenie i wykonywał jakieś wygibasy. Bezsens i żenada. TVN upadł dla mnie bardzo nisko poziomem programów i prawie ich nie oglądam.
Awatar użytkownika
woofcio

woofcio Śro Wrz 21, 2011 8:10 pm

Każdy lubi co innego. Jeśli szukają Państwo programów edukacyjnych, publicystycznych, dokumentalnych to zrozumiałe, że nie spodoba się program rozrywkowy, ale bez przesady z tym niskim poziomem programów. Każda stacja stawia na coś innego, a TVN od dawna stawiał na rozrywkę, obyczajowe seriale i programy typu "Detektywi" lub "Sąd rodzinny". Przyznam, że irytują mnie takie uwagi, bo wcale za "motłoch" się nie uważam, a "Milion w Minutę" bardzo chętnie oglądam.
Awatar użytkownika
rybcia

rybcia Czw Wrz 22, 2011 5:00 pm

POLSAT JEST OBECNIE NAJLEPSZYM KANAŁEM, TVN JEST OBRZYDLIWIE POLITYCZNY I AROGANCKI, KASA ODWALA TYM PSEUDODZIENNIKARZOM, NATOMIAST W POLSACIE NIE MA WYBITNYCH "GWIAZD" JAK W TVN, ALE SĄ PROFESJONALNI, SYMPATYCZNI, DOBRZE WYCHOWANI PREZENTERZY, KTÓRZY ROBIĄ DOBRE INFORMACJE I PUBLICYSTYKĘ, BEZ FOROWANIA JEDNEJ PARTII, A NISZCZENIA INNYCH, POWODZENIA POLSAT, TAK TRZYMAJCIE
Awatar użytkownika
no tak

no tak Pią Wrz 23, 2011 3:00 am

Obop : MILION W MINUTĘ 1 722,46
Awatar użytkownika
Gość

Gość Wto Wrz 27, 2011 4:18 pm

rybcia napisał(a):POLSAT JEST OBECNIE NAJLEPSZYM KANAŁEM, TVN JEST OBRZYDLIWIE POLITYCZNY I AROGANCKI, KASA ODWALA TYM PSEUDODZIENNIKARZOM, NATOMIAST W POLSACIE NIE MA WYBITNYCH "GWIAZD" JAK W TVN, ALE SĄ PROFESJONALNI, SYMPATYCZNI, DOBRZE WYCHOWANI PREZENTERZY, KTÓRZY ROBIĄ DOBRE INFORMACJE I PUBLICYSTYKĘ, BEZ FOROWANIA JEDNEJ PARTII, A NISZCZENIA INNYCH, POWODZENIA POLSAT, TAK TRZYMAJCIE

A moim zdaniem TVN i Polsat obecnie osiągnęły podobny poziom żenady, jednak TVN zręczniej tę żenadę maskuje profesjonalnymi grafikami. Polsat to amatorka na całej linii.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: astaid oraz 116 gości