WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
toja

Ministerstwo Środowiska wycofuje spoty z Amaro i Nowakiem o segregacji śmieci: za drogie, promują gender (wideo)

toja Pią Sty 22, 2016 9:37 pm

Inkwizycja już działa.
Awatar użytkownika
Amator

Re: Ministerstwo Środowiska wycofuje spoty z Amaro i Nowakiem o segregacji śmieci: za drogie, promują gender (wideo)

Amator Pią Sty 22, 2016 9:52 pm

Na stos, na stos, na stos ... :)))))))
Awatar użytkownika
Widz

Re: Ministerstwo Środowiska wycofuje spoty z Amaro i Nowakiem o segregacji śmieci: za drogie, promują gender (wideo)

Widz Pią Sty 22, 2016 10:54 pm

Pisowska głupota osiąga niespotykane do tej pory poziomy. Jestem przekonany, że to nie jest ostatnie słowo oświeconych inaczej ministrów.
Awatar użytkownika
polalu

polalu Sob Sty 23, 2016 12:44 am

JA PIER..OLE.
Rece mi opadly.
Wszystko mi opadlo...
Awatar użytkownika
MAX

MAX Sob Sty 23, 2016 12:57 am

Ręce opadają może jeszcze do reklamy masła się przywalą!
Awatar użytkownika
axov

axov Sob Sty 23, 2016 1:02 am

Szok, nie wierze że to się dzieję naprawdę i że przyszło mi wychowywać dzieci w średniowieczu...
Awatar użytkownika
Zecer

Zecer Sob Sty 23, 2016 1:15 am

Fakty są takie, że geje, pederaści, homoseksualiści, mi- jak zwał, tak zwał - to grupa osób, która jest dość świadoma ekologicznie i kierowanie tej kampanii właśnie do tych osobników jest bezcelowe. Miłośnik "chłopców o sarnich nogach" mógłby wystąpić na przykład w reklamie społecznej szerzącej tolerancję wobec innych, czyli na przykład katolików rzymskich, którzy są dość agresywnie atakowani zarówno przez tych którzy są przed, jak po komingaucie. Targetem kampanii promującej segregację śmieci są kury domowe, konserwatywne jednostki, które kultywują niechlubne praktyki wrzucania wszystkich śmieci do jednego worka.
Awatar użytkownika
Lotos

Lotos Sob Sty 23, 2016 1:45 am

Drodze, tak zagłosowaliście to tak macie. Dyktat kota i Torunia.
Awatar użytkownika
Arek

Arek Sob Sty 23, 2016 10:48 am

mniejsza z tym że ten Nowak to pedal, ale ją się pytam gdzie matka jest w tym domu. Problemem nie jest to że osoba w reklamie jest inna, problemem jest to że 2 gości wychowuje dziecko
PiS czy PO jeden pies i tak każdy was wydyma. tutaj trzeba zaorac stary system.
Awatar użytkownika
czytelnik

czytelnik Sob Sty 23, 2016 11:26 am

Kiedy myślałeś, że twój kraj nie może się bardziej zbłaźnić - tadaaam!
Awatar użytkownika
Kołobieguna

Kołobieguna Sob Sty 23, 2016 12:11 pm

"bo najlepsze pieniądze, robi się na słomianych interesach..." jak to ktoś kiedyś powiedział.
Awatar użytkownika
San Martin

San Martin Nie Sty 24, 2016 1:00 am

Mrożek by nie wymyślił...
Awatar użytkownika
obserwator

obserwator Nie Sty 24, 2016 1:12 pm

Jaki płacz… Słodkie.
Awatar użytkownika
rychu

rychu Nie Sty 24, 2016 7:16 pm

Pisiorska głupota to tylko lukier na torcie obłędu
Awatar użytkownika
do obserwatora

do obserwatora Nie Sty 24, 2016 9:33 pm

Raczej śmiech....
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości