WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Aleks

Młoda gwiazda "Stranger Things" zachęca w kampanii Converse do redefinicji słowa „dziewczyna”

Aleks Śro Lut 27, 2019 8:43 am

A w sumie i tak chodzi o to, żeby jak najwięcej trampek sprzedać.
Awatar użytkownika
Piotr

Re: Młoda gwiazda "Stranger Things" zachęca w kampanii Converse do redefinicji słowa „dziewczyna”

Piotr Śro Lut 27, 2019 12:50 pm

Zdjęcia bez podpisu, więc nie wiadomo, która to ta tytułowa gwiazda "Stranger Things". Mam nadzieję, że nie ta wywłoka na ostatnim zdjęciu.
A tak w ogóle, to ja muszę znać wszystkie nastoletnie gwiazdko-celebrytki żeby czytać wirtualnemedia.pl?
Awatar użytkownika
Piotr

Re: Młoda gwiazda "Stranger Things" zachęca w kampanii Converse do redefinicji słowa „dziewczyna”

Piotr Śro Lut 27, 2019 10:17 pm

"Patriota" napisał(a):
"Piotr" napisał(a): Zdjęcia bez podpisu, więc nie wiadomo, która to ta tytułowa gwiazda "Stranger Things". Mam nadzieję, że nie ta wywłoka na ostatnim zdjęciu.
A tak w ogóle, to ja muszę znać wszystkie nastoletnie gwiazdko-celebrytki żeby czytać wirtualnemedia.pl?
Wywłoka? Tak na ciebie w domu chamie pierdolony matka mówiła?

Nie mowila, bo to slowo wlasciwe dla okreslenia kobiet. Z kontekstu jednak wnioskuje, ze twoja nazywala cie chamem p...onym. Wspulczuje.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości