[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Monika Bednarek napisała list. “Rezygnacja z programu Weissa wynikała z badań i statystyk”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
me

Monika Bednarek napisała list. “Rezygnacja z programu Weissa wynikała z badań i statystyk”

me Pon Lip 08, 2013 1:52 pm

radio zet jest obecnie tak lipną stacją że obecność czy też nie obecność Weissa na antenie nic nie zmienia jest to chłam i sieczka dobra do słuchania w traktorze podczas roztrząsania obornika na polu.
Awatar użytkownika
Dr.Radio

Re: Monika Bednarek napisała list. “Rezygnacja z programu Weissa wynikała z badań i statystyk”

Dr.Radio Pon Lip 08, 2013 2:41 pm

Ja bym proponował spojrzeć w lustro otworzyć butelkę dobrego wina i zastanowić się nad sobą Pani Prezes... bo od lat coś tu nie gra ...
Awatar użytkownika
zezu

Re: Monika Bednarek napisała list. “Rezygnacja z programu Weissa wynikała z badań i statystyk”

zezu Pon Lip 08, 2013 5:07 pm

Ja też już od dawna przestałem słuchać tego radia.
Awatar użytkownika
jac

jac Pon Lip 08, 2013 8:12 pm

korporacyjny bełkot
Awatar użytkownika
TkaczykJ

TkaczykJ Pon Lip 08, 2013 11:47 pm

Monika, weź się nie ośmieszaj. Zrezygnuj póki jeszcze czas.
Awatar użytkownika
b

b Pon Lip 22, 2013 11:12 am

Zetka to juz taki chłam, ze chyba jeszcze tylko nieletni słuchacze jej pozostali. Wiec ambitniejsze audycje (niezrozumiałe dla klientów) sa usuwane z anteny jako nierentowne.
Tylko tak dalej zarzadzie!!!... trzymac taka linie.. nie bedzie was nawet w internecie niedługo - no bo po co?
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] oraz 6 gości