[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Młody Piłsudski” nowym serialem TVP1. Premiera 11 listopada

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Al

„Młody Piłsudski” nowym serialem TVP1. Premiera 11 listopada

Al Pią Sie 17, 2018 1:43 am

Coś czuje, że wyjdą nudy na miarę produkcji "Drogi wolności".
Awatar użytkownika
Q

Re: „Młody Piłsudski” nowym serialem TVP1. Premiera 11 listopada

Q Pią Sie 17, 2018 3:29 am

Wreszcie pokazują historię Polski
Awatar użytkownika
Marek

Marek Pią Sie 17, 2018 7:09 am

Czekam na serial Młody Kaczynski, który zacznie sie scena jak Kaczynski przegania Turków spod Wiednia a kończy scena gdy sam rozbija pierwszy fragment muru berlinskiego pod ostrzalem NRDowskich żołnierzy.
Awatar użytkownika
mon

mon Pią Sie 17, 2018 8:26 am

Znowu historia wg PiS. 90% to będzie czysta fantastyka a pozostałe 10% wymysł PiS-wyznawców. Może tylko okres historyczny będzie prawdziwy.
Awatar użytkownika
HAHAHhahahah

HAHAHhahahah Pią Sie 17, 2018 8:46 am

"Scenariusz napisali Jarosław Sokół z Ewą Wencel" - na podstawie wiedzy własnej??
Awatar użytkownika
Gosc

Gosc Pią Sie 17, 2018 8:48 am

A czy dowiemy się o agenturze austrowęgierskiej ?
Awatar użytkownika
Nitka

Nitka Pią Sie 17, 2018 9:23 am

I super! Jedna z najważniejszych postaci w polskiej historii. Dotąd słabo eksploatowana. Barwny życiorys. Trzymam kciuki.
Awatar użytkownika
gość

gość Pią Sie 17, 2018 9:40 am

A dlaczego nie obchodzimy 50 lecia napadu na Czechosłowację - okrągła rocznica tego haniebnego czynu.
Awatar użytkownika
Ok

Ok Pią Sie 17, 2018 10:13 am

Hejterami to się nie ma co przejmować. Czego nowego TVP, nawet o historii, by nie wymyśliła, zawsze będzie dla nich kicz i propaganda. A taki serial to przynajmniej odskocznia od amerykańskiego szajsu i tandentnej rozrywki i seriali, które serwują Polsat i TVN. Życzę sukcesu.
Awatar użytkownika
lew44

lew44 Pią Sie 17, 2018 10:14 am

"Q" napisał(a): Wreszcie pokazują historię Polski[/quote
Widziałam Czas honoru, Bodo, Szpiegów w Warszawie... To nie było o Polsce? Nie mówię o jakości (zwłaszcza po pilocie Dróg Wolności) tylko po co kłamać
Awatar użytkownika
Linn

Linn Pią Sie 17, 2018 11:05 am

"gość" napisał(a): A dlaczego nie obchodzimy 50 lecia napadu na Czechosłowację - okrągła rocznica tego haniebnego czynu.

A to jest powód do chwały?
Awatar użytkownika
gość

gość Pią Sie 17, 2018 12:05 pm

lepiej już niech TVP przestanie kręcić te nudne seriale komediowe Dziewczyny ze lwowa i RAnczo oba seriale są tak nudne jak flaki z olejem nudy na pudy
Awatar użytkownika
Dr Rabin Ka

Dr Rabin Ka Pią Sie 17, 2018 12:09 pm

Ja bym wolał, a piszę te słowa na poważnie, film o Prezesie, bo nadal nie wiem nic o jego bohaterskich czynach w dzieciństwie, młodości i później.
Awatar użytkownika
JO

JO Pią Sie 17, 2018 12:23 pm

Jestem ciekawa jak pokażą losy z lat młodzieńczych Józefa Piłsudskiego, bo za wiele z historii z tego okresu nie ma. Na Historii nie uczyli. Jedynie okres Cudu nad Wisła i walki z endecja.
Trzymam kciuki!! I mam nadzieje, ze nie bedzie tak cukierkowych kadrów nie do wytrzymania jak widziałam w Drogach Wolności.
Awatar użytkownika
JO

JO Pią Sie 17, 2018 12:31 pm

"HAHAHhahahah" napisał(a): "Scenariusz napisali Jarosław Sokół z Ewą Wencel" - na podstawie wiedzy własnej??

ja jestem ciekawa co z tego wyjdzie. uwielbiam Czas Honoru i bardzo sobie cenię dobrze napisaną historię podaną w scenariuszach. zakładam, że w tym przypadku będzie podobnie dobrze.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości