WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Public Relations

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
mam pytanie

Mjr Anna Pęzioł-Wójtowicz za Bartłomieja Misiewicza rzecznikiem prasowym Ministerstwa Obrony Narodowej

mam pytanie Czw Kwi 06, 2017 10:38 am

Gdzie teraz będzie pracował pan Misiewicz? Ktoś wie?
Awatar użytkownika
PiSowiec

Re: Mjr Anna Pęzioł-Wójtowicz za Bartłomieja Misiewicza rzecznikiem prasowym Ministerstwa Obrony Narodowej

PiSowiec Czw Kwi 06, 2017 11:01 am

"mam pytanie" napisał(a): Gdzie teraz będzie pracował pan Misiewicz? Ktoś wie?

Gdzieś mu znajdziemy ciepłą posadkę, spokojnie
Awatar użytkownika
s(z)uka wojtka

Re: Mjr Anna Pęzioł-Wójtowicz za Bartłomieja Misiewicza rzecznikiem prasowym Ministerstwa Obrony Narodowej

s(z)uka wojtka Czw Kwi 06, 2017 11:21 am

Misiewicz został przeniesiony do rezerwy
Awatar użytkownika
Dorami

Dorami Czw Kwi 06, 2017 12:00 pm

To o czym będzie teraz pisała Wyborcza, jak nie ma już Misiewicza?
Awatar użytkownika
strata czasu

strata czasu Czw Kwi 06, 2017 1:16 pm

Zdążyła się już skompromitować, zapraszając na pseudokonferencję Berczyńskiego. Szybko poszło.
Awatar użytkownika
Ziomek

Ziomek Czw Kwi 06, 2017 3:39 pm

Przypomina mi się Natalia Poklonskaya.
Awatar użytkownika
gość

gość Czw Kwi 06, 2017 8:54 pm

"Dorami" napisał(a): To o czym będzie teraz pisała Wyborcza, jak nie ma już Misiewicza?

Jak nie ma jak jest i nawet składa gratulacje z bocznego fotela. A po drugie fajnie jest zostać narzędziem i zorganizować pierwszą kompromitującą konferencję na dzień dobry.
Awatar użytkownika
brz

brz Czw Kwi 06, 2017 9:16 pm

Toż ona zrobiona przez zoma w noc wojennego stana, acha, taka styropianowa, wytapetowana
Awatar użytkownika
Następna

Następna Czw Kwi 06, 2017 9:27 pm

ofiara d.zmiany.
Awatar użytkownika
Miko26

Miko26 Pią Kwi 07, 2017 6:56 am

Jedna z najlepszych decyzji Maciarewicza.
Awatar użytkownika
Jur

Jur Pią Kwi 07, 2017 9:09 pm

Skoro zdecydowała się przyjąć taki "awans" to znaczy że jest taka sama jak Macierewicz. Jej decyzja, jej wybór, jej konsekwencje. Jedni oficerowie z honorem odchodzą, inni nie.
Awatar użytkownika
facet

facet Śro Kwi 26, 2017 7:43 am

Muszę przyznać, że naszła mnie ochota by spędzić trochę czasu na Majorce
Awatar użytkownika
andrzejek49

andrzejek49 Sob Sty 20, 2018 11:45 pm

...o tempora! ...o mores!
Wróć do Public Relations

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości