[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Mimo spadków sprzedaży rynek prasy ma się dobrze (opinie)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Olo

Mimo spadków sprzedaży rynek prasy ma się dobrze (opinie)

Olo Pią Sie 09, 2013 7:30 am

Podkański niech sie lepiej nie wymądrza. Jednym z problemów dzisiejszego dziennikarstwa jest tabloidyzajca mediów, którą wprowadzał do Polski Podkański Faktem. Jak może być wiarygodny wydawca gazety, która informuje czytelników, że w Krakowie Wisłą płynął wieloryb???
Awatar użytkownika
Irekkk

Re: Mimo spadków sprzedaży rynek prasy ma się dobrze (opinie)

Irekkk Pią Sie 09, 2013 7:56 am

Pacjent w stanie przedagonalnym a Podkanski twierdzi, że nie jest żle....
Awatar użytkownika
o_mamo...

o_mamo... Pią Sie 09, 2013 8:28 am

Titanic tonie ale prezes dalej rozkoszuje się grą orkiestry...;)
Widać ze mu dobrze płacą:D
Awatar użytkownika
1234

1234 Pią Sie 09, 2013 8:28 am

Czy to oznacza ze Gazeta Wyborcza jeszcze nie upadnie.
Awatar użytkownika
muoje

muoje Pią Sie 09, 2013 9:02 am

GW sprzedaje mniej niż 200 tys. dziennie i jest w kiepskiej kondycji. Fakt ma się nieźle, ale takie mamy społeczeństwo i tyle. Tworzy się takie media jakich chcą czytelnicy czy widzowie (patrz nowa ramówka TVN)
Niestety gdyby wydawcy chcieli tworzyć coś bardziej ambitnego, to od razu mogliby pozamykać wydawnictwa i redakcje, gdyż mieli by promil oglądalności/czytelnictwa. A co z tego ma czytelnik - to co chce czyli papkę informacyjną, a reklamodawca ma medium dzięki któremu dotrze do tych "ambitnych" czytelników/widzów/użytkowników itd..
Awatar użytkownika
Axi

Axi Pią Sie 09, 2013 9:16 am

A co ma mówić? Hehe nie oczekiwałbym, że powie iż tracą prasowy rynek. Będzie nadal opowiadał dyrdymały o tym, jak to wszystko jest ok. bo przecież nadal dostaje do RAS-pu przelewy. Ale Fakt jest taki, że Faktowi leci. O 70 tysięcy rocznie spada sprzedaż.
Awatar użytkownika
kamil

kamil Pią Sie 09, 2013 9:33 am

Moim zdaniem prasa codzienna upadnie wcześniej niż magazyny.
Awatar użytkownika
FF

FF Pią Sie 09, 2013 9:50 am

Wiesiek gadasz glupoty, jest piekna katastrofa.
W dziennikach kasa z reklamy spadla prawie o 30% rok do roku, ( rok temu byl to spadek 15%) agencje i klienci nie chcą inwestowac w print , spadek sprzedazy egz na Fakcie ponad 11% i najgorsze ze Suoerkowi spadlo tylko 4% i jeśli mowisz ze prasa ma sie dobrze to ja nie wiem co to znaczy dobrze ...
Awatar użytkownika
to ja Jarząbek,

to ja Jarząbek, Pią Sie 09, 2013 10:13 am

prasa ma kryzys ale nie oznacza to jej końca. podobnie jak kino nie wyparło druku a tv nie wyparło kina.
Nie wiem jak młodzi ale ja nie zamierzam w przysłowiowym kiblu czytać prasy na tablecie.
Awatar użytkownika
:P

:P Pią Sie 09, 2013 10:46 am

Jak mawial moj szef "sytuacja jest dobra ale nie beznadziejna". :)

I to jest chyba najlepsze podsumowanie sytuacji prasy drukowaneh.
Awatar użytkownika
k

k Pią Sie 09, 2013 11:59 am

Jeśli z polską prasą nie jest źle, to ja nie wiem z czym w tym kraju jest źle. Możesz sobie facet zaklinać rzeczywistość. I tylko tyle możesz właściwie.
Awatar użytkownika
wawa

wawa Pią Sie 09, 2013 1:05 pm

Nie mam pojęcia od kilkunastu lat nie kupuję prasy . Ponieważ nic się nie zmieniło od PRL poza nazwami .
Awatar użytkownika
zuzia

zuzia Pią Sie 09, 2013 1:18 pm

Głąb czy o drogę pyta?
Awatar użytkownika
bary

bary Pią Sie 09, 2013 11:29 pm

właściwie to co Izba wydawcow prasy i podkanski osobiscie zrobili z 23 % vat na e-wydania?
Awatar użytkownika
Axelek

Axelek Sob Sie 10, 2013 8:28 am

Prezes przeoral rynek prasowy wprowadzajac Fakt za zlotowke, niemiecki pomysl. I wszystko zaczelo sie sypac. Dodatkowo jako wykonawce Faktu przyuczono Grzegorzewskiego, a ten dostajac gigantyczne wynagrodzenie zaczal wprowadzac dziwne zwyczaje w redakcji. Powstal tam uklad patologiczny, gdzie mobbing jest na porzadku dziennym. Patologicznych dobieral sobie tez zastepcow.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości