[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Mjuzik.tv zastąpił Rbl.tv. „Powrót do korzeni telewizji muzycznej”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
wu

Mjuzik.tv zastąpił Rbl.tv. „Powrót do korzeni telewizji muzycznej”

wu Wto Sie 12, 2014 4:04 am

kopia stars.tv?
Awatar użytkownika
dziun

Re: Mjuzik.tv zastąpił Rbl.tv. „Powrót do korzeni telewizji muzycznej”

dziun Wto Sie 12, 2014 9:20 am

na dzień dobry ten cały mjuzik spotka się w sądzie z zpr-ami i rmf za bezprawne wykorzystanie sloganów stacji jako nazw programów :)
Awatar użytkownika
pablinho

pablinho Wto Sie 12, 2014 9:25 am

RBL.TV nadal nadaje :)
Awatar użytkownika
oo

oo Wto Sie 12, 2014 10:22 am

Brak słów, no i co to ma być? Kanał, który na początku jego działalności miałem non stop włączony w akademiku zmienił się w papke hitów dostępnych w kazdej innej stacji. nastąpiło zaprzepaszczenie potencjału i utrata dobrej sławy kanału. miotanie się od Sasa do lasa swiadczy o totalnej ignorancji i ogólnym braku pojecia o budowaniu marki. 3 zmiana w ciągu niecałych 5 lat. na rynku sa lepsze kanały i spod znaku pop i grające dowolny rodzaj muzyki. kanał jest już o krok od bycia kalką ITV, bo chyba kalkami pozostałych kanałów muzycznych już był. gromkie brawa dla władców kanału za samodzielność i oryginalnosc. bawcie sie dalej ale beze mnie.
Awatar użytkownika
Staszek

Staszek Wto Sie 12, 2014 2:43 pm

Kolejny chłam i masa kitów , REBEL TV to była stacja
Awatar użytkownika
Paweł

Paweł Wto Sie 12, 2014 7:45 pm

Zmieniają się czasy, zmieniają się i klimaty jak i zapotrzebowanie. Pamiętam jak zaczął nadawać Rebel, dużo rocka, metalu. W końcu miałem swoją stację której naprawdę dużo oglądałem z czasem komercja wypchała alternatywną muzykę zastępując ją materiałami muzycznymi puszczanymi w innych stacjach które się sprzedają i są pospolite, może nie do końca bo część teledysków, muzyki była z innego bieguna co mi się podobało. Założenia twórców stacji Mjuzik.tv jest puszczanie muzyki, hitów wyselekcjonowanej tak by stacja była atrakcyjna a odbiorcy ma się to spodobać że nie będzie muzyka przerywana ani autopromocją, ani reklamą, tylko się zastanawiam do jakiego czasu, zazwyczaj jest tak że każdy kanał, stacja tv musi zarabiać a jak nie zarabia to jest nieopłacalna dla twórców więc z czasem albo zniknie albo zamieni się w kanał kodowany dostępny już dla pewnej grupy odbiorców. Pomimo że będzie puszczana taka a nie inna muzyka, ja będę tej stacji kibicował i życzę jej powodzenia w tak ciężkich czasach gdzie odbiorca jest bardzo grymaśny.
Awatar użytkownika
Tom

Tom Wto Sie 12, 2014 9:57 pm

Stary REBEL tv to były korzenie.
Awatar użytkownika
co to za kit

co to za kit Czw Sie 14, 2014 11:39 am

Infantylna strategia bardzo.
Awatar użytkownika
Adrian1234

Adrian1234 Czw Sie 14, 2014 11:47 am

Widać mają tu jakąś cenzurę bo nawet komentarza nie można dodać. Tak czy inaczej prawda jest taka, że ta stacja to dno. Było oryginalne Rebel TV a zmienili to w kolejnego szambo-stację nadającą samą asłuchalną komerchę. W obecnej chwili nie ma żadnej dobrej stacji muzycznej.
Awatar użytkownika
Adrian1234

Adrian1234 Czw Sie 14, 2014 11:50 am

Zamiast tworzyć kolejną nudną stację nadającą pop, dance czy disco polo lepiej byłoby się trochę przyłożyć i stworzyć jakieś odrębne kanały dla fanów metalu, hip-hopu itp a oglądalność na pewno byłaby duża.
Awatar użytkownika
Mrowa378

Mrowa378 Śro Wrz 17, 2014 9:06 am

Ubolewam nad tym że: RBL:TV przekształciło się w Mjuzik:tv bo dawniej nawet jak ten Rebel puszczał hip hop oraz muzykę rokową to było coś! oraz jakie były programy w RBL:TV to była rewelacja a teraz to jest sam syf!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
lam

lam Nie Wrz 21, 2014 2:04 pm

Troche się zmartwiłam,że RBL.TV zastąpią jakimś mjuzik.tv pomyślałam jakaś kolejna popowa sieczka,piosenki którymi katują w kółko na innych stacjach ale nie jest źle mnóstwo piosenek z przed lat.Uwielbiam sobie powspominać stare lata do niektórych piosenek :)
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości